2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Tesadüf olması imkansız ya ben de merak ettim şimdi hala denemedim o başlığa emin olamadım çünkü hızlı akışlı mı diye
Bence hızlı akışlı ya aventle kıyaslıyorum hızlı ama negatif bir etkisi olmadı şuana kadar. Maşallah diyim o kadar memeye alıştı ki silikonla emmeyi unuttu sanki değişik geliyor ağzına dene bence ama ilk zamanlar önce silikonu ağzına tutup ağzını açtığında hemen memeyi tık ağzına öyle başlaa

Az once bi cikayim dedim yari yolda basladi aglama krizleri. Duruyorum kucagima alip sakinlestirip tekrar yatiriyorum aninda tekrar basliyor. Bebek arabasi bi elimde, cocuk diger elimde eve dondum. Daha da cikmam bebek arabasiyla
Aynısı benim başıma evden uzaktayken geldi… o kadar zorlandım ki travma oldu. Eşim diyor çıksanıza hava almaya gezsenize, cesaret edemiyorum

Kanguru var da onda da uyku zamani degilse durmuyor… disa dogru oturabilse hic sorun olmaz
Dışa doğru oturmak için çok küçükler sanırım ama şu hazır slingler var ya onla dışa doğru oturttum iki üç kere, idare ederr en azından durdu. Bendekinin markası konny. Koala falan da var.

Eklentiler

• IMG_2172.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2171.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 31
Dışa doğru oturmak için çok küçükler sanırım ama şu hazır slingler var ya onla dışa doğru oturttum iki üç kere, idare ederr en azından durdu. Bendekinin markası konny. Koala falan da var.
Evet kucukler 1-2 ay sonra rahat oturur ama etrafi gormek istiyolar benimkinin cok dikkatini cekiyor disaridaki her sey öf ama esim olmadan bebek arabasini falan almam daha yari yolda parka oturdum emzirerek uyuttum koydum arabasina cabuk cabuk eve geldim mizitmadan

Aynen ya şimdiden başladı etrafı izlemeye sıpalar alma alma zaten kullanılmıyor ahshsh iyi yapmışsın emzirip mayıştırmak en mantıklısı. O ilk ve son olan çıktığımız gün krize girip elimi ayağıma dolaştırdı eşoleşek ne memeyi aldı ne mamayı ısıtmama izin verdi cıyak cıyak meydanı inletti en sonunda buz gibi mamayı içti rahatladı

Ayyy insan ne yapacagini sapitiyo he ben araba yolunun kenarinda cocuk pispisliyodum en son

Knka benim cinsiyeti erkek olarak güncelleyelim isim Salih Kaan, bu sefer son kararım inşallah mesirmacunu
Merhaba . Umarım mesajlmı görüp cevaplarsınız. Bir sayfada 6+3 kese resminizi paylaşmışsınız. Cinsiyetini sormuşsunuz. Benimkide aynı sizinki gibi. Lütfen cinsiyetini yazarmısınız. Herkes kız diyor aynı keseye acaba kız mı oldu ?

Aynısı benim başıma evden uzaktayken geldi… o kadar zorlandım ki travma oldu. Eşim diyor çıksanıza hava almaya gezsenize, cesaret edemiyorum
Benimki de devamlı çıkın çıkın diyor sanki duruyorbugün bi pazara çıkalım dedim hemen gene başladı sanki etini koparıyoruz gibi eve döndük

Kızlar hemen hemen ayni günlerde doğum yaptık. Benımkı iki buçuk aylık ama nesne takibi yok. Beni takip edebiliyor sadece. Sizinkiler nasil bu konuda?

Benimki de devamlı çıkın çıkın diyor sanki duruyorbugün bi pazara çıkalım dedim hemen gene başladı sanki etini koparıyoruz gibi eve döndük
Evet ya sanki çok kolay tek başına idare etmek ahahahah bu etini koparma ağlamaları beni benden alıyor zaten ne ara büyüdüler de ağlayarak istediklerini yaptıracak kadar akıllandılar yahu

Kızlar hemen hemen ayni günlerde doğum yaptık. Benımkı iki buçuk aylık ama nesne takibi yok. Beni takip edebiliyor sadece. Sizinkiler nasil bu konuda?
Sesli oyuncaklarla oynuyor musunuz canım bizimki ilk sesleri takip ederek başladı. Turunculu kırmızılı çıngırakla oynatıyorum çok seviyor. Bir de şu resimdeki oyuncaktan var elini kolunu sallarken eline takılıyor çıngıraklar, tutuyor kendine çekiyor falan ama daha erken ya gözleri ne kadar açıldı ki daha

Eklentiler

• IMG_2177.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 15
Bundan alıcaznbiz de piyanolu oyun halısı. Hışırtılı kitap var ona bakmayı seviyor sadece onu takip ediyor. Çıngırak dikkatini çekmiyor

Seda direkt senin için söylemiyorum yanlış anlama ama bu sosyal medya bize bir şey yükledi bence. Aman çocuğum otizm mi aman çocuğum geri mi diye düşünüyoruz hep. Benim çocuğum 3 ay erken doğdu o kadar kafam karışıyor ki sosyal medyada herkesin çocuğu çok zeki hemen herşeyi yapıyor gibi görünüyor ya da çocuk size bakmıyorsa otizmlidir gibi algılar var. Ailenizde genetik bir sıkıntı varsa bence çok dikkat edilmeli ama diğer türlü biraz akışa bırakmak lazım ya çünkü bi gün uyanıyor takip etmeyi öğrenmiş bir gün uyanıyor boynunu dik tutuyor yani güncellemeler aniden oluyor bebeklerde

Evet ya sanki çok kolay tek başına idare etmek ahahahah bu etini koparma ağlamaları beni benden alıyor zaten ne ara büyüdüler de ağlayarak istediklerini yaptıracak kadar akıllandılar yahu
Off offf ben de çok şaşırıyorum anlamış değilim bebek arabasına nasıl alışacak mesela

Ben bugün oyun halısına koydum hiç ilgisini çekmedi, sanırım daha çok ufak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…