2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende de pompadan çıkan var
Ya valla lansinohla verdiğim günler daha çok boş memeyi alıyor avent verirsem yine silikonu istiyor tesadüf mü bu yaaaa normalde yavas yavas silikonu unutması lazım tamamen memeye dönmesi lazım ama iki üç kere peş peşe avent verdiğim gün silikona yeniden bağlandı sanki bıraktıramıcam diye çok üzülmüştüm şimdi yine boş memeyi alıyor sıkıntı yok tamamen bırakana kadar manyak olucam galiba.
Sen de dene bence bir şans ver

Şu bebeyle dışarı çıkma kanayan yaram kızlar. Başta ne güzel çıkıyorduk akşam sahile falan gidiyorduk. Benim eşim genelde evden çalışıyor bu sıra. Gıcık oluyorum evden çalıştığı zamanlarda Hiç çıkamıyorum desem yeridir. Aslında biraz yediklerime dikkat edip sabahları yürümeye gitmek istiyorum kızımla. Ama sabahları çok uykum oluyor bu ara vitaminleri hep atlamışım tiroid ilacımı atlamışım üstümden tır geçmiş gibi o kadar yorgunum ki. İlaçlara başlayıp toparlayınca çıkacağım 10 gibi falan çok sıcak olmaz.
Bebek gündüz uyuyunca valla bir yerime motor takmış gibi çamaşır bulaşık yemek dalıyorum ne yapabilirsem yapıyorum.

Benim kızım geç uyanıyor o uyurken ne varsa hallediyorum.benimde eşim evdeyken daha çok yoruluyorum sözde yardım etmesi gerekirken bütün duzenimi bozuyor

Benim kızım geç uyanıyor o uyurken ne varsa hallediyorum.benimde eşim evdeyken daha çok yoruluyorum sözde yardım etmesi gerekirken bütün duzenimi bozuyor
Ya sorma o evdeyken o kadar bulaşık falan çıkıyor ki. Tam bir işe başlıyorum geliyo peşime şunu mu yesek bunu mu yapsak bugün git ofisine yeter da dedim erkekler kapatılsın diyeceğim yine az kaldı

Az once bi cikayim dedim yari yolda basladi aglama krizleri. Duruyorum kucagima alip sakinlestirip tekrar yatiriyorum aninda tekrar basliyor. Bebek arabasi bi elimde, cocuk diger elimde eve dondum. Daha da cikmam bebek arabasiyla

Tesadüf olması imkansız ya ben de merak ettim şimdi hala denemedim o başlığa emin olamadım çünkü hızlı akışlı mı diye

Az once bi cikayim dedim yari yolda basladi aglama krizleri. Duruyorum kucagima alip sakinlestirip tekrar yatiriyorum aninda tekrar basliyor. Bebek arabasi bi elimde, cocuk diger elimde eve dondum. Daha da cikmam bebek arabasiyla
Dün akşam biz de yürüyüşe çıktık aynısı bize oldu bütün yarı yolu kucağımda döndü, kucağıma almadan asla sakinleşmiyor

Ben ev işlerini sabah eşim gitmeden yapabildiğimi yapıyorum, kız uyurken de gündüz paso yatış modundayım, uyumazsa da ana kucagına yatırıp oda oda geziyorum benimki bu ara alt dudagını emmeye başladı anneme söyledim meger ben de öyle yapıyormusum

Bu arada sab simplex kullandıgımızdan beri saatli kaka yapan bebegim bir haftadır yapmıyor, doktor rahatlasın diye verdi ama daha kötü oldu cocuk bıraktım, biagaiayla devam sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…