2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlarr
Size özel birşey sorucam.
Biz eşimle birliktelik yaşadık meğersem şey delikmiş şuan acayip korkuyorum hamile kalır mıyım diye.
Doğum yapalı 56 gün oldu adette görmedim ve ara lekelenmelerim devam ediyor hala benim. İhtimalim var mı.
Kızzz Jou yandım bennnn

olmamıştır herhalde ya oyle hemen tutunacak birşey degill aslında

İlk doğumdan sonra kayınvalidenin sacmalıklarıyla uğrastığım icin ikinci doğumda kimseyi istemedim, iki cocukla da her isimi yapabildim ve bakıma muhtac hissetmedigim icin daha hızlı toparlandım.. bence en iyisini yaparsınız

Daha yumurtlama olmamıştır, ertesi gün hapı alsaydın yine de, ne olur ne olmaz diye.
Geçen rüyamda kabus gördüm hamileymişim falan

Daha yumurtlama olmamıştır, ertesi gün hapı alsaydın yine de, ne olur ne olmaz diye.
Geçen rüyamda kabus gördüm hamileymişim falan
Hap içmek istemiyorum beni mahveder o tüm döngüyü bozuyor ya.
Ya benim lohusalık daha 2 hafta önce bitti hala lekelenmem var kan bile geliyor arada mucize olamam galiba

Öf meraklı negatif teyzeler hiç bitmez. Benimki de aynı kiloda, aynı şekilde besleniyor ama büyük diyorlar, hiç ortası yok insanların Çocuğum tosun gibi teyze deyip geç bence, moralini bozma
Sana da büyük mü diyorlar Hiçbir şey demeseler sorun yok ama oyyy çok tatlıı falan diyip yapıştırıyorlar kilo yorumunu. Biz de artık bizim çocuğumuz çok küçük çok zayıf diye manipüle olduk
Ne bakiyosun canım onlara ağzı olan konusuyo.benim kızım 7 kilo arkadaşın biri 6 aylık oğluyla kiyaslayip seninki sanki gelişmemiş dedi.yani napsan da illa bebekler konusunda bı yorum yapilacak
neee herkes konuşmak için konuşuyor yemin ederim yaa

Reactions: Jou
Herkese bebeğim prematüre 1 kg demekten ciğerim soldu seni çok iyi anlıyorum ama insanlar illa bir şey söylüyor. Normalse zayıf diyorlar tombişse de obez olur diyorlar illa bir yorum yapılacak
Offf aynen yaaa sanki onlara hesap vermek zorundayız ikna etmek zorundayız birgün fena patlıcam ama inş iyi niyetli birine denk gelmez

Bana esmermis bebeğin ama bişey olmaz oda güzel diyorlar.bebekler buyuyene kadar konuşup duracaklar.daha eşimin köyüne gitmedik hele onlar bı görsün bebeğimi o zaman neler neler diyecekler

Ay valla ya kendini ya onları yolardın bence ikinci olurs gidelim türkiyede doğuralım zaten

Aa kontrolde bakıyorlar demire. Valla o demir beni çok kötü kabız yapmıştı inş ondan değildir elevit 3 aldım ama daha düzenli kullanmaya başlamadım sabahları içmem gereken iyotu bile unutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…