2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hahahahaha oğlum var evett ama karısına duşkün olsun ama yaninda iyi olsun bana yeterki eşimde iyi olsun tabi kötü olsun diye etmiyorum ama davranişları hayli hayli değildi
Anlıyorum ben seni joum malesef erkekler her konuda olduğu gibi bu konuda da doğru olanı düşünüp yapamıyorlar

Reactions: Jou
Ya sana böyle hissettirdiği için çok üzüldüm bu bir iki olay değil belli. Biriktirmişsin içine ata ata, şimdi en ufak şey ağır geliyordur sakın üste çıkmasına seni üzmesine yıldırmasına izin verme. Bu ikiniz için de bir değişim süreci anlıyorum ama kadın her halükarda daha çok derdi sırtlanıyor ve üstesinden geliyor. Yaptıklarını küçümsemesine izin verme. Eğer kendini senin yerine koyup empatiyle yaklaşamıyorsa annesini senin yerine koysun. Tartışma esnasında böyle örnekler ver bak gör cevap veremeyecek. Ve bence iyi olma. Nasıl bir tavsiye bu bilmiyorum ama kendini deliye vur, dengesiz hareketler yap aklını bulandır. İyi olucaz diye diye kendimizden çok verdik bırak biraz da millet bizi çeksin lohusa olan sensin depresyonuna da sen gir numaradan bile olsa buraya hep yaz sana hissettirdiklerini, en azından içine atmamış olursun hem de dertleşiyoruz ne güzel

gazdanda huysuz oluyolarr yeteri kadar belki gazını verememişte olabilirsin gazlı şeyler yiyormusun ben hiç yrmiyorum heleki baharattan uzak dur
Acaba üşüyor olabilirmi uyuyamayıp gögsüne ve boynuna bak soğukmu ondanda gözü açık olabilir sıcak olcakki uyucak hanii sıcak uyku yapar ya genelde
Uyanmazdı ama sarılıktı sanırım ozaman

Soğuktan değildir canım vücudu sıcak genelde.ben yediklerime şimdiye kadar hiç dikkat etmedim.nasilsa gazı yok diye ne varsa yedim,bugünden sonra dikkat edicem bakalım sebebi neymiş.

2 gün iyi davranıp sonra eski haline dönecek ki anlatsan ne fayda ben duş almaya zor vakit buluyorum evdeki kıyafetlerim olmuyor, bana gelmiş güzel giyin seni güzel görmek istiyorum diyor ben sütüm gelmiyor mama veriyorum diye üzülüyorum fotoğraf çekiliyoruz niye kambur duruyosun diyor bişey sorsan gerizekalı muamelesi görüyorum bu 2 aydır unutkanım aklım yerinde değil ya alay ediyor kendince şaka yapıyor ya da kızıyor saçma sapan hareketler ya 2 aydır yatağımda yatmıyorum sezeryan ağrım geçene kadar iyiydi ondan sonra ailemin gelmesi sorun oldu kendi sülalesi sürekli geldi her gelişinde sofra kurduk kimine yardım ettim kimine etmedim ama onların gelmesi bile benim emzirmemi etkiledi mama verdim ben hiç bişey demedim, 3 senedir evliyiz geçen gün diyorum bebekle geliriz artık oda da bizde yatarız ama sen uyuyamazsın diye cesaret edemiyorum diyorum ben yanımda biri yatarken uyuyamıyorum zaten benim senden önce yatıp uyumam lazım uyuyabilmek için diyor, soğudum artık ne hali varsa görsün

Evet beni burda tanımayan insanlara anlatmak gerçekten iyi geliyor hem göz teması yok hem kimse tanımıyor yoksa psikoloğa gitmek istiyorum ama anlatırken ağlarım diye gitmiyorum kimsenin bana acımasını istemiyorum, annesiyle beni kıyaslayamaz o çok zorluklar çekmiş kayınvalidesi ile yaşamış bir sürü laf söyler eminim, onun yerine kuzeni var yakın zamanlarda doğum yaptık onu söylüyorum beni ilgilendirmez başkasının hayatı diyo işine gelmiyo çünkü

Ya kusura bakma pardonda eşin olacak insan başından beri mi böyleydi yoksa sonradan mı oldu. Yoksa bile bile mi evlendin ve çocuk yaptınız çocuk olur değişir mantığıyla bir sormak istedim.

Kızlar
Bebeğiniz ayağınızda sallıyor musunuz. Ben sallıyorum bazen hamakta felan sallamak zor geliyor birde kızım temas istiyor galiba ondan dolayı.
Ve bazen beni çıldırtıyor bugün artık yeter sus sus sakin ol diye diye bir hal oldum ya.
Akşamdan beri ağzıma bir lokma atmadım midem kazındı.

Benimki ayakta sallanmayi begenmiyo hanımefendi.illa kucakta dolaşarak uyumak istiyor.dun bende dayanamadım uyu artık dedim ama dinlemedi tabikibugün emzige başladı bı yanım verme diyor bı yanım ver diyo kararsizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…