2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hqhahahah kaynanoş gittimii😀😀 sen onu de helee

Iyi gidiyor çok şükür korktuğu gibi olmadı kızım kendi halinde egitici şeyler yapıyor telefonda oyalanıyor arada saklambaç oynuyoruzz tabii onunda vskit gecirmeye calişıyorum sizlerde 2 ciye düşunürseniz 1.5 yaşındayken hamile.kalın 2yasinda doğuru verin 😅
Ay gitti çok şükür telefonla konuşmaya bile tahammülüm yok muhabbeti o kadar bayıyor ki doymuşum 3 ayda, bir 3 yıl hiç görüşmesek keşke 😂😂
Oy maşallah ona 😍 kız dur ikinciyi hayal etmek için çok erkenn 😬😬

• Komik
Reactions: Jou
Ay gitti çok şükür telefonla konuşmaya bile tahammülüm yok muhabbeti o kadar bayıyor ki doymuşum 3 ayda, bir 3 yıl hiç görüşmesek keşke 😂😂
Oy maşallah ona 😍 kız dur ikinciyi hayal etmek için çok erkenn 😬😬
Ayyy 3 ayda iyi kaldı ya iyi adapte oldunn offf ben 4 ahftada nasıl adapte olduysam allah biliyorr 🤣
Simdi kocamla çifte kumrular gibiyizz tabi gider gitmez ayar verdim kocamaa çok fena hemde
Simdi koynumdan düşmeyy daha çoooookk özür dileyecehhh
Hahahaha canım ya oyle dedim tabiki sizlerin kararınız

Ayyy 3 ayda iyi kaldı ya iyi adapte oldunn offf ben 4 ahftada nasıl adapte olduysam allah biliyorr 🤣
Simdi kocamla çifte kumrular gibiyizz tabi gider gitmez ayar verdim kocamaa çok fena hemde
Simdi koynumdan düşmeyy daha çoooookk özür dileyecehhh
Hahahaha canım ya oyle dedim tabiki sizlerin kararınız
İyi yapmışsın ya benimki anası gidince bir üzüldü bir üzüldü görmen lazım daha da sinirimi bozdu

Canım beni influence ettin aldım şimdi solgarı sütüm 20 cc anca çıkıyor😕 nasıl kullanıyorsun bu ilacı
Günde 3 kere 6 adet diyor kullanımı ama ben 3 yapıp 9 içiyorum hiç aksatmadan benimde iki göğsümden 60 cc anca çıkıyordu onuda meme ucum yok diye tutamıyordu sağıp veriyordum şimdi toparladık şükür inşallah sizde şifa olur

Şöyle bir şey de var kucağımdaysa gece veya gündüz farketmez saatlerce uyur, mesele beşiğe bırakınca 🥹 neden böyle bilmiyorum senin de böyle mi
Bende düzeni kuramadım bı turlu.gece uyursa gündüz uyumuyo.bazen her ikisinde de uyuyo çok değişik bu bebisler
Ben de hiç takip edemiyorum ne kadar emdi ne kadar uyudu kaç kere altı değişti valla her şey o kadar anlık gelişiyor ki rutin oluşturmak falan hak getire. Benim de kucağımda ve memede bütün gün uyur çok da keyifli olur iki dk bırakayım hemen uyanıyor. Kokumuzu ve sıcaklığımızı arıyorlarmış elektrikli battaniyeye kokumu sindirip öyle bırakcam artık tuvalete bile gidemiyorumm 😂😂

Kızlar 8. Haftanın içindeyiz son bir haftadır falan bebeğimin eli sürekli ağzında, dişlerini kaşıyor gibi, salyası da akmaya başladı, diş için çok erken değil mi yaa. Sizde de var mı böyle bir durum?

X