2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Şimdi kakası hardal renginde ve yeşil pütürler var araştırmalarıma göre ya enfeksiyon ya da üşüttü dün akşam dolaşmaya çıktım biraz esiyordu üstünü örttüm çok da durmadım yani ya üşüttü ya da enfeksiyon var ve mamayı içmedi çok az içti iştahsız ateş yok kusma yok, bir bebeğe bakamadım bakamıyorum resmen eşim hemen laf söylicek dışarı çıktın ondan oldu dicek bi bebeğe bakamıyosun dicek
Ne alakası var aksine sürekli evde olan çocuklar daha çok hasta olur o kadar kolay üşütemez sanki kar mı yağıyor. Eşin de bi silkelensin onlar ne biçim laf ya ? Herkesin çocuğu hasta oluyor. Hastaysa da oturup birlikte bakacaksınız. İlk çocuğunuz mu sizin ? Eşiniz nasıl böyle cümleler kurabilir ya nasıl kaldırıyorsun

• Beğen
Reactions: Jou
Ne alakası var aksine sürekli evde olan çocuklar daha çok hasta olur o kadar kolay üşütemez sanki kar mı yağıyor. Eşin de bi silkelensin onlar ne biçim laf ya ? Herkesin çocuğu hasta oluyor. Hastaysa da oturup birlikte bakacaksınız. İlk çocuğunuz mu sizin ? Eşiniz nasıl böyle cümleler kurabilir ya nasıl kaldırıyorsun
Daha neleri kaldırdım bir bilsen evet ilk çocuk bugün akşam uyuyordu bebek ben çamaşır asıyorum annemde mutfaktaydı bebek anlık dönmüş reflü yatağından koltuğa inmiş bu da kameradan görmüş arıyor aradığını görünce ben hemen bebeğe koştum onun için aradığını anladım neyse düzelttim, aramasına geri döndüm niye açmadın sinir oldum diyor yani bir anlık bişey ve senin telefonunu açana kadar gidip bebeğe baktım diyorum hep böyle insanı yetersiz konuma getiriyor bazen aklınca takılıyor şaka yapıyor ama onda bile ima var laf sokma var ya şu 2 ayda bir kez bile şöyle içime çeke çeke sevemedim bebeği o da babası gibi benden hep şikayetçi olucak beni beğenmicek diye düşünüyorum

Daha neleri kaldırdım bir bilsen evet ilk çocuk bugün akşam uyuyordu bebek ben çamaşır asıyorum annemde mutfaktaydı bebek anlık dönmüş reflü yatağından koltuğa inmiş bu da kameradan görmüş arıyor aradığını görünce ben hemen bebeğe koştum onun için aradığını anladım neyse düzelttim, aramasına geri döndüm niye açmadın sinir oldum diyor yani bir anlık bişey ve senin telefonunu açana kadar gidip bebeğe baktım diyorum hep böyle insanı yetersiz konuma getiriyor bazen aklınca takılıyor şaka yapıyor ama onda bile ima var laf sokma var ya şu 2 ayda bir kez bile şöyle içime çeke çeke sevemedim bebeği o da babası gibi benden hep şikayetçi olucak beni beğenmicek diye düşünüyorum
Ya ben sana kıyamam :/ gerçekten çok üzüldüm ama neden böyle bir insansa çocuk yaptın ki. O kadar sıkıntıyı çekiyoruz karnımızda taşıyoruz bi de böyle hissettirilmemelisin sen onun annesisin en çok seni sevecek o…

Ya ben sana kıyamam :/ gerçekten çok üzüldüm ama neden böyle bir insansa çocuk yaptın ki. O kadar sıkıntıyı çekiyoruz karnımızda taşıyoruz bi de böyle hissettirilmemelisin sen onun annesisin en çok seni sevecek o…
Böyle değildi çünkü benim hamileliğimde çok kötü geçti 1 ilgi gösterse ertesi gün pişman etti hep böyle dengesiz

• Beğen
Esin lohusa depresyonuna girmis Allah yardimcin olsun ama tek tavsiyem bu gunlerin tadini cikar doya doya sev bebegini bebek sevgiyle buyur korkma onu en iyi sen anlarsin sen guclu dur ki kimse sana birsey diyemesin.. sen onun annesisin birtek sana ihtiyacı var..

Merak etme çocuklar annelerini en çok sever, emek vereni sevgi vereni en iyi temiz kalpli bebeklerimiz bilir

Kız gece gece üzdün beni bak ya. Oturup konuşsanız içindekileri anlatsan belki farkında değildir yaptığı şeyin
Üzülüyor evet konuşunca hatta geçen akşam gitti bitki çayı yaptı o kadar çok kendimden geçercesine ağladım ki içmek istemedim sütü etkiler diye bir de regl oldum sinirlendi gitti yardım etmek istiyorum müsade etmiyorsun diye ama benim için iş işten geçmiş ben o noktaya gelmişim sen beni farkedene kadar senin yaptığın bir çay mı düzeltecek herşeyi onu içince mucizeler olmıcak

• Üzgünüm
Esin lohusa depresyonuna girmis Allah yardimcin olsun ama tek tavsiyem bu gunlerin tadini cikar doya doya sev bebegini bebek sevgiyle buyur korkma onu en iyi sen anlarsin sen guclu dur ki kimse sana birsey diyemesin.. sen onun annesisin birtek sana ihtiyacı var..
hem de ne depresyon, doğuma giderken midesi bulanıyor diye evden çıkamadık öyle

Üzülüyor evet konuşunca hatta geçen akşam gitti bitki çayı yaptı o kadar çok kendimden geçercesine ağladım ki içmek istemedim sütü etkiler diye bir de regl oldum sinirlendi gitti yardım etmek istiyorum müsade etmiyorsun diye ama benim için iş işten geçmiş ben o noktaya gelmişim sen beni farkedene kadar senin yaptığın bir çay mı düzeltecek herşeyi onu içince mucizeler olmıcak
Ama bu da bir adımdır. Erkeklerin kafası bizim gibi çalışmıyor gerçekten. Bebeğin çok küçük hem annesine hem babasına ihtiyacı var. Ama sen ne kadar mutsuz olursan o bebeğin o kadar problemi olacak. Bırak kus içindekileri gerisini o telafi etsin sen yansıtma bebeğine doya doya sev onu. Evlilikler için çok zor bir olay bebek ama sevginize güvenip sabırlı olursanız atlatabilirsiniz şu an lohusa olduğun için hiç geçmeyecek gibi gelebilir ama geçecek arkadaşım. Önce senin mutluluğun bunu asla unutma. Bebek enfeksiyon da olacak hasta da olacak ateşi de çıkacak düşecek de buna böyle bakmamız lazım kimse istemez çocuğu hasta olsun. Ama olacak biz de onun yanında güçlü annesi olarak sarılacağız sevgimizle hep destek çıkacağız olacağız. Bugün duşta böyle kararlar al ağla konuş ama lütfen çekme kendini geri bırak düzeltsin

Jou Jou senin onerdigin bı gaz damlası vardı canım hangisiydi?
Ayy geçen et yaptım ben ama çok acıydı dedim yiyeyim deneyeyim oluyomu ayy gece 2 oldu oğlum çokkötü agaldı mahvoldu çok üzüldüm yaa gerçekten baharatlsr gaz yapan yiyecekler yerseniz çok huysuz olurr gazı verene kadar canım çiktı o anki ağrıda şiddetlenince sanki iğne vurulmuşta acımıs gibi daha fazlaydı offf daha asla ağzıma sokmam sokmazdım ama gerçekten oluyomu derken pişman oldumm

1722572957288.png

Ayyy aynı aynı sanki hiç ayrılmamış anasından.. neyse senin de oğluşun büyüyünce öyle olsun inşallah 😬😬
Hahahahaha oğlum var evett ama karısına duşkün olsun ama yaninda iyi olsun bana yeterki eşimde iyi olsun tabi kötü olsun diye etmiyorum ama davranişları hayli hayli değildi

Ayy geçen et yaptım ben ama çok acıydı dedim yiyeyim deneyeyim oluyomu ayy gece 2 oldu oğlum çokkötü agaldı mahvoldu çok üzüldüm yaa gerçekten baharatlsr gaz yapan yiyecekler yerseniz çok huysuz olurr gazı verene kadar canım çiktı o anki ağrıda şiddetlenince sanki iğne vurulmuşta acımıs gibi daha fazlaydı offf daha asla ağzıma sokmam sokmazdım ama gerçekten oluyomu derken pişman oldumm

Eki Görüntüle 3460241
Benimki bı haftadır gece 3 kadar uyumuyor.aglamiyo ama kucakta gezdirmesek durmuyor.kirki çıkınca gunduz değişmedi ama gece uykusu kalmadi

• Beğen
İsıkları açık oturmayin uykusu gelsin bide h4erakşam banyo ediyorum ben 8de bucuk 9gibi gündüz çok uyuyo ozaman
Gece uykusuna 9 gibi başlıyor 11 gibi uyanıp bı daha uyumuyor.banyo yaptiramiyorum gece çünkü klimada uyuyoruz üsütebilir.cok caresizim bu gece sabah 5 kadar uyutmadi.ne güzel onceden 9 da uyur sabah 11 kadar ben uyandırmadan uyanmazdi.resmen bütün huyu değişti yada gazi mi başladı.

• Üzgünüm
X