2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Tutuyor hem emziriyorum hem mama veriyorum ama regl oldum bu normal mi acaba
normal canim. İlkinde bende 40im ciktigi gibi olmustum. 57 gunluk olduk hala tik yok. Dun hafif kahve leke geldi sevinmistim regl olacagim sandim ama devami gelmedi. Kilo veremememi ve istahimi buna bagliyorum gelsede rahatlasam

Kızlar selam bebeğin kilo alamamasından dolayı hastaneye gittik idrar tahlili istedi doktor biri bugün çıktı diğeri 2 gün sonra çıkacakmış doktor enfeksiyondan şüphelenmiş bugün ki sonuçta 2 gün sonra çıkandan emin olacakmış, ben bebeğin altını ıslak mendille değilde bebek pamukları ile ıslatıp temizliyorum ardından kuruluyorum ama çeşme suyu ile temizlediğim için olabilir mi acaba

Kızlar selam bebeğin kilo alamamasından dolayı hastaneye gittik idrar tahlili istedi doktor biri bugün çıktı diğeri 2 gün sonra çıkacakmış doktor enfeksiyondan şüphelenmiş bugün ki sonuçta 2 gün sonra çıkandan emin olacakmış, ben bebeğin altını ıslak mendille değilde bebek pamukları ile ıslatıp temizliyorum ardından kuruluyorum ama çeşme suyu ile temizlediğim için olabilir mi acaba
Kilo mu almadi bebek canım sanmiyorum çeşme suyundan olacağını inşallah temiz cikar

Kaç günlük bebeğin? Kaç gr aldı
Benim kide alamıyor pek, bu konuda doktorunuz tahlilden başka bişey dedi mi

Bebek sadece anne sütü mü alıyor yoksa mamada kullanıyor mu.
Bende çeşme suyuyla yıkıyorum alakası olamaz banyoda yaptırıyoruz sonuçta içme suyuyla yaptırmıyoruz ki.
Benim kızım ilk 20 gün anne sütü ile beslendi gram kilo alamamıştı ben biliyordum ama sütümün yetmediğini annemler ısrarla emzir emzir mama verme dediler ben onlara dedim bu çocuk kilo almasın o zaman sorucam ve sonuç alamamıştı artık mama kullanıyorum ve aldı.

X