2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben de hiç takip edemiyorum ne kadar emdi ne kadar uyudu kaç kere altı değişti valla her şey o kadar anlık gelişiyor ki rutin oluşturmak falan hak getire. Benim de kucağımda ve memede bütün gün uyur çok da keyifli olur iki dk bırakayım hemen uyanıyor. Kokumuzu ve sıcaklığımızı arıyorlarmış elektrikli battaniyeye kokumu sindirip öyle bırakcam artık tuvalete bile gidemiyorumm 😂😂
Hahaha bende asla takip edemiyorum 😂😂

Benimkide öyle sürekli kucakta evde geziyoruz oturduğum an ağlamaya başlıyor ayağa kalkıyorum susuyor ama biz aşı olmadık ne yapacağımı şaşırdım su bile içmeme fırsat vermiyor
Bizde gece saat 23 ten 2 ye kadar böyleyiz.o saatlerde biseyler oluyo.sanirim cadı saati falan yada atak haftası.sizinkide atak haftasında olabilir

Bebek sadece anne sütü mü alıyor yoksa mamada kullanıyor mu.
Bende çeşme suyuyla yıkıyorum alakası olamaz banyoda yaptırıyoruz sonuçta içme suyuyla yaptırmıyoruz ki.
Benim kızım ilk 20 gün anne sütü ile beslendi gram kilo alamamıştı ben biliyordum ama sütümün yetmediğini annemler ısrarla emzir emzir mama verme dediler ben onlara dedim bu çocuk kilo almasın o zaman sorucam ve sonuç alamamıştı artık mama kullanıyorum ve aldı.
Emziriyorum mama da veriyorum

Ben de hiç takip edemiyorum ne kadar emdi ne kadar uyudu kaç kere altı değişti valla her şey o kadar anlık gelişiyor ki rutin oluşturmak falan hak getire. Benim de kucağımda ve memede bütün gün uyur çok da keyifli olur iki dk bırakayım hemen uyanıyor. Kokumuzu ve sıcaklığımızı arıyorlarmış elektrikli battaniyeye kokumu sindirip öyle bırakcam artık tuvalete bile gidemiyorumm 😂😂
Aynı bende öyleyim doktor soruyor öyle suratına bakıyorum

Kızlar 8. Haftanın içindeyiz son bir haftadır falan bebeğimin eli sürekli ağzında, dişlerini kaşıyor gibi, salyası da akmaya başladı, diş için çok erken değil mi yaa. Sizde de var mı böyle bir durum?
O algıları açıldığı için oluyordur daha diş için çok erken ya damağına bi bak şişlik beyazlık var mı acaba

O kadar mutsuzum ki 2 ayda ne bebeğimin tadını çıkarabildim ne anneliği yaşadım herkesten nefret ettim
Yapma bunu kendine ama ya. Bebekler hasta olabilir olmalılar ki bağışıklık olsun. Kim ister bebeğini bile isteye hasta etmeyi sakın böyle düşünme lütfen moralini bozanları da kendinden hayatından uzak tut annen bile olsa

• Beğen
Reactions: Jou
Şimdi birde enfeksiyon çıkarsa bir bebeğe bakamadın muamelesi görücem herkes ne derse onu yapıyorum sigara içip kucaklarına alıyorlar ama bebeğin annesi bensem bütün suç bende olur
Ben annem sigara içtiğinde bile duşa girmediği ve üstünü değiştirmediği zaman kucağına vermedim tavrınızı sert bir şekilde koyun

60 günlük 10 günde 150 gr almış sadece
Benim ki de 20 günde 300 gr almıştı. Doktor tahlil istemedi
O kadar mutsuzum ki 2 ayda ne bebeğimin tadını çıkarabildim ne anneliği yaşadım herkesten nefret ettim
Stres yapma, enfeksiyonu olsa bile tedaviyle geçer canım.
Ben de kilo almadı diye stres yaptım sütüm azaldı

Yapma bunu kendine ama ya. Bebekler hasta olabilir olmalılar ki bağışıklık olsun. Kim ister bebeğini bile isteye hasta etmeyi sakın böyle düşünme lütfen moralini bozanları da kendinden hayatından uzak tut annen bile olsa
Şimdi kakası hardal renginde ve yeşil pütürler var araştırmalarıma göre ya enfeksiyon ya da üşüttü dün akşam dolaşmaya çıktım biraz esiyordu üstünü örttüm çok da durmadım yani ya üşüttü ya da enfeksiyon var ve mamayı içmedi çok az içti iştahsız ateş yok kusma yok, bir bebeğe bakamadım bakamıyorum resmen eşim hemen laf söylicek dışarı çıktın ondan oldu dicek bi bebeğe bakamıyosun dicek

X