2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ay Allah yardımcın olsun, yasak olmayan patates zeytin kalmış sanırım, bir zamanlar ablamda öyle diyet yapıyordu. Ben de süt ürünlerini kestim gibi, inşallah düzelir.
2 gün önce sütümü sağdım 50 ml anca içirebilmiştim , iştahsızlık yapıyor alerjenler
Evet iştahsızlık ve huzursuzluk yapıyor maalesef 😔 kuzu eti patates zeytin pirinç yiyorum
Marketten paketli gıda alıyorsan mutlaka oku arkasını canım, süt felan yok bunda diyorsun ama çoğu şeyin içine peynir altı suyu koyuyorlar. Normal ekmeğin bile içinde peynir altı suyu var 😔

Kizlar merhaba bebisleriniz emzik tutuyor mu ben bisuru marka denedim biturlu tutturamadim bebis beni emzik olarak kullaniyor

• Komik
Reactions: Jou
Evet iştahsızlık ve huzursuzluk yapıyor maalesef 😔 kuzu eti patates zeytin pirinç yiyorum
Marketten paketli gıda alıyorsan mutlaka oku arkasını canım, süt felan yok bunda diyorsun ama çoğu şeyin içine peynir altı suyu koyuyorlar. Normal ekmeğin bile içinde peynir altı suyu var 😔
Paketli hiç bir şey almıyorum, normal ekmek alıyoruz ama

Kızlar
Silikon uç kullananlar hangi silikon ucu kullanıyorsunuz.
acemiyogi acemiyogi
Bana hastanede ebe nuk M vermişti sonra ben medela lansinoh denedim yine M ama medela ağzına sert geldi sevmedi lansinoh da nuka göre daha küçüktü meme ucumu yara yaptı yine döndüm nuka yani bu da emzik gibi ilk ne verirsen öyle gidiyor galiba sende hangisi var

Aman aman yok olsun da bir de o çıkmasın başımıza 😬😬 ahahahaha ya kafa o kadar dolu ki ben de hatırlamıyorum bir de bir saat arıyorum eski yazışmalardan 🤣🤣 lesitini ben bundan aldım canımm
Doğumdan sonra beynim küçülmüş olabilir benim 🤣 çok teşekkürler canım şuan tam gurbetçi akrabaların gelme zamanları eğer getirebilecek birisi olursa istemeyi düşünüyorum da ☺️

Kizlar merhaba bebisleriniz emzik tutuyor mu ben bisuru marka denedim biturlu tutturamadim bebis beni emzik olarak kullaniyor
Tutmuyor benimki en son avent soothie aldım onu da sevmedi tutmadı, philips avent biberon var o biberonun ucunu bir de mememi emzik niyetine kullanıyor, biberon ucunu vermiyorum tabiki ama kriz anlarında onu verdiğimde hep sakinleşti trajikomik🤣

Tutmuyor benimki en son avent soothie aldım onu da sevmedi tutmadı, philips avent biberon var o biberonun ucunu bir de mememi emzik niyetine kullanıyor, biberon ucunu vermiyorum tabiki ama kriz anlarında onu verdiğimde hep sakinleşti trajikomik🤣
Hocam peki disarda cok aglarsa nasil basa cikiyorsunuz? Ve nasil uyutuyorsunuz bizimki memede uyuyor emzii cok denedim mayisinca versem bile fark ettigi an atiyor agzindan ;D

Hocam peki disarda cok aglarsa nasil basa cikiyorsunuz? Ve nasil uyutuyorsunuz bizimki memede uyuyor emzii cok denedim mayisinca versem bile fark ettigi an atiyor agzindan ;D
Evde doyurup dışarı çıkma saatimizi ona göre ayarlıyoruz bizimki genelde acıktığı için ağlıyor, ben nadir de olsa mama da veriyorum bu mama verdiğim zamanlar genelde dışarıda olduğumuz ve ağlamaya başladığı zamanlar oluyor. Uyku konusunda biz de zorlanıyoruz youtubede anne karnı sesleri var onları açınca bazen mayışıyor uyuyor ama uykusu yoksa o fayda etmiyor, genelde arabadayken veya bebek arabasında uyuyup kalıyor dışarda o konuda da avantajlıyız şuanlık uzun süreli çıkmadık hiç max 2-3 saat olmuştur. He bir de omzumuza kafasını koymaya bayılıyor kendisi öyle de uyuyup kalıyor

Kız adam çamaşır asmış yorgunum diye. Ama sen bunu niye böyle asıyorsun yaaaa diye delirmelerim gelince işte zor elbette ona da zor anlıyorum 😂 neyse bugün çucum biraz fazla uyudu da kendimize geldik 🤪
Ay erkeklerin bir işi doğru becerememesi beni de delirtiyor. İçimdeki bu böyle mi yapılır hissiyle çok zor baş ediyorum, hevesi kırıp hepten yapmasına engel olmamak için 😂

Ay erkeklerin bir işi doğru becerememesi beni de delirtiyor. İçimdeki bu böyle mi yapılır hissiyle çok zor baş ediyorum, hevesi kırıp hepten yapmasına engel olmamak için 😂
Ya zaten böyle yapa yapa “ben hallederim”ci olduk ve kadın erkek rolleri değişti. Kadınlar şu an çok daha güçlü ve becerikli. Halbuki bakın doğaya doğada öyle değil. Doğada erkek yapar cilveyi bile. Ama biz yapmasak aovv 😂

Doğumdan sonra beynim küçülmüş olabilir benim 🤣 çok teşekkürler canım şuan tam gurbetçi akrabaların gelme zamanları eğer getirebilecek birisi olursa istemeyi düşünüyorum da ☺️
Ahahahah hepimizin öyle bence 😂😂 ben getiririm sana canımm kargolarım ama sanırım gelmemiz ekimi bulacak benden önce geleceklere söylee, ben kış stoğunu gönderirim 😬😬💕

Bana hastanede ebe nuk M vermişti sonra ben medela lansinoh denedim yine M ama medela ağzına sert geldi sevmedi lansinoh da nuka göre daha küçüktü meme ucumu yara yaptı yine döndüm nuka yani bu da emzik gibi ilk ne verirsen öyle gidiyor galiba sende hangisi var
Ben gitmemiştim almaya eşim alıp gelmişti. Lansinohunkini almıştı lansinohun hepsi aynı mı acaba.

X