2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212

Ben 2 haftadir sagmiyorum ama en son sagdigimda benim de iki mememden 60 cc cikiyordu. Ama bebegim doyuyordu ve cok guzel kilo aldi. Cunku bi o kadar da memenin derinliklerinde var yani kafana takma lutfen emzirdikce suyuna beslenmene dikkat ettikce daha da iyi oluyor bi de uyku cok onemli… gun icinde 1-2 saat hatta yarim saat uyumak bile cok iyi geliyor. Kimsenin ne dedigini umursama sutun var mi diyenlere yoksa sen mi vercen de

Kızlar biliyorsunuz biz kuvözdeydik çok şükür dün taburcu olduk, hem emzir hem de biberonda sütünü ver dediler. Silikon uç kullanıyorum çünkü 34 haftalık doğdu 3 hafta geçti, memede hep uyuya kalıyor ama10-15 dk ememiyor asla. Doğru mu emziriyorum ben mi beceremiyorum her şeyden şüphelenir oldum. 3 saatte 1 uyandır dediler ama ne zaman aransa meme veriyorum, derin uykuya geçincede uyandırmak istemiyorum. Ne yapacağımı biraz şaşırdım, bugün 2.günümüz. Eşimle de yalnızız inşallah bir şeyleri yanlış yapmıyorumdur

öyle bi kaos ki anlatamam tamam diyorum emiyor oldu sağımı bırakayım tam bırakıyorum ucunu atıyor 2 gün sadece meme verdim aldı ama zayıfladı gibi geldi mama veriyorum çıldırmış gibi saldırıyor vuruyor yüzünü cırmalıyor 100cc bile yetmiyor gibi davranıyor hop başa sarıyorum psikolojim bozuldu resmen bi şekilde doyuyorda 40 gündür anamdan emdiğim burnumdan geldi çok zormuş ya tövbe başka çocuk falan yapmam gayri

Kuvözde biberon emzik hepsine alışıyor bende aynı dertten muzdaribim biboran vereceksen philps avent kullan tavsiyem anne memesine en yakın

Merhaba. Üniversiteden ev arkadaşımın düğünü vardı ve kızım 50 günlüktü. Gitmem gerekiyordu hem hava alırım hemde arkadasım uzaga gidiyordu nişanına vs de gidememistim düğününe gittim. Kızım hıc zorluk cıkarmadı aglamadı bile. Ben ne olur ne olmaz diye evde sağıp biberona koydum ve yanıma termosta sıcak su götürdüm. Bebeğim hic aglamadı ve acıktıgında once biberonu verdim sonrasında gelin odasında emzirdim. Elbise giyordum ama cok rahat bi elbiseydi. Ben götürdüm ama bebeğinizi siz kendiniz tanıyorsunuz.

Sesten etkilenmez hatta uyuyo genelde bebisler.sutyenine göğüs pedi koyabilirsin süt gelse de görünmez.ben kızım küçükken düğüne gitmiştim süt ihtiyacı olduğunda odaya girip elbisemi arkadan açmıştım.

Uyandirabiliyorsan uyandir kesinlikle sarilik olmasin. Uyandiramiyorsan da kesinlikle sagip biberonla ver uykusunda. Aman bi de sarilikla ugrasmayin cok yipratici merak etme her sey coook daha iyi olacak minnosun yaninda artik Allah saglik, uzun omur versin

Ya bunlar cok fena biberon veriyorsun bu sefer memede cok sinirleniyorlar, istemiyorlar… kasik biberonla gunde 120 cc mama ver bolerek. Kilo konusunda icin rahat eder en azindan. Cisinden kakasindan anlarsin doyup doymadigini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…