2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar ya dün dışarı çıkalım dedik çıkmadan emziremedim mama verdik dışarda da birkaç saat geçti. Eve gelene kadar memelerim taş oldu 🥺 ne yaptıysam yumuşatamadım. O kadar ağrıyor ki dayanılacak gibi değil. Bir de sağ tarafta kocaman süt incisi çıktı… emzirme maceramın sonuna gelmiş gibi hissediyorum ne yapacağım ☹️

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kızlar ya dün dışarı çıkalım dedik çıkmadan emziremedim mama verdik dışarda da birkaç saat geçti. Eve gelene kadar memelerim taş oldu 🥺 ne yaptıysam yumuşatamadım. O kadar ağrıyor ki dayanılacak gibi değil. Bir de sağ tarafta kocaman süt incisi çıktı… emzirme maceramın sonuna gelmiş gibi hissediyorum ne yapacağım ☹️
Nemli Sıcak kompres yap kuşum yada sıcak duş öneriliyor genelde bende oyle ederdim çok dolardı itemeden boşaltmaya çalişırdım banyoda başka türlü napayim olmuydu kızımdada boyle sen gibi doluyodi

Kızlar bebekler sese ne zaman tepki veriri büyük oğlum cok erken tepki vermişti şimdi miniğim hic oralı olmuyor

Kısa zaman önce mastit olduğum için biliyorum canım, ağrıyan ve sertleşen memeye soğuk kompres yapmalısın ki kanallar daralsın, dolmaya devam etmesin ve bu arada bol bol da emzirmelisin. Sıcak kompres yaparsan sütü arttırırsın daha çok ağrıya ve mastite sebep olursun.

Kısa zaman önce mastit olduğum için biliyorum canım, ağrıyan ve sertleşen memeye soğuk kompres yapmalısın ki kanallar daralsın, dolmaya devam etmesin ve bu arada bol bol da emzirmelisin. Sıcak kompres yaparsan sütü arttırırsın daha çok ağrıya ve mastite sebep olursun.
Ben sıcak ederdim geçerdi agrı internete oyle yazıyor mastit içinde geçerli🤷‍♀️ süt artırıyor evet ondan duş alırım ben gece

Kızlar bebisimin göbeği 4. Gün düstü bugün 12 günlük sabah bezini degisirken bisi yoktu ama simdi baktım kanamıs. Temiz pamuklu mendille sildim taze gibi görünüyor ne yapmalıyım. Dün yıkadım aceba kuruyan yer mi yumuşadı. Yarına kadar gecer mi bilmem ona göre sabah götürecegiö

Kızlar bebisimin göbeği 4. Gün düstü bugün 12 günlük sabah bezini degisirken bisi yoktu ama simdi baktım kanamıs. Temiz pamuklu mendille sildim taze gibi görünüyor ne yapmalıyım. Dün yıkadım aceba kuruyan yer mi yumuşadı. Yarına kadar gecer mi bilmem ona göre sabah götürecegiö
Siniye kadar kanamaması lazımdı

Aa niye sonuna gelesin daha yeni basladik. Pompan yok mu sagsaydin hemen🙁 disardayim diye emzirmemezlik yapma her yerde emzir kuzum bir kere ben de ayni seyi yasamistim hastanede yatarken ememiyordu🙁 her seyin bir cozumu varrr pes etme

X