2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212

B Birrenk canım mesajini alintiladim ama böyle oldu görür müsün görmez misin diye etiket yapayım dedim
Aksamdan itibaren sancim vardi ufak ufak
Bagirsaklarim guzel bi calisti bunu iyi hatırlıyorum
Gece boyu sancilarım devam etti tatli tatli
Hic uyumadim
Oturup dizi izledim
Esimi arada dürttüm bana misin demedi
Gel suraya yat gecer canim demekten öteye gitmedi
Sabah hic bisey hatirlamiuodu
Onu da rahatsiz etmek istemedim yorgundu
Sabah oldu sancilarim sıklasmaya basladi
Anneme haber verdim geldi
Artik evde bagirma asamasina gecmistim
Ama hala doguracagimi düşünemiyorum
İlkinde suniyi cok vermislerdi çünkü
Kendi sancin cann cann
Hastaneye gittik meger dogruuyomusum
Esim arabasini park ederken kendim yuruyerek girdim
Muayne oldum bu arada ciddi sancim var
Dr dedi doguruyosun cabuk asagi
Digumhaneye girdik (bu yarim saat cok zordu)
Veee dunya guzelim dogdu
Fazla iri bi bebekmis o yuxden dogum ani zorladi ama sadece yarım saat
Dogum anindaki bebegin cikisindaki o hazzi anlatamam
Nasil guzel bi rahatlama bi mutluluk

Kızlarr
Bugün kontrolüm vardı. Nstede yine sancım çıkmadı dedim doktora ya yine mi yine mi az sancı çıkar dedim ya
Dedi malesef Elifcim nsten çok iyi suyun iyi felan doğumun zaten 26 haziranda normal şartlarda beklicez dedi. Dedi ama hocam kordon yaşlanması var dediniz ya korkuyorum felan sezeryanlık bir durum olmaz mı dedim hani beklemesek alsak felan ben patalojik bir bulgu görmüyorum vajinal bölgen normal doğuma çok uygun sezeryan yaparsak sana yazık ederiz dedi.

Acele etmeyin, derim. Benimki 17 haziran gözüküyordu 12 Haziran'da suyu ve sancısı ile kendi kendine geliverdi oğluşum. Her şeyin doğalı en güzel

Acele etmeyin, derim. Benimki 17 haziran gözüküyordu 12 Haziran'da suyu ve sancısı ile kendi kendine geliverdi oğluşum. Her şeyin doğalı en güzel
Ayy benimde gelir İnşallah zamanında
Peki su geldikten sonra hemen aldılar mı sizi doğuma.
Ben kordon artık yaşlanmış ya ondan korktuğum için acaba sezeryan mı olsam dedim de.

Maşallah maşallah su gibi doğumu olsun herkesin ya icinde de benim hayırla sağlıkla büyüt bebeğini canım

Ayy benimde gelir İnşallah zamanında
Peki su geldikten sonra hemen aldılar mı sizi doğuma.
Ben kordon artık yaşlanmış ya ondan korktuğum için acaba sezeryan mı olsam dedim de.
Elif bence de yazık etme Dr Doğru söylemiş eğer çok ciddi manada kordon yaşlanması olmuş olsaydı bebeğin şimdiye gelirdi çünkü arakadasimin ki öyle oldu beklenem zamandan çok önce gekdi dogunda gördüler ki kordon iyice bitmiş yani bebek beslenmeyince doğumu başlatmış zaten bence sen onu kafandan at ciddi birşey değil gibi ki Dr da öyle olsa söylerdi riske atmazdi

Normal mi oldu canım anlatsana nasıl sancılar başladı bende artmadan gitmeyi düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…