2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Maşallah joumm gözün aydın çok şükür kavuştun bebeğine darısı biz bekleyenlere 🤲🏻 herşeyin yolunda olmasına çok sevindim evinize de geçince daha rahat olursun artık kaygıyı attın hadi yine iyisin 🥰😅sağlıklı sıhhatli hayırla büyüt bebeğini benim yerime de öp kizinida tabi bir an önce toparlaman dileğimle 🌷😘
Sagoll mevsimimmm hayırlısıyla insaallahhh aksama taburcuyum

Sancı değilde kasılma hissediyorum o an karnım toplanıyor ve nefesim kesiliyor gibi oluyor bir acı yok sadece rahatsızlık hissi. 24. Haftadan bu yana bebek gelmesin diye uğraşıyoruz rahim ağzı kisaligindan dolayı şimdide gelsin diye bakıyorum 😂
Öyle oluyor zaten cidden bir gelcem diye tutturuyorlar dur daha zmaani değil diyip durduruyorsun şimdi de onlar gelmiyor 😅 kritik zamanları geçirmissin zaten bundan sonra istediği zmaan gelebilir sen kendini rahatlatmaya bak şimdiye kadar gelmesin diye kastın büyük ihtimalle 🤗

Sancı değilde kasılma hissediyorum o an karnım toplanıyor ve nefesim kesiliyor gibi oluyor bir acı yok sadece rahatsızlık hissi. 24. Haftadan bu yana bebek gelmesin diye uğraşıyoruz rahim ağzı kisaligindan dolayı şimdide gelsin diye bakıyorum 😂
Bu doktorlar yüzünden hep😁 bana da 35. Haftada üç güne mi gelir 1 haftaya mı gelir bilmiyorum ama erken gelecek diye strese soktu 37+3 olduk sukur gelen giden yok 38 i bulur gibi

Canım tam anlayamadım bu tarifi not edeyim dedim de baş kısımda kuru üzümden sonraki (duy) Hurma karısı derken neyi kastettin? Hurma kayısı mı o acaba birde orda yazan duy ne onu da anlamadım. Yazarsan çok mutlu olurum
Yazamamışım bebişle.
Kuru dut
Kayısı
Hurma(kabe hurması)
Kuru incir
Bunların hepsını iki litre kadar suda oişir göz kararı koy. Ben öyle koydum meyveleri. Bende çok güzel işe yaradı tavsiye ederim herkese🌺

Sezeryan olan arkidisler kac gunde ayaklandınız acaba?
Bugün dördüncü günüm. Kendi kendime anca başladım Kalkmaya yeni yeni. Her bğnye bir deil. Benım annem bemleydı bıgüm gitit kızlardeşim geldi. Malım evde ili çocuk daha olunca ayaklanmak zorundayım

Aynen devam Canim akşamdan geceye kadar bir baskı bir sancı vardı aha dogurcam dedim gece bişey yoktu sabah bı adet sancısiyla uyandım dedim tamamdır uyudum uyandım yine tık yok şimdiye kadar 😂
Kız bende öyleyim ya dün bı kötu geçti ki bir çok ağrım vardı bugün sıfır gayet iyim dalga geçiyor bu bebeler bizimle galiba 🤣

Aynen devam Canim akşamdan geceye kadar bir baskı bir sancı vardı aha dogurcam dedim gece bişey yoktu sabah bı adet sancısiyla uyandım dedim tamamdır uyudum uyandım yine tık yok şimdiye kadar 😂
Bana da boyle oluyordu
41. Haftada yine yalanci sandigim sancilar bi baktimki gercekmis🥰
Artinca cok hastaneye zor yetistik
Bugün dördüncü günüm. Kendi kendime anca başladım Kalkmaya yeni yeni. Her bğnye bir deil. Benım annem bemleydı bıgüm gitit kızlardeşim geldi. Malım evde ili çocuk daha olunca ayaklanmak zorundayım
Bende hastaneden geldikten sonra
2 gun yatisim olmustu
Eve geldikten sonra
Hic yatmadim
Ama elimle tuta tuta hep dolandìm biseyler yapma pesindeydim
Yinede baya uzun suruyor ya
2 ayda tam manasiyla anca kendime geldiğimi hatırlıyorum

X