2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Elif bence de yazık etme Dr Doğru söylemiş eğer çok ciddi manada kordon yaşlanması olmuş olsaydı bebeğin şimdiye gelirdi çünkü arakadasimin ki öyle oldu beklenem zamandan çok önce gekdi dogunda gördüler ki kordon iyice bitmiş yani bebek beslenmeyince doğumu başlatmış zaten bence sen onu kafandan at ciddi birşey değil gibi ki Dr da öyle olsa söylerdi riske atmazdi
Doğru söylüyorsun Mevsim
Napim bende bu konuyu kafamdan atıyorum doğuma bekliyeyim🤦‍♀️

Aksamdan itibaren sancim vardi ufak ufak
Bagirsaklarim guzel bi calisti bunu iyi hatırlıyorum
Gece boyu sancilarım devam etti tatli tatli
Hic uyumadim
Oturup dizi izledim😅
Esimi arada dürttüm bana misin demedi
Gel suraya yat gecer canim demekten öteye gitmedi
Sabah hic bisey hatirlamiuodu😂
Onu da rahatsiz etmek istemedim yorgundu
Sabah oldu sancilarim sıklasmaya basladi
Anneme haber verdim geldi
Artik evde bagirma asamasina gecmistim😂
Ama hala doguracagimi düşünemiyorum
İlkinde suniyi cok vermislerdi çünkü
Kendi sancin cann cann
Hastaneye gittik meger dogruuyomusum
Esim arabasini park ederken kendim yuruyerek girdim
Muayne oldum bu arada ciddi sancim var
Dr dedi doguruyosun cabuk asagi😂
Digumhaneye girdik (bu yarim saat cok zordu)
Veee dunya guzelim dogdu😍
Fazla iri bi bebekmis o yuxden dogum ani zorladi ama sadece yarım saat
Dogum anindaki bebegin cikisindaki o hazzi anlatamam
Nasil guzel bi rahatlama bi mutluluk😍
Ayy darısı başımıza gelsinler artık bu bidiklar 🥰 Allah analı babalı sağlıkla büyütsun canım 😘

Kız bana gercekleri söyleyin😂
Sonra bu kadar iyimser sey okuyup kafami vuracagim oraya buraya.
Ben yasadiklarimdan sonra hep iyi seyleri okuma taraftari degilimz
Herkes bir nebzede olsa basina ne gelecegini bilsin🫣e
Ayy ben olsam bilmem 😅😅
Yaa ameliyat oluyosun kuzum tabi ayağa kalkıp yürümesi epey ağrilı geçiyorr ama sonrası düzeliyorr

Ayy ben olsam bilmem 😅😅
Yaa ameliyat oluyosun kuzum tabi ayağa kalkıp yürümesi epey ağrilı geçiyorr ama sonrası düzeliyorr
Askim normal dogumun 2. Gununden sesleniyorum ikisinde de yuruyemiyosun anladigim kadariyla🤣🤣 3. Gece olacak bu gece ve hala dikis agrilarimdan uyumakta yurumekte dogrulmakta isemekte oturmakta kisaca yasamakta cok zorlaniyorum😂😂 agri kesicilerle tolere edebildigim kadar yuruyup hareket edebiliyorum. Bence dogumun her turlusu zor… birinde karninda dikis digeri altinda😭😭 Allah hepimize kolaylik versinn

İyi akşamlar kızlar sabah 8 gibi hastaneye gittik,rutin kontroller sonrası 11 de ameliyata aldılar.igne vuracaklari için çok korkuyordum ama hiç hissetmedim diyebilirim.ameliyat en fazla yarım saat sürdü.sonra odaya aldılar ilk saatler hissizdim sonra uyuşma geçince hafif ağrılar başladı ama dayanilamayacak gibi değildi.beni zorlayan tek şey karnıma bastirmalariydi çok agriliydi.neyseki atlattık onu da güzeller güzeli bı kızım oldu.bol bol kayısi hoşafı içiyorum.ilk yurumeler zorlasada yurudukce duzeliyosun.

İyi akşamlar kızlar sabah 8 gibi hastaneye gittik,rutin kontroller sonrası 11 de ameliyata aldılar.igne vuracaklari için çok korkuyordum ama hiç hissetmedim diyebilirim.ameliyat en fazla yarım saat sürdü.sonra odaya aldılar ilk saatler hissizdim sonra uyuşma geçince hafif ağrılar başladı ama dayanilamayacak gibi değildi.beni zorlayan tek şey karnıma bastirmalariydi çok agriliydi.neyseki atlattık onu da güzeller güzeli bı kızım oldu.bol bol kayısi hoşafı içiyorum.ilk yurumeler zorlasada yurudukce duzeliyosun.
Bende sezeryan oldum ama benim karnıma bastırmadılar baya uzun bi süre ayağa kalkana kadar kum torbası vardı sadece karnımda. En son ayağa kalkmadan 1 saat önce bi alttan muayane yaptı eliyle içimi 3-4 kez temizledi o çok can yakıcıydı. Birde sondayı çıkartmak zor oldu yapışmış çünkü hala ceremesini çekiyorum acısı dinmiş değil

8.gün olmuş benim yavaş yavaş eğilebiliyorum. Bugün uzun zaman sonra bacak bacak üstüne attım 😂 yan yattım falan özlemişim 😂 ama birde kv faktörü varki beni benden alıyor. Bu çocuk aç.. aranıyor… emzirsen iyi olur… yemek yicem diyorum acıktm. Yok anlamıyor önce emzir sonra yersşn diyor. Bende taviz vermiyorum yok acıktım yemem lazım emziremem diyorum ama içten içe beni sinir ediyor

Askim normal dogumun 2. Gununden sesleniyorum ikisinde de yuruyemiyosun anladigim kadariyla🤣🤣 3. Gece olacak bu gece ve hala dikis agrilarimdan uyumakta yurumekte dogrulmakta isemekte oturmakta kisaca yasamakta cok zorlaniyorum😂😂 agri kesicilerle tolere edebildigim kadar yuruyup hareket edebiliyorum. Bence dogumun her turlusu zor… birinde karninda dikis digeri altinda😭😭 Allah hepimize kolaylik versinn
Herkesin vücudu farklı tabii ama seni çok iyi anlıyorumm😒😒

Merhaba kizlar 24 günlük bir bebeğim var daha önce den de ıkınirdı fakat bu gün surekli ikinip ağladı kıpkırmızı olup durdu resmen içim gidiyor o böyle garip sesler çıkarınca taşıyan var mi

X