2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Jou kız ne durumdasın çoktan bebis gelmistir ya iyisinizdir insallah cok heyecanlııı

Reactions: Jou
Jou naptın canısı tamam mı o iş sabah yataktan jou doğurdu mu aceba diye kalktım eşim diyor ki o kim
Hahahaha adam diyo bu kim iyiyim bitanemm sabah ağrım çok oldu yavas yavas toparlanıyorum eve geçince detayca anlatırım inşallahhh
Jou kız ne durumdasın çoktan bebis gelmistir ya iyisinizdir insallah cok heyecanlııı
Iyiyimm kuzum ağrım varr toparlancam inşaallahh

Hahahaha adam diyo bu kim iyiyim bitanemm sabah ağrım çok oldu yavas yavas toparlanıyorum eve geçince detayca anlatırım inşallahhh

Iyiyimm kuzum ağrım varr toparlancam inşaallahh
Ayyy bebis nası jouuuuu

Reactions: Jou
Gerçeğim ikimiz mi kaldık naptik bekleyen başka var mı normal bekleyen ahh darısı da bize artık hayırla kolaylikla sağlıkla
39+2 ile bende varım. Oğlumun keyfi yerinde sanırım. Hiç gelmeye niyeti yok. Çarşamba günü kontrole çağırdı doktorum. Eğer herşey yolundaysa en fazla 2-3 gün beklerim dedi. O zamana kadar gelmezse normal doğumu kendim başlatırım dedi. Normalde 18 haziranda 40 haftalık oluyoruz. Eğer bebiş gelmezse ve mecbur kalınırsa 22 haziranda başlatacağım doğumu. Doktorum risk almayı hiç istemiyor. Bebek kakasını yapar diye korkuyor tabi bende korkuyorum. Tamamen kendimi doktorun yönlendirmesine bırakıyorum. Eşime kalsa 42 yi bekleyelim diyo

Ben bugün 37.haftadayım doktorum 2 gün önce bağırsakları dolmaya başlamış bayramdan sonraya bırakamam dedi. 17 hazirana planladık 37+4’te alacak. Benimki neden böyle hızlı hızlı gitti anlamadım normalde miadı dolmuş doğumlarda kaka yapmıyor muydu bebek sizin durumda olduğu gibi Kaç kg oldu sizinki

Maşallah sizin bebeğin kilosu çok iyi. Bende 40 tan sonra kaka yapma riski oluşuyor diye biliyorum. Tabi tıbbi değerlendirmeyi en iyi doktor bilir. Sizin doktorun bilgi ve tecrübesini çok iyi Sağlıkla gelsin bebeğiniz Benim bebeğim kilosu 39.cu haftada 2900 boyu 49 cm di. Kilo aldırmaya çalışıyoruz o yüzden biraz daha içeride kalsın istiyoruz. Kendimizi sürece bıraktık bakalım nasıl olacak

Biz ilk banyomuzu yaptık kızlar
Ayy ne güzel, şifa olsun bebiş İlk banyo olayını çok merak ediyorum. İlk banyoyu hemen yapan da var. Göbek bağı düştükten sonra yapan da var. Katıldığım webinarlarda doktor ve bebek hemşireleri genelde göbek düştükten sonra tavsiye ediyor. Siz nasıl yaptınız ve doktorunuz nasıl yönlendirdi.

2 gün önce 52 cm yaklaşık 3200 kg olmuştu. 35.haftada da kafası aşağıya inmişti artık. Ben haftalar önce rüyamda görmüştüm bayramda doğacağını doktor dahil saçmalamaya getirmişti ama sonradan atağa geçti bizimki
Sizinki de 3 kiloyu geçmiştir zaten çoktan, sağlıkla kucağınıza alın inş

Ben bir eğitime gitmiştim. İlk banyoyu göbek düştükten sonra 2 gün sonra yaptırın iyice kurusun demişlerdi. Ama eve gelince şöyle bir ıslak süngerle geçip kafasını yıkarım ben gibime geliyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…