2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hmm Allah yardımcın olsun canım rabbim bize su gibi doğumlar nasip etsin evlatlarımızı sağlikla kucağımıza almayı nasip etsin ben şuan 40+3 üm pzt günü 41 oluuo doktorum yatış verdi sancım gelmiyo suni sancı vericekler Rabbim kolaylaştırsın

Amiiin amiiinnnn aceminin izinden gidiyorsun yani şimdi peki hiç hissettiğin birşey var mı ağrı sızı hiç mi bir belirtin yok mesela göbeğin ne durumda benim ki baya asagiya indi farkediyorum mide yeri boşaldı iyice ve aşağıya çok baskı yapiyor yürüyüş yaparken zorlanıyorum artık şu son bir kaç gündür böyle oldu ekstra ağrılarım da oluyor

Canım hiç üzülme sağlıklı ise Dr olumsuz şeyler söylemiyorsa üzülme içeriyi hiçbir şekilde bilemiyoruz o kadar mucizevi bir yer ki Rabbim onu koruyacaktır inanıyorum ben sende inan ve aynı bedende son günlerinizi tadını çıkar sonrası zaten o nasıl gelmek istiyorsa öyle olacak

Aminnn mevsimciim bebesine kavuşanları gördükçe sabırsızlanıyorum biz de sağlıkla sıhhatle alalım artık kucağımızaaaa
Dimi bende hem yaklaşmış olması hemde her okuduğumda hikayeleri kendimi düşünmem bebeğimi kucağıma almam hayali ile dolup taşıyorum Rabbim hayırla sağlıkla bize de kucağımıza almayı nasip etsin

Aynı bacakta başka yerden, hemde aynı yerden çıktı tekrar varis, İstanbuldayız biz İstanbulda devlet hastanesinde memnun olan varsa yazarsa çok memnun olurum

Aynen aynen bende acminin yolundayım çok inatçı çıktılar ikna edemiyoruz vallahi canm ben yürüyüş bilmem ne herseyi yapıyorum kasıklarımdq arada bi ağrı oluyo rahim kasılmaları oluyo bazen sanki artcak gibi oluyo ama geçiyo karnım hep aşağıdaydı zaten 2 hafta önce doktor kanala yerleşmiş bebek iyice flan dedi ama gelen giden yok bizimki kanalıda sevdi heralde onun dışında doktor hareketlerini takip etmem icin surekli uyarıda bulunuyo bende surekli takip ediyorum hareketlerine bebişin böyle iste

Kızlar ya salı günü doktora gittiğimde nst cihazına 3 kere girdim demiştim ya, bazen cihaz bebeğin nabzını algılamadı filan en son serumla nst’ye girdim o zaman doktorum nst normal şuan dedi. Rahatlamıştım ama şimdi yine içime kurt düştü bebeğim hareketli aslında ama içime kurt düşünce internetten araştırdım bebeğe oksijen gitmemesi filan diyor, en son normale döndü dediğim gibi ama o zaman neden böyle olmuştu acaba kafama çok takıldı. Şuan bebeğimin hareketlerinde bir sorun yok buna tutunup sakin mi olmalıyım yoksa tekrar doktorumla görüşeyim mi

Bence sakin olun nst’de şüpheli bir durum görselerdi sizi çıkartmazlardı

Göbek aşağı inince kanala yerleşme olmuş oluyorsa benim ki bu hafta indi ve baya iyi baskı yapıyor rahime bide pelvik taban kemiklerim ağrıyor plates iyi geliyor ona da gece de adet olcakmisim gibi ağrılar oluyor bu ara sıklaştı sanki ikingune bir falan oluyordu birblac gündür her gün oluyor himm evet bende takip ediyorum hareketlerini ya hadi bakalım keyifleri ne zaman yeterse o zaman gelecekler herhalde bu beyler galiba bı doğumda bekletiyor bizi sonra hep biz onları bekletiyoruz

Canım hareketlerde sıkıntı yoksa neden takıldın ki herşey normaldir Allah'ın izni ile ters giden bir durum olsa bir şekilde belli olur zaten bence kafanı karıştırma kalbini de ferahlat kötü düşünme güzel düşün güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…