2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Biz ilk banyomuzu yaptık kızlar
Göbek bağı 5. Gün düştü düştükten 48 saat sonra yıkadık Biz takip ettiğim doktor düştükten sonra 24 saat beklenmesi gerektiğini söyledi banyo için, köpük file ve müslin örtü kullandım çok hoşuna gitti banyo

Annelerin gördüğü rüyalar gerçek çıkar diye boşuna söylemiyorlar. Bayram şekeri olacak desenize. Sağlıkla gelsin bebeğiniz,

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. Ay ne güzel bebiş te sevmiş banyoyu

Saçlı bebek olursa bende öyle yaparım. Havalar çok sıcak. Şimdiden bebiş bu sıcakta ne yapacak diye endişe ediyorum.

Rahatları, sağlıkları yerinde olsunda erken yada geç farketmez artık. En fazla 10 günümüz kaldı kavuşmaya benim oğluşun da hareketleri çok sert. Özellikle bi tarafa toplanmasına bayılıyorum. Artık poposu mu, dirseği mi yoksa ayağımı bilemiyorum bebişlerimize sağlıkla, kolaylıkla kavuşalım inşallah

Allah analı babalı büyütsün. Benım bebşim de 11 Hazıranlı oldu

Kızlar yanımıza lohusa pedi falan alacak miyiz yoksa hastane mi veriyor.
Yatakta 6-7 saat kadar yattom. Ayağa kalkana kadar onlar getirip altınıza bez koyuyorlar. Saha sonra ben dipent giydim peşşne depent alabılırsın. İki gin giysim kanamam çok az benım oede geçtim bugüm

Hayyy masallah jou
Buyuk gecmis olsun sana
Gozunuz aydın
Kacta girdin ameliyata
Hala kaldirmadilar mi ayaga seni
Kaldirdılar kuzum 5 te başladım ama ilkinden birazdaha iyi yürüdüm şükürrr
Sabah 8 20 miydi öyle girdim 8.35 demi ne dogdu benim çıkmam 9 u buldu tabiii

11. Günden Durum güncellemesi yapmaya geldim
Göbeği 5. Gün düştü, hala sarılığı gitmedi tam olarak ama daha iyiyiz.
Banyoyu yaptık ve çok sevdi.
Benim kontrolüm vardı bugün korseye başlayabilirsin dedi doktor, iyi durumdaymis dikişler.
Toplamda 10/ 11 kilo almıştım sabah tartı da 2/3 kilo kaldığını gördüm hamile kaldığım kiloya.
Sürekli emziriyor su içiyor ve terliyorum.
Bizden şimdilik haberler bunlar

Dimi bende öyle düşünüyorum hep evet ya çok sertleşiyor toplanıyor böyle bir tarafa hele sabahları yattigim tarafa toplanmış oluyor ayaklarını çok net tutunca hissediyorum amin canısı amin.

Gerçeğim ikimiz mi kaldık naptik bekleyen başka var mı normal bekleyen ahh darısı da bize artık hayırla kolaylikla sağlıkla
Bende doğurmadım henüz 38+3 tam bugün.normal doğum bekliyorum her doğum haberi kalbim pırpır ediyor bebeğini kucağına alanlara hayırlı olsun bekleyenlere de kolay su gibi bir doğum olsun inş.
grupta en son ben doğurdum yazıcam bu gidişle

Kızlar merhaba bende daha yeni yazabiliyorum 6 gün önce 40+3 te normal doğum yaptım ama o kadar zordu ki anlatamam. Doktorum zaten kemiğimin basık olduğunu biraz zor olabileceğini söylemişti. Sabah 4 gibi sancılarım başladı hastaneye 7 ye doğru gittik 2-3 cm açıklık varmış yatışımı yaptılar. Kendi doktorum gelince suni sancıyla destekleyelim açılman az dedi. O suni sancı beni mahvetti açıklığım oldu 8–9 cm ama bebek kemikten geçmedi bir türlü. Doktorum kendi kendime ıkınmamı söyledi sancı gelince. Artık bütün gücümle yapabildiğimi yaptım sonra öğlen 1 de doğuma aldılar yarım saat sonra doğdu kızım :) çok zordu ama o çıktığı an bütün acılarım dindi çok garip bir şeymiş. Şimdi yanımda uyuyor çok şükür sağlıklıyız. Alttan dikişlerim dışında bir ağrım yok. Darısı kolaylıkla tüm bekleyenlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…