2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
@brcuuxz
@Stilland
R Random3

Kıızzzllaaarrrrrrrr doğurdunuzmuuuuuuuuyy
Doğurduuuumm, bal gibi bi oğlan geldi Darısı yarın sana tatlım, sağ salim al kucağına. Aşk yaşıyoruz resmen gözümüzü bile ayıramıyoruz 37+2 de doğdu. 3650 gr 52 cm. Herşey yolunda çok şükür

İyi çok şükür hadi bakalım bekliyoruz

Reactions: Jou
Saol cnaım Allah razı olsun . Bebek meme almadı ilk zman çol darlandım birde benı ayağa çok geç kaldırdılar. 11 de çıktım sezeryandan 7 de ayapa kalktım. O sürede bakamadım hiç telefona flan

Aynı senin gibi olcak benimkide 52 cm di boyu 3600dü kilosu ultrasonda
Ayyy canım benimm bol bol emzirr sarılık olmasın çişini etsin bolboll

Aayyy yy pınar öyle de demeyeydin iyiydi Rabbim kolaylaştırsin hemencecik oluversin de kavuşun inşallah canım sağlıcakla

Saol cnaım Allah razı olsun . Bebek meme almadı ilk zman çol darlandım birde benı ayağa çok geç kaldırdılar. 11 de çıktım sezeryandan 7 de ayapa kalktım. O sürede bakamadım hiç telefona flan
Doğru ya haklısın bakalım biz ne olcaz biran önce toparlasin inşallah canım ilk süreçler biraz zor Allah'ım kolaylaştırsin

Aynı senin gibi olcak benimkide 52 cm di boyu 3600dü kilosu ultrasonda
Ayyy canım benimm bol bol emzirr sarılık olmasın çişini etsin bolboll
Ahh maşallah gayet de yanaklı tombik bi bal valla, seninki de öyle olacak sütüm çok gelmiyor sağma makinesiyle uyarmaya çalışıyorum sürekli. Umarım mamaya gerek kalmadan hallederiz.

Reactions: Jou
Ayy benimki hiç ilişkiden bahsetmedi
Bende üşeniyorum ilişkiye yaaaa sürekli duşa mı gireceğim alalala
Valla ben hem üşeniyorum hem de hiç canım istemiyor hafif yağ sürüyorum ben elif çok içeri girdirmeden makara doğru biraz baskı yaparak sonra biraz sağ biraz sol o şekilde daire çizerek yumuşatmaya çalışıyorum kesi ve dikiş mümkün olduğunca az oluyormuş bunu yapınca ya da bebek gelişi güzel olur müdahale edilmezse hiç olmuyormuş kesi dikiş

Kaç dk yapıyorsunnn

Kızlar selam,6 günlük minnoşumla hayata devam ediyorum.sarılık oldu ama götürmedim hastaneye evde tedavi ettim iyileşti tecrübe diyelim,kızımı mahvetmişlerdi hastanede o aklıma geldi.bol bol emzirin emmezse biberon vermekten çekinmeyin sakın çünkü sarılık olursa hastanede biberon mama dayıyorlar zaten.3. Çocuğum ama ilk gibi resmen.dikişlerim iyileşti diyebilirim çok hafif bi ağrı kaldı.eşime ayyy bi tane daha yapalım diyorum çok korkuyordu herşey olumsuz gider de bi daha çocuk istemem diye Jou daha doğurmamışsın grubu sen kapatacaksın en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…