2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ayy 3cü çoçuğunn ne guzelde ettiinn ama ben bitaneyle zor adapte oluyorum.sana gerçekten helal olsun diyorum sarılık konusunda iyi etmissin tecrübelisin zaten biliyorsun ama ben kızımı getirsemde dr bana mama verme bolbol emzir diyordu her dr a göre farklı oluyor
YAaa ne güzelde dikişlerin iyi geçti inşaallahh benimde 2 ciye iyi olur ya yarın
Hahahahahaha kesinlikle bu gidişle herkesi kontrol ediyorum kim doğurmuş okadar heyecanlıkiii kapatma işi bana kaldı

Hedef kaç çocuk kıııaaazzz

Son düzenleme:
Gecen sayfanizi okudugumda senin hala dogurmamais olmani konusuyodunuz
Az once aklima geldin baktim hala dogurmamissin
Dogur kiz ne tutuyon icinde
Ha ha bana boyle
Demislerdi
Sanki ben dogurmuyomus gibi
41 de dogurdum sonra
Hahahahah canım benimm yaa ben normal doğum etmiyorumkii amaa sırf yarina belli diye 13haziran ettim sezaryen olarak
doğumum genelde 26 haziran

Ahh maşallah gayet de yanaklı tombik bi bal valla, seninki de öyle olacak sütüm çok gelmiyor sağma makinesiyle uyarmaya çalışıyorum sürekli. Umarım mamaya gerek kalmadan hallederiz.
Emzirince süt hormonların dahada gelişcek sen ona hiç kafanı yorma daha bugün doğurdun bi ml bile yeter tospaga 3gun sonra iyice gelcek senbile durduramıcan bebek ne kadar emerse süt hormonların okadar gelişir

Hahahahah canım benimm yaa ben normal doğum etmiyorumkii amaa sırf yarina belli diye 13haziran ettim sezaryen olarak
doğumum genelde 26 haziran
Ayy ben mi karistirdim ya yok sendin
Bide sezeryan mi
O zqman sen degildi
Saglicakla gelsin ins
Minnosun
Yarinmis bide
Tam vaktinde kurtulcaksin hamilelikten
Sicaklari cok yemeden

Reactions: Jou
Ayy ben mi karistirdim ya yok sendin
Bide sezeryan mi
O zqman sen degildi
Saglicakla gelsin ins
Minnosun
Yarinmis bide
Tam vaktinde kurtulcaksin hamilelikten
Sicaklari cok yemeden
Evett inan varya geceleri fenelaşıyorum kaç gundür çok kötüyümmsen bide en sıcagında allah yardımcın olsunn o dediğin acemiyogi dir hahahaha doğurdu sanırım 2 gündür yok ortada

Emzirince süt hormonların dahada gelişcek sen ona hiç kafanı yorma daha bugün doğurdun bi ml bile yeter tospaga 3gun sonra iyice gelcek senbile durduramıcan bebek ne kadar emerse süt hormonların okadar gelişir
Evet sürekli emziriyorum zaten. Az önce ebe de geldi öyle söyledi, 3 gün sonra kendiliğinden akacak merak etme dedi ayy sana da saatler kaldı artık, yarın bi minnoş daha geliyor ne güzel her gün böyle haberler almak

Jouu hayırlı dogumun olsun kusum
Monimm insallahh yaa değişik bi duygusal içerisindeyim şuan arkamda kızım önümde oğlum
Ameliyata giricem arkamda kızımı düşünucemm ama oğlum geliyo dunyaya sağlıkla ona seviniyorum

Son düzenleme:
Evett inan varya geceleri fenelaşıyorum kaç gundür çok kötüyümmsen bide en sıcagında allah yardımcın olsunn o dediğin acemiyogi dir hahahaha doğurdu sanırım 2 gündür yok ortada
Ayy olabilir belkide
İns o da kurtulmustur saglicakla
Seninde yarinmis yarin gelir bi bakarim yine
Amaaaan benim cekecegim var sicaklRda

Monimm insallahh yaa değişik bi duygusal içerisindeyim şuan arkamda kızım önümde oğlum
Ameliyata giricem arkamda kızımı düşünucemm ama oğlum geliyo dunyaya sağlıkla ona seviniyorum
Geride cocugu olanlar hep öyle hissediyormus canım cok normal bütün süreç geçiçi tez zamanda düzeniniz oturur insallah merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…