2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende cumaya sezaryene giriyorum nasipse,h çok heyecanlı hem çok endişeliyim.sanki yapmam gereken çok şey varmışta hepsini bırakmışım gibi bı his var içimde.

• Beğen
Reactions: Jou
Dimi erken girmen daha iyi beklemek ayri bir stres hayırla gir çık misss kokulunu al kucağına inşallah 🤲🏻🤲🏻🤰🏻🐣
Kizımda bekle anam bekle babamm canımdan can gitti artıkk çok gerildim yaniii kocama dedim sabah işi hallett sonra aksam oluyo yürüyüşe gece oldu uyuma kafasındaydım 2 haftamı aldı toparlanmak sonra 😄😄 ben arabada bekliyorumm neyseki halletti 🤪🤪

Kizlar dun gelen kanli akintimdan sonra agrilar 5-6 dk’da bir gelmeye basladi. Kivrandirdi🥲 hastaneye gittik ama 1 cm aciklikla geri yolladilar. Sabah 6’ya kadar evde kivrandim asla uyuyamadim korkunc sancilardi😭😭 6’da hastaneye geldik 2 cm olmus acilma. Acilma olmadigini duyunca sinirden her seferinde ziril ziril agladim bu arada… 6’dan 11’e kadar sancilarim inanilmaz siddetlendi her seferinde aglatti… yani diyecegim o ki regl sancisi falan hikaye gercekten sanci geldi mi anliyormussunuz🥲 ben agladim annem yanimda benimle agladi😭 neyse 9 gibi kocamann bir kanli sumuksu sey geldi asil nisan oymus anladim ki… epidural yapilmasini istedi ebem cunku yorgunluktan bitik haldeydim iyi ki de yapilmis pelte gibi oldum 2.5 saattir🤣 biraz uyudum, ama en onemlisi agri hissetmedim ve bu beni dinlendirdi… az once de suyum geldi🥲 6 cm aciklikla bekliyoruz su an. İnsallah bugun bebegimi kucagima alicam🥹🥰

X