2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bugün doktora gittim kızlar idrarda yanma olayını söyledim. Eğer dedi idrar çıkış yeri yanıyorsa sadece dedi sondadan dolayıdır dedi bunun için duşa gir tam idrarı yaparken oraya ılık su tut dedi bi süre. Eğer ama başka yerlerinde idrar yaparken ağrıyorsa karnına doğru dedi o zaman enfeksiyon vardır dedi antibiyotk kullanmak gerekir dedi. Sizide bilgilendireyim dedim. Yaşayanlar vardı deneyebilrsiniz sizde

Bugün doktora gittim kızlar idrarda yanma olayını söyledim. Eğer dedi idrar çıkış yeri yanıyorsa sadece dedi sondadan dolayıdır dedi bunun için duşa gir tam idrarı yaparken oraya ılık su tut dedi bi süre. Eğer ama başka yerlerinde idrar yaparken ağrıyorsa karnına doğru dedi o zaman enfeksiyon vardır dedi antibiyotk kullanmak gerekir dedi. Sizide bilgilendireyim dedim. Yaşayanlar vardı deneyebilrsiniz sizde
Anladım canım 🥰

Ben zaten antibiyotik kullanıyorum doğum sonrası dr yazmış bitmedi hala ve idrar yaparken ağrım oluyor bugünde kontrolüm vardı dr aceleye getirdi hiç bir şey soramadım

Kızlar ben doğum yaptım. Şükür iyiyiz. Belden uyuşturulurlen biraz kendimi kastığım içim üçümcü denemede anca yapıldı iğne. Tavsiyem kendinizi serberst bırakın. Hem süreç daha kokay ilerliyor hemnde kasılmadıpınız içim doğumdan snra da ağrımın minimal olır. Bebişimde iyi çok şükür. Meme almakda zorluk yaşadık biraz minik olduğu için. Geceyi sbahladıl🌺

Kızlar suyum geldi. Bugün yarın doğuracağım inşallah. Arada sancı da giriyor ama hemen değil birkaç saat sonra gideceğim hastaneye. İnşallah kendi sancımla doğurabilirim
Aayyy sedacim hadi inşallah su gibi geçsin doğumun bir avazda al bebeğini kucağına herşey yolunda gitsin 🤲🏻🤲🏻🐣 başladı mı sancilar bugün beni de fena yokladı ağrı 39.haftaya girdik hemen belli etti kendini yeni haftam 🙃sancılarının sıklığına göre git bence de bir duşa falan gir rahatla plates topun varsa üzerinde nefes hareket yap 💐

Kızlar suyum geldi. Bugün yarın doğuracağım inşallah. Arada sancı da giriyor ama hemen değil birkaç saat sonra gideceğim hastaneye. İnşallah kendi sancımla doğurabilirim
Nasıl suyun direk su mu geldi yoksa ilk tıkaç diyorlar ya sümüksü hafif pemebsi kanli gibi falan öyle mi geldi yani anladın dimi su olduğunu ben anlar miyim aceba diye düşünüyorum hep de 😅

Kızlar ben doğum yaptım. Şükür iyiyiz. Belden uyuşturulurlen biraz kendimi kastığım içim üçümcü denemede anca yapıldı iğne. Tavsiyem kendinizi serberst bırakın. Hem süreç daha kokay ilerliyor hemnde kasılmadıpınız içim doğumdan snra da ağrımın minimal olır. Bebişimde iyi çok şükür. Meme almakda zorluk yaşadık biraz minik olduğu için. Geceyi sbahladıl🌺
Oyy maşallah kız sesin çıkmadı bende diyorum bir gitti pir gitti gözün aydın canım Rabbim anali babalı büyütsün hayırlı evlat olsun çok geçmiş olsun biran önce toparlasin inşallah birbirinize alışırsıniz 🤲🏻🐣🩷emdi mi peki

Kızlar Günaydın biraz önce lavaboya gittim geldim bisey yoktu bi akıntı oldu oldu bende pecete koyayım hemen bi ıslaklık oluyo diye bi baktım sarımsı sümüksü biseydi sildim nişan mı diye suphelendim ama bilemiyorum ilk dogumumda hafif kanlıydı nişanım böylede olurmu ki nişan ? 🤔🤔🤔

Nasıl suyun direk su mu geldi yoksa ilk tıkaç diyorlar ya sümüksü hafif pemebsi kanli gibi falan öyle mi geldi yani anladın dimi su olduğunu ben anlar miyim aceba diye düşünüyorum hep de 😅
Anlaşılıyor. İdrarını tutarsın ama bunu tutamıyorsun . Sızıntı şeklinde akıyor. Kaç saat oldu hâlâ da geliyor birden bire hepsi gelmedi. Sancılar giriyor 5 dkda bir. Ebeme muayene oldum 2 cm açıklık varmış

Ayyy bende kızımdada öyle oldum iğne işi uzun sürdü sonra
HAdi gözünaydın atlattın sende
Benimki meme almayınca ilk hemşiee şıringayla agzına birşey damlattı hemen açtı ağzını soktu memeğee😄😄

Allah analı babalı sağlıkla büyütsun canım 😘

X