2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Aaahh bu yaramazlar hep elimiz yüreğimizde galiba bundan sonrası hep böyle olacak seyyahcim 🥰 iyi çok şükür herşeyin yolunda olması güzel kaçıncı haftadasin benimki geçen hafta 3400 dü 51 cm di nst de sancı falan çıktı mı
37+6 ölçüleri mevsimcim, nst de normal sancım henüz yok 🥹 evet annelik yükleniyor 🥹♥️

Kontrolden çıktım kızlar bugün benim bebe çok uğraştırdı nst’de bizi. Başta hareket etmedi uyuyordu sonradan hareket etti ama bazen cihazda kalp atışını yakalayamıyoduk kayıyordu mu artık ne? Bilmiyoruz. Doktorum en son seruma bağlanıp nst’ye girmemi istedi sonuncuda her şey normale döndü çok şükür ama çok korktum gerçekten bir sorun var diye. Benimki bu hafta çok kilo almamış 3600 gr 51-52 cmde boyu. Bir de çatı kontrolü yaptı doktorum iyiymiş müsait dedi. Bu hafta pek kilo almadığı için normal doğum şansım hâlâ var, hayırlısı olsun diyorum.
Bendede hep tık tık üstünden hareketi meğer ben hareket ediyor sandım basa basa 😆
Kizzz delimisinn daha ne istiyosun 3600 bide kg vallahaa vururum.seni haaa

Bendede hep tık tık üstünden hareketi meğer ben hareket ediyor sandım basa basa 😆
Kizzz delimisinn daha ne istiyosun 3600 bide kg vallahaa vururum.seni haaa
Kız kilosundan memnunum sadece her hafta ileri ileri gidiyordu bu hafta geçen haftakine yakın olunca şaşırdım yoksa sorun yok 🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
İyi gidiyor benlik sıkıntı yok joucum.
Sadece dediğim gibi dün doktorun dediklerini moralimi bozdu oturdum bebeğin hareketlerini takip ediyorum🤦‍♀️
Yaaa canım benimm haklısın son zamanlar çok onemli olduğu için insan şey oluyo benimde alt kısmım ağrıyo uzanmak istiyorum uzanamıyorum kasığım kasılıyo felaket

sezeryan doğurup hala idrarda yanma yaşayan varmı ? Benim 5.günüm çok sıkıntılı bi hafta geçiriyorum. Elim ayağm davul gibi şişti ondan yana sıkıntılımıyım birde damar yolum tıkanmıştı oda şiştimi elimi kısıtlı kullanıyorum anlayacağınız daha kendime gelemedim 😅
Bol bol su iç kuzum oluyo normaldirr çok erken daha toparlanması idrarın zaten oyüzden iyi bak kendine

Bu arada ben hemşireme sordum korse işini. sadece ayakta yürürken korse kullanabilrsn dedi. Otururken yatarken kesinlikle kullanma dedi. Birde cırt cırtlı korselerden kullanmalısın dedi geçirmeliler çok baskı yapıyor dedi. Aldım hemen kullanıyorum bakalım. Benim ilk sezeryanımda kullanmadm çok göbeğim kalmıştı bunda düzeltmete çalışcaz
Aaaa öylemiii benimki cirtçırtli değill ama beline sarıyorsun ya öyle var acaba olurmu o

Canım benim de 37 + 3 doğdu ama karın cevresi 33 haftada kilosu da 35 le uyumlu doğdu 2kilo 400 gr doğdu çok şükür bir sıkıntı olmadı ama kilosu düşük sarılık oldu oyle
Merhaba benim kızıma da bugün 35. Haftada görünüyo karın cevresi dedi 37. Haftadayım kilosu 2700 cok korkulacak bir durum yok yakip etmek gerek dedi. Sizce surum ne olur ?

Merhaba benim kızıma da bugün 35. Haftada görünüyo karın cevresi dedi 37. Haftadayım kilosu 2700 cok korkulacak bir durum yok yakip etmek gerek dedi. Sizce surum ne olur ?
Sakin ol canim bende sen gibi cok stres yapmıştım benim kızım da 35 hafta uyumluydu 38 haftada olmasına rağmen çok şükür hiç bir sorun yasamadik sende hayirlisiyla sagsaglim kucağına alicaksin

Sakin ol canim bende sen gibi cok stres yapmıştım benim kızım da 35 hafta uyumluydu 38 haftada olmasına rağmen çok şükür hiç bir sorun yasamadik sende hayirlisiyla sagsaglim kucağına alicaksin
İnsallah cok tesekkürler 🫶🙏🏼

X