2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya hani Meryem Ana otu açıldıkça rahim genişliyor açılıyor inancı varya doğrudur yanlıştır o kısmında değilim cidden faydası oldu diyende var hicbalakasi yok diyende var ama inanış biçimi olarak nazar boncuğuna benzetmiş okuduğum kitapta hani doğum Rabbimij emri ile gelen baslayn bir süreç sonuçta ottan istemek gibi oluyor onun yerine daha farklı ayetler dualar var onları yapın hemde psikolojik olarak da açıldı açılmadı ama niye açılmadı doğum yapamayacak miyim gibi durumlar da söz konusu olmasın sizi germesin diye çok tavsiye edilmemiş o yüzden bende almadım aklıma yattı 🤗
doğrudur , benim bi yakınim yapmışda öylesine denemek icin denedim benimde pek inancım yoktu 😆 ne yaparsak yapalım Rabbimin izniyle olucak tabikide Ben rabbime güvendim inandım ona bıraktım O en hayırlısı en kolayı nasılsa onu bana nasip etsin inşallah 😍🩷

Hahaha o kadar çok bekledik ki kasılma gelince mutlu oluyorum 😂 çok teşekkür ederim canımm hepimizin inşallahh 😍🌸🌸

Amin canımm hepimize kolay doğumlar inşallahh 😍🙏🏻🫶🏻

Bu saat oldu hala muayene bile etmediler ikinci dozu aldım sancılarım var ama siz yine çok merakta kalmayın benim kızın doğum günü 11 haziran olabilirr 😬😬🫶🏻🩷

Ay amin inşallahh her geçen saat ona yaklaşmak çok güzel bir hismiş 😍 darısı sanaa ve günü yaklaşan tüm güzel annişleree 😍❤️🙏🏻

Amin canımm çok teşekkür ederim 🥹🫶🏻🩷
Ayyy nasil yanii niye daha sık vermiyorlar hapi😭😭 dun geceden beri o kadar sık sanci cekilir mi🥺 ben de senin yolundan geliyorum galiba cunku🥵

Ay hadi İnşallah hep pembesi şeffaf ya da hafif kan şeklinde diye baktığım yazılar oldu ama belli olmaz herkesin bedeni farklı 🤗 hayırla başlasin ve bebeğini kucağına almak nasip olsun plates topun varsa onun uzerinde hareketler yapabilirsin hem rahatlatır hem pelvike iyi gelir bu gece gelir belki de 🤰🏻🐣😍
Yok maalesef pilates topu hareket yapıyorum bol bol merdivenlerde var inip cikiyorum bakalım hayırlısı cumlemiz bir avazda kurtulalım bebislerimizi alalım kucaklarimiza 🥰

Kızlar son haftalar zor geçiyormuş. Karnım davul gibi bacaklarım ve ayaklarım da öyle. Bir an önce gelsin diyoruz ama Allah en iyi ve hayırlı zamanda getirsin, diyoruz bir de. Hızlandırmak için yapılacak şeylere de enerjim ve zamanım yok gibi zaten. Oturma banyosu , pilates topu gibi

doğrudur , benim bi yakınim yapmışda öylesine denemek icin denedim benimde pek inancım yoktu 😆 ne yaparsak yapalım Rabbimin izniyle olucak tabikide Ben rabbime güvendim inandım ona bıraktım O en hayırlısı en kolayı nasılsa onu bana nasip etsin inşallah 😍🩷
Amin canım inşallah hepimiz içinde öyle 💙

X