2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hahaha o kadar çok bekledik ki kasılma gelince mutlu oluyorum 😂 çok teşekkür ederim canımm hepimizin inşallahh 😍🌸🌸

Amin canımm hepimize kolay doğumlar inşallahh 😍🙏🏻🫶🏻

Bu saat oldu hala muayene bile etmediler ikinci dozu aldım sancılarım var ama siz yine çok merakta kalmayın benim kızın doğum günü 11 haziran olabilirr 😬😬🫶🏻🩷

Ay amin inşallahh her geçen saat ona yaklaşmak çok güzel bir hismiş 😍 darısı sanaa ve günü yaklaşan tüm güzel annişleree 😍❤️🙏🏻

Amin canımm çok teşekkür ederim 🥹🫶🏻🩷
Nese beraber doğururukkk hain rekorr kırıyorsunn aceemmmoooooo

56 cm diyordu ben de aldırdım 😂 yenidoğanlar 50, 0-1 ler 56 oluyor genelde çoğu markada. Kızlar maks 50 cm civarı doğuyor giydiririm ya diye düşünüyorum🤣 annem de kusar, bez taşar bol bol olsun boşver dedi iyi al dedim 😂 Sen yenidoğanı direkt geç 1 ay ile başla bence doğana kadar daha büyüyecek gibi seninki 🙊
Hahahaha ayy vallaji kafalar karıştı bayada aldım baktım yetmiyo alırım lcw den şipşak😆😆

Benım kızımdada vardı son hafta sadece kilo alımı yavaşlamıştı . Ve aynı şekilde bir böbreğinde genişleme vardı. Doğduğunda idrara çıkarsa sıkıntı yok yok demişti doktor. Allaha şükür bir proplem olmamıştı. Sende içini rahat tut zaten kılosu flan da iyi benım perşenbe günü 3 kg bile deildi bebiş. Yarın nasipse sezeryamım var 38 oluyorum yarına
Evet benimkide öyle dedi doğunca idrarını yaparsa sıkıntı yok dedi.
Şimdi o idrarını yapmayı beklemek bile bana daraltı getiriyor paronayak gibiyim ya.
Bende söylesem mi diyorum doktora cuma 38+3 oluyoruz sakıncası yoksa alsın beni doğum ya bayram arası giriyor sonuçta.
Bide hareketlerini takip et dedi bana kordon yaşlanmasından dolayı.

Yok şişlik kvdem doğum lekesi vurmuş diyor hayatımda dis ağrısı cekmemistim bu hamileliğimde tekrarlıyor sürekli bugün sancilarimda var inşaallah siklasir da sabaha varmadan doğum yaparım 🤲
Gerçeğim naptın ya merak ettim seni dişin ne durumda sancılar sıklaştı mi doğrudun mu ay dünden beri gelemedim pek buraya

Umarım herkes çok iyidir kızlarrr 😍 yaklaşık 24 saattir ve hali hazırda suni sancı kasılmalarını karşılayan biri olarak şuan beni bel ağrısı rahatsız ediyor sanırım daha çok kuvvetlendirmem gerekirdi belimi, hala vakti olan güzel anneler doğal doğum bekliyorsanız mini tavsiye, pilates topunun üstünden inmeyinn 😂🩷
Canım ya Rabbim kolaylaştırsin inşallah hemencecik doguversin nasıl sancıları nefesle karşılayabiliyor musun peki orda plates yok mu sende onun üzerinde rahatla ay dur bebde hemen bir platese topuna çıkayım 😅🌷💓

Kizlar dünden beri sancı ve kasılmalarım var siklasmadi daha şimdi de lavaboda sümüksü koyu sarı renkte bir parça geldi nişan diye düşünüyorum illa kırmızı olacak diye bişey var mi
Sümüksü yapıysa o tıkaç dediğimiz olay olabilir gerçeğim o tıkaç attıysa sancı ağrı başlayıp devamında suyunda gelebilir tabi bir anda olmaz qma inşallah bebeğin gelmeye karar vermiştir onun belirtisidir ama rengi konusunda pemebsi kan gibi falan diye okudum hep dur bakım nasıl oluyormuş araştırayım biraz. Bide kasılma ve sancı dediğin olay tam olarak nerde ve nasıl hissediyorsun bir anda mi oluyor dayanilmayacak gibi mi

Hadi insallah meryem ana otunu flan yaptm dün meryem ana otu açıldı daha ben açılmadımm ben bu otu 2 3 kere kurutup yapıyım anca olcak heralde 😆😆🩷
Kız Allah seni ya nasıl güldüm ben Meryem Ana otunu almadım ya son bir ayda değişti fikrim o konuda bir kitap okudum orda çok güzel anlatmış o yüzden vazgeçtim almadım 🤗🐣

kızlar ha gayret az kaldı😀 hepiöiz sırayla giriyoruz topun ağzına . Ben dğn gece uyuyamadım heycamdan bu gece hiç uyuyamam herlde.
Acemiyogi allah yardımcın olsun. Bende ilk dopumumda o ilaçla doğum yaptım ama bana birtane takılmıştı sonra damarda sunı sancı verilmişti belli bir zman sonra. Yaklaşık 11 saat sancının ardından oğluşıö doğmuştu. İnşallah sen de en kısa zmanda evladını kucağına alırsın🌺🌺❤️

Gerçeğim naptın ya merak ettim seni dişin ne durumda sancılar sıklaştı mi doğrudun mu ay dünden beri gelemedim pek buraya
Dişim daha iyi canım sancilar siklasmadi ama arada tetikliyor sabah nişan geldigini düşünüyorum böyle koyu sarı sümüksü bir parça geldi şimdiye kadar böyle bişey görmedim yürürken zorlanıyorum ayaklarımı birlestiremiyirum bakayım ya akşam ya yarın sabaha kadar siklasmasa gider bu acile gorunurum yada öbür gün kontrolüm var beklerim bilmiyorum araftayim 😂

Sümüksü yapıysa o tıkaç dediğimiz olay olabilir gerçeğim o tıkaç attıysa sancı ağrı başlayıp devamında suyunda gelebilir tabi bir anda olmaz qma inşallah bebeğin gelmeye karar vermiştir onun belirtisidir ama rengi konusunda pemebsi kan gibi falan diye okudum hep dur bakım nasıl oluyormuş araştırayım biraz. Bide kasılma ve sancı dediğin olay tam olarak nerde ve nasıl hissediyorsun bir anda mi oluyor dayanilmayacak gibi mi
Araştırdım benim ki gibi de oluyormuş canım sancı da belimden kasıklarıma doğru dayanilmayacak kadar değilde bir tik daha az bebek sertlesiyor baskı yapıyor rahme dün ağladım mesela ağrıdan bir ara

Aa öylemi neydi acaba ben fazla araştırmadım deneyim bi diye aldım pek anlamam böyle şeylerdende işte denemek icin yaptım 😆😆
Ya hani Meryem Ana otu açıldıkça rahim genişliyor açılıyor inancı varya doğrudur yanlıştır o kısmında değilim cidden faydası oldu diyende var hicbalakasi yok diyende var ama inanış biçimi olarak nazar boncuğuna benzetmiş okuduğum kitapta hani doğum Rabbimij emri ile gelen baslayn bir süreç sonuçta ottan istemek gibi oluyor onun yerine daha farklı ayetler dualar var onları yapın hemde psikolojik olarak da açıldı açılmadı ama niye açılmadı doğum yapamayacak miyim gibi durumlar da söz konusu olmasın sizi germesin diye çok tavsiye edilmemiş o yüzden bende almadım aklıma yattı 🤗

Dişim daha iyi canım sancilar siklasmadi ama arada tetikliyor sabah nişan geldigini düşünüyorum böyle koyu sarı sümüksü bir parça geldi şimdiye kadar böyle bişey görmedim yürürken zorlanıyorum ayaklarımı birlestiremiyirum bakayım ya akşam ya yarın sabaha kadar siklasmasa gider bu acile gorunurum yada öbür gün kontrolüm var beklerim bilmiyorum araftayim 😂
Ay hadi İnşallah hep pembesi şeffaf ya da hafif kan şeklinde diye baktığım yazılar oldu ama belli olmaz herkesin bedeni farklı 🤗 hayırla başlasin ve bebeğini kucağına almak nasip olsun plates topun varsa onun uzerinde hareketler yapabilirsin hem rahatlatır hem pelvike iyi gelir bu gece gelir belki de 🤰🏻🐣😍

X