2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar devlette sıra bulamadım arastırmaya geldim her sey normal ama az kilo almıs 2700 karın cevresi de biraz kücük dedi. Onceki haftalarda doktor öyle bi sorundan bahsetmedi ne demek bu valla moralimi bozdu ya. Önemli bir durum olabilir tabip etmek gerek dedi. Öğleden sonra tekrar bakıcam dedi Simdi nst deyim sizce nedir bu 37.1 bu hafta

Sancı olmayınca acılmaya bakmıyorlar bile heralde olmuyo diye gecen hafta 1 parmak vardı 🤷🏻‍♀️sadece bazen kasılma oluyo ufaktan geciyo sonra🤷🏻‍♀️
Ben son gittiğimde sancı çıktı işte nst de o an hiç birşey hissetmedim ama normalde hissettiklerim cihazda bağlıyken olsa büyük ihtimalle daha çok yüksek sancı çıkardı neyse Dr sancın var bir muayene edelim dedi baktı açıklık yok dedi açılma için daha güçlü sancı lazım dedi zaten benim hissettiklerimde saniyelik olup geçiyor bazen sık sık oluyor ama kısa sürüyor ben nişan ya da su gelene kadar olan sancıları dikkate almıyorum artık 😅

Kızlar devlette sıra bulamadım arastırmaya geldim her sey normal ama az kilo almıs 2700 karın cevresi de biraz kücük dedi. Onceki haftalarda doktor öyle bi sorundan bahsetmedi ne demek bu valla moralimi bozdu ya. Önemli bir durum olabilir tabip etmek gerek dedi. Öğleden sonra tekrar bakıcam dedi Simdi nst deyim sizce nedir bu 37.1 bu hafta
Ya cihazlara göre çok değişiyor durumlar canım ya ben mesela bir kere devlete gitmiştim normalde baba bebek hep iki hafta önden gidiyor diyor Dr özelde. Ama devletteki haftası ile uyumlu dedi. Yani eğer haftası ile uyumlu olsaydi önden gitmeseydi ki benim ki hep önden gidiyor en başından beri böyle o zaman devlette geriden geliyor bebek gelişimden sıkıntı var derlerdi kesin tabi ki başka bir Dr a daha gosterebilirsin ama üzülme bence

Hastaneden geldim doktor sancın çok çıkmamış dedi beebgin suyu herseyi yerinde gelesi yok dedi beklicez yapcak bisey yok pzt gunune kadar beklicemm suyum sancım gelmezse pazartesi gunu gel yatışını verelim dedi 🥴😵‍💫
Hahahahaha bu haziran bebeleri kimisi ne yavaş çiktı seninkide içerde pek rahat😄

Hastaneden geldim doktor sancın çok çıkmamış dedi beebgin suyu herseyi yerinde gelesi yok dedi beklicez yapcak bisey yok pzt gunune kadar beklicemm suyum sancım gelmezse pazartesi gunu gel yatışını verelim dedi 🥴😵‍💫
O zaman bütün tuşlara devam canısı illaki gelecek 40 mi bitiyor pazartesi inşallah kendiliğinden gelir 🤗

Benimde bacaklarım sızlıyor rahimden bacaklara doğru sanki elektrik verilmiş gibi aniden birşeyler oluyor bu kasılma mi Aceba 🤔

Kızlar goguslerinizde sertlik ve büyüme var mı?benimkiler sanki hiç hamile değilim gibi yumuşak ve küçük hala.acaba süt gelince mi dolacak

Kızlar kızlar ben bugün doktora gittim 36+5’teyiz 17 Haziran’da 37+4’te yani bayramın 2. günü kızıma kavuşuyorum 🥰 Ertesi gün de doğum günüm aynı gün olmasın dedim😂
Bebek neredeyse 52 cm ve 3190 gr olmuş. Ne yedim içtiysem yaradı heralde 🙊 aldığımız yenidoğanlar olmayacak diye korkuyorum 🥹 Bayramdan sonraya bırakmak istemiyorum bağırsakları dolmaya başlamış kakasını yapabilir dedi

X