2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlarrrr bana yardımcı olan olurmu acaba. Sol ayağım üç gündür şişiyor bende ödem oldu aandım. Bugün amelıyat için doktorumu son kez aradımda. Doktorum tek ayağım şişmesi normal deil radyolojıye görünmen kan akımına bakmamız şazım dedi ama haftasonuna girdik. Kan sulandırıcı başladı bana üç gün kullanacağım hatta doğumdan snrada kullanacakmışım. Benım aşırı derecede varislerim var. Oyüzden başladık kan sulandırıcıya pıhtı atma olasılığı varmış başıma gelmeyen kalmadı böbrekler de genişleme, kum sancısı varis hepsi üst üste. Başına gelen varmı ben artık paniklemeye başladım . Salı deilde pazartesiye mi çeksem sezeryanı bir gğnde bir gündğr diye

Canım öncelikle çok geçmiş olsun, bu sol ayak şişmesi sadece sabah olan bir şey mi yoksa üç gündür sürekli mi şiş? Bende de sabahları kalkınca sağıma yattıysam sağ elim bi tık ödemli şiş oluyor sonra geçiyor acaba benzer bir durum mudur ki diye sormak istedim

Çok geçmiş olsun canım ya Allah'ım bir an önce bebegini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bir konuşsaydin doktorunla en iyi yönlendirmeyi yapacaktır

Yok sabahları deil. Daha sonradan şişiyor. Benım varis çorabı gitmem şazım ama giyemedim onu. Doktprumda oyüzden kan sulandorıcı yazdı bana. Bugün başladım ama onu kullanamya. Bormalde iki ayak şişse sıkıntı deil ama tek ayak şişmeai normal deilmişşş

Ayyyy süper geçmiş maşaallahhhh benim hastane neden acaba spinalle epidural ikisi birden etmiyo şaşırdım tansiyonum iyidir hep epiduralden sebepmi dikişlerin ağrımadı genelde ?
Evet canım o yüzden belden verince ağrıkesiciyi hiç ağrı hissetmedim.şimdi evdeyim ve geldiğimden beri fena sancılarım var doğum sancısını şu an çekiyorum keşke kiraya verseler o epidural cihazını birkaçgün acımam ona vereceğim parayw yemin ederm

Reactions: Jou
kizlar selam 37. haftama girdim bu hafta cati muayenesi olucam ayrica serklajliyim ama bir kac gundur dikislerimde bi batma hissediyorum dikisler acilmis olabilir mi bu hafta gidicem doktora diye aramadim doktorumu aramali miyim

Yaaaaa ilk basta geçmesi iyi olmuş ta sonrası başlaması kötü benimkide hastanede sürekli veriyolar ağrı kesici serumla sonrada toparlanıyorsun farketmiyor demekki

Vallahi bilmem ki ben bile simdiden düşünüyorum ne zaman olcak daha diye meryem ana otu aldım bugun bide onu deniycem ayaklarm patlıycak gibi agrıyo şuan ama daha yürüyüş yapıcam
Kız valla helal olsun
Suni sancıya mi gidiyorsun acemi ben kaçırdım mi bunu senin kız erkek mi Aceba ya ama geçen gün bir tanidigimin 3 tane kızı var üçünü de 41. Haftamda doğurdum dedi şok oldum
Yok yok kaçırmadın ben son gelişmeyi yazmadım, bugün doktor suni sancı için rapor verdi pazar günü sabahtan gidiyoruz bakalım bir de burada serumla değil hapla oluyormuş sancı işi, 4 saatte bir falan hap vereceklermiş yani sürebilir biraz haber edemezsem bilin ki pazartesiye kaldık kız bu aradaa, ben de katıldım o gruba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…