2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar bende dogurdum bugun 3.100gr 51cm. Sezeryen oldum gayet guzel gecti. Simdi biraz agrilarim var epiduralden agri kesici yaptilar emme saatini beklerken yazayim dedim. Darisi tum bekleyenlere bir avazda kurtulunn insallahh
Masallah sübhanallah saglikla mutlulukla buyutun yavrunuzu darisi bize 36 +6 yiz daha

Kizlar bende dogurdum bugun 3.100gr 51cm. Sezeryen oldum gayet guzel gecti. Simdi biraz agrilarim var epiduralden agri kesici yaptilar emme saatini beklerken yazayim dedim. Darisi tum bekleyenlere bir avazda kurtulunn insallahh
Yaaa biri daha kavuştu aramızdan yavrusuna Allah analı babalı büyütsün tatlım

Ya kızlar cidden cıldıracağım artık ya. 15 gün dolmadan muayene randevusu vermiyor böyle sacmalık olur mu cıldırmıslar resmen ya. Hekim seçme hakkımız bile varken hastanede randevu alamıyoruz. Zaten bayram geliyor kimse randevu acmıyor olanı da alamıyoruz 37. Haftada rapor almam lazım randevu yok kaç kere sikayet ettim yok yok yok bıktım ya

Ozel hastane yok mu yakınınızda ordan hemen alabilirsiniz.37.haftayi 1 gün bile geçirirseniz doğum izninden yararlanamıyor siniz.

Aayyy canım kinderss gözün aydın güzel sağlıklı sıhhatli büyüt bebeğini inşallah hayırlı evlat olsun missslwr gibi kokla öp sana da çok geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlarsin bu süreçleri su gibi geçirirsin

Ozel hastane yok mu yakınınızda ordan hemen alabilirsiniz.37.haftayi 1 gün bile geçirirseniz doğum izninden yararlanamıyor siniz.
37.6 ya kadar alınabiliyor. Ama bayram geliyor zaten pazartesi gitmem gerek. Tabiki özel hastane var var ama yani ne gerek var. Calısabilir raporunu devletten almıstım bunu özelden alcam karman corman oldu. Lanet olsun böyle sisteme ya o kadar kızgınım ki. Sanki herkes cok zengin cok

Reactions: Jou
Güzel anne adayları yeni anne olmuşlar heyecanla anneliği bekleyenler günaydın hepinize bugün kontrol günü çok heyecanlıyım 38+0 olduk
Günaydınn canımm hayırlı haberler al inşallah benimde yarın bakalm ne dicek doktorumm heycanlıyız artık son kontroller çıkınca durumdan haberdar et bizide

Hahahh bekledikçe de naz yapıyor bebişkolar

Bazen sabah 9 da doktor kapısında durduğunda sıra veriyorlar hamilelere tek veriliyor yani bizim burda böyle mardinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…