2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Haftan daha erken ama bebeğin kilosu masallahı var 39 da dogsa normal dogum sana zor olur hayırlısı olsun saglıklı gelsin de nası gelirse gelsin

Maşallah tam bu hafta doğuran yok dedik 2 doğum haberi rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün canım

Kızlaaar sırttaki kaburgalarım çok ağırıyor ne yapacağım bilmiyorum nefes alırken batıyor resmennn

İkisine de gititm bende. Ama sıra bulmaz zor ya . O yüzdne özele devam ediyorum bende . Sen kaç haftalıksın yaklaştımı doğum

Normal mi oldu sizin?

İkisine de gititm bende. Ama sıra bulmaz zor ya . O yüzdne özele devam ediyorum bende . Sen kaç haftalıksın yaklaştımı doğum
36.1 canım sıra bulunmuyor evet 35.2 de gittim en son hala randevu yok bakalım bekliyorum ayakta hasta da almıyorlar sanırım yani cok az kisi

36.1 canım sıra bulunmuyor evet 35.2 de gittim en son hala randevu yok bakalım bekliyorum ayakta hasta da almıyorlar sanırım yani cok az kisi
Sabah çok erken saatte gitmen gerekiyor arkadaşım öyşe yaptı. Aıra helene kadar saat 10-11 oluyor. Kalıyorsun hastanelerde. Benım kzıım 12 de okuldna çıkıyor ben asla yetişemiyorum . Valla bu kadar hamile nasıl bar ben anlamadım her yer ana baba günü

Bugün sinirlerim çok bozuk doğumuma 1 gün kaldı. Sanki evim çok pismiş gibi hissediyorum eşimle annemle herkesle tartıştım sanırım doğum psikolojisinden oluyor bunlar. Sabredemiyorum sakin karşılayamıyorum hiç bir şeyi. Ve kendimi yordum kahverengi lekelenmem geldi. Doktor devam ederse hemen alalım dedi ama gitmicem dayanmam lazım 06.06 tarihi çok güzel o zaman doğsun

Sakin ol canım benimde 1 hafta kaldı ve çok gerginim.daha doğrusu içimde bilmedigim bı huzursuzluk mutsuzluk var,lohusa erken geliyor sanırım

Bende oğlumda öyle istedimm tutmadı

ay sancı falan korkutmuyor ben süreç değil sonuç insanı olunca eee yeter artık diye afakanlar da basmaya başlamıştı. bir iki de etraftan hani doğurmadınlar duymak bir de doktorun söz gerdi iyice amiiinn inşallah en güzel, en kolay, en dogal haliyle ilerler inşallah hepimizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…