2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Doktordan geldim kızlar, bebiş 1 cm daha uzamış kilosu 3600 gr civarında geçen hafta 3300 gr idi, plasentan bebeği iyi besliyor maşallah diyo bu bebeği nereye saklıyorsun diyor doktorum🤣 geçen hafta normal doğuma %50 50 konuşuyordu bu hafta ilk defa olumsuz konuşmaya başladı sezaryen olacak gibiyim artık muhtemelen haftaya belli olur 🫣😂 nst’de de maşallah hareketli baya suyu da iyi şuan bende durumlar böyle ama tarih hala belirsiz 36+6 güncellemem bu
Haftan daha erken ama bebeğin kilosu masallahı var 39 da dogsa normal dogum sana zor olur hayırlısı olsun saglıklı gelsin de nası gelirse gelsin

Kızlar ben dün dogurdum, dünya güzeli bir kızım oldu, 3.300 gram, sezaryen ilk gün anestezi etkisiyle kolay geldi ama hareket vs beni cok zorladı, herkes aynı degildir tabi, tam sütüm gelmese de ilk süt geldi bebek cis ve kaka da yapıyor öyle olunca yettigini düsünüyorum, her seye ragmen kokusu yetiyor bebişin, bekleyenler de saglıkla kavussun 🙏🏻
Maşallah tam bu hafta doğuran yok dedik 2 doğum haberi rabbim analı babalı sağlıkla büyütsün canım 😘

Kızlaaar sırttaki kaburgalarım çok ağırıyor ne yapacağım bilmiyorum nefes alırken batıyor resmennn😭😭

Bende ilk kızıma sara gıdıyordum dogumu devlette yaptım. Her seyı bıldıgım için bunda özele gıtmek ıstemedım normalde ılcedekı hastaneye gıdıyordum ama doktorum gıttı devlette de kıme sıra bulursam gidiyorum ıste son haftalar oldugu için takılmıyorum ama yone de tercıhım selma filiz 😁
İkisine de gititm bende. Ama sıra bulmaz zor ya . O yüzdne özele devam ediyorum bende . Sen kaç haftalıksın yaklaştımı doğum

Merhaba benim oldu 35+5 mide bulantım ishal olmuş gibi karın ağrısı olfu ve 36 haftamda doğum oldu herkeste aynı olmaya bilir ama görünce yazayım dedim Dr gittim 1 cm açılma var dedi eve geldim ağrım çoğaldı ertesi gün beş cm olunca yatış yapti sonra doğum yani benim böyle oldu cnm
Normal mi oldu sizin?

İkisine de gititm bende. Ama sıra bulmaz zor ya . O yüzdne özele devam ediyorum bende . Sen kaç haftalıksın yaklaştımı doğum
36.1 canım sıra bulunmuyor evet 35.2 de gittim en son hala randevu yok bakalım bekliyorum ayakta hasta da almıyorlar sanırım yani cok az kisi

36.1 canım sıra bulunmuyor evet 35.2 de gittim en son hala randevu yok bakalım bekliyorum ayakta hasta da almıyorlar sanırım yani cok az kisi
Sabah çok erken saatte gitmen gerekiyor arkadaşım öyşe yaptı. Aıra helene kadar saat 10-11 oluyor. Kalıyorsun hastanelerde. Benım kzıım 12 de okuldna çıkıyor ben asla yetişemiyorum . Valla bu kadar hamile nasıl bar ben anlamadım her yer ana baba günü😀

Bugün sinirlerim çok bozuk doğumuma 1 gün kaldı. Sanki evim çok pismiş gibi hissediyorum eşimle annemle herkesle tartıştım sanırım doğum psikolojisinden oluyor bunlar. Sabredemiyorum sakin karşılayamıyorum hiç bir şeyi. Ve kendimi yordum kahverengi lekelenmem geldi. Doktor devam ederse hemen alalım dedi ama gitmicem dayanmam lazım 06.06 tarihi çok güzel o zaman doğsun 😂😂

Bugün sinirlerim çok bozuk doğumuma 1 gün kaldı. Sanki evim çok pismiş gibi hissediyorum eşimle annemle herkesle tartıştım sanırım doğum psikolojisinden oluyor bunlar. Sabredemiyorum sakin karşılayamıyorum hiç bir şeyi. Ve kendimi yordum kahverengi lekelenmem geldi. Doktor devam ederse hemen alalım dedi ama gitmicem dayanmam lazım 06.06 tarihi çok güzel o zaman doğsun 😂😂
Sakin ol canım benimde 1 hafta kaldı ve çok gerginim.daha doğrusu içimde bilmedigim bı huzursuzluk mutsuzluk var,lohusa erken geliyor sanırım 😊

Bende oğlumda öyle istedimm tutmadı😆

Aaaa valla aynıyız 😬😬😬 ama ben senin kadar çok şey yapmıyorum nedense o motivasyonumu kaybettim 😭 ayyy “bu hafta içinde doğurdun doğurdun” ne kadar insanı gerecek bir cümle 😱 bana hala mı doğurmadın vs. diye konuştuklarında bile deliriyorum.. sakın stres yapma, annem de bizim gibi beklemiş beklemiş yok, kontrole diye gitmiş 2cm açıklığın var demişler, suni sancıyla başlatmışlar doğumu ama son yarım saate kadar ağrı bile hissetmedim diyor, serumun iğnesi daha çok acıtmış 😂😂 ya hem kendiliğinden başlamazsa planlı olur, panikle ağrılar içinde hastaneye koşmaktansa, yavaş yavaş toparlanıp, hazırlanmak, kendimizi sakinleştirme şansımızın olması belki daha iyidir 😍 ama tabii ki innnşallahh en doğal yolla ilerler sürecimiz hepimiz için 🙏🏻❤️ her doğum hikayesi o kadar özel ve biricik ki, bizimkiler nasıl olacak çatlıyorum meraktan 🤣
ay sancı falan korkutmuyor ben süreç değil sonuç insanı olunca eee yeter artık diye afakanlar da basmaya başlamıştı. bir iki de etraftan hani doğurmadınlar duymak bir de doktorun söz gerdi iyice 😄😄 amiiinn inşallah en güzel, en kolay, en dogal haliyle ilerler inşallah hepimizinki 🥰😘

X