2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Pazar günü 38+4 de tam 9 aylık hamileyken doğum yaptım. İkinci sezeryanım, büyük kızım 25 aylık. 3kilo 47 cm minnoş bir kızım oldu. Rabbim ikinci kez yaşattı nasip etti şükürler olsun 🙏 herkese dua ettim,sağlıkla kavusalim inşallah.
Doğum sonrası sezeryandan çok anestezi beni çok zorladı, belden uyusyuruldum hemende çözüldü ayaklarım ama ağrısı ertesi gün beni mahvetti.
Hem git gel hem sürekli bir kontrol hali hem hamilelik vs derken birde ağrılar olunca dün baya ağladım odada, rahatladım😂
Bugün çıkış yapıyoruz işitme testini beklerken yazayım dedim sizlere de.
Rabbim sizleri de acısız ağrısız kurtarsın inşallah, kavuştursun bebislerinize 🌸
Bundan sonrası bizim için çiçek bahçesiii 💜
Maşallahhh güle güle büyük iki minnoş kızını da inşallahh canımm 😍😍🧿 çok geçmiş olsun 🥺, rahatlatıyorsa ağlamak çok güzel 😍 yolları bahtları güzel şansları açık olsun ömür boyu inşallahh 🌸🌸🌸

Doktordan geldim kızlar, bebiş 1 cm daha uzamış kilosu 3600 gr civarında geçen hafta 3300 gr idi, plasentan bebeği iyi besliyor maşallah diyo bu bebeği nereye saklıyorsun diyor doktorum🤣 geçen hafta normal doğuma %50 50 konuşuyordu bu hafta ilk defa olumsuz konuşmaya başladı sezaryen olacak gibiyim artık muhtemelen haftaya belli olur 🫣😂 nst’de de maşallah hareketli baya suyu da iyi şuan bende durumlar böyle ama tarih hala belirsiz 36+6 güncellemem bu şekildee🤣
Oy oy nazar etmesin doktorun 🧿😂 hayırlısıyla o nasıl geleceğini bilirr annesi iyi olsun daa 😍❤️

Pazar günü 38+4 de tam 9 aylık hamileyken doğum yaptım. İkinci sezeryanım, büyük kızım 25 aylık. 3kilo 47 cm minnoş bir kızım oldu. Rabbim ikinci kez yaşattı nasip etti şükürler olsun 🙏 herkese dua ettim,sağlıkla kavusalim inşallah.
Doğum sonrası sezeryandan çok anestezi beni çok zorladı, belden uyusyuruldum hemende çözüldü ayaklarım ama ağrısı ertesi gün beni mahvetti.
Hem git gel hem sürekli bir kontrol hali hem hamilelik vs derken birde ağrılar olunca dün baya ağladım odada, rahatladım😂
Bugün çıkış yapıyoruz işitme testini beklerken yazayım dedim sizlere de.
Rabbim sizleri de acısız ağrısız kurtarsın inşallah, kavuştursun bebislerinize 🌸
Bundan sonrası bizim için çiçek bahçesiii 💜
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsun 🥰

Kızlar ben dün dogurdum, dünya güzeli bir kızım oldu, 3.300 gram, sezaryen ilk gün anestezi etkisiyle kolay geldi ama hareket vs beni cok zorladı, herkes aynı degildir tabi, tam sütüm gelmese de ilk süt geldi bebek cis ve kaka da yapıyor öyle olunca yettigini düsünüyorum, her seye ragmen kokusu yetiyor bebişin, bekleyenler de saglıkla kavussun 🙏🏻

Kızlar ben dün dogurdum, dünya güzeli bir kızım oldu, 3.300 gram, sezaryen ilk gün anestezi etkisiyle kolay geldi ama hareket vs beni cok zorladı, herkes aynı degildir tabi, tam sütüm gelmese de ilk süt geldi bebek cis ve kaka da yapıyor öyle olunca yettigini düsünüyorum, her seye ragmen kokusu yetiyor bebişin, bekleyenler de saglıkla kavussun 🙏🏻
Hayırlı olsun bebisinle çok güzel yıllarının olsun🥰

Doktordan geldim kızlar, bebiş 1 cm daha uzamış kilosu 3600 gr civarında geçen hafta 3300 gr idi, plasentan bebeği iyi besliyor maşallah diyo bu bebeği nereye saklıyorsun diyor doktorum🤣 geçen hafta normal doğuma %50 50 konuşuyordu bu hafta ilk defa olumsuz konuşmaya başladı sezaryen olacak gibiyim artık muhtemelen haftaya belli olur 🫣😂 nst’de de maşallah hareketli baya suyu da iyi şuan bende durumlar böyle ama tarih hala belirsiz 36+6 güncellemem bu şekildee🤣
Maşallah canım hayırla gelsin kuzun 🥰neden olumsuz konuştu ki

Aayyy moniiii gözün aydın 🥹🐣 hayırlı evlat olsun inşallah sağlıkla büyüt bebeğini 🩷🌸bu geçici süreçlerinde de su gibi akıp gitsin 🤲🏻

Moniiii 🥹🥹🥹🌸 güzel kızın sağlıcakla büyüsün annesinin kollarında mis kokusuyla 🥹💕💕💕 çok geçmiş olsun hepsi geçecek bitecek eskisinden iyi olacaksın inşallah 🙏🏻💕💕💕

Oohhhh gözünaydınnnn öyle anlıyorsun ya zaten emin oll bir iki emmesi yetiyor midesi çok minnak annesii 😍😍 çiş ve kakasıyla anlaşılır gayette iyi yetiyor 😘

Kizlar merhaba bende sessiz takipçilerdenim 36+1 haftadayiz ama son 4 gündür hiç iyi değilim afedersiniz ishal ve kusma mahvediyo halsiz birakiyo istahim kapandı acile gittim 2 gun once bi sorun cikmadi ama ben kötüyüm ya pazartesi günü normal doktora gidicem bakalim 36 haftadır hic bulantı falan yasamadim ama bu haftada iyice halsiz kaldim normal mi durum var mi yaşayan
Merhaba benim oldu 35+5 mide bulantım ishal olmuş gibi karın ağrısı olfu ve 36 haftamda doğum oldu herkeste aynı olmaya bilir ama görünce yazayım dedim Dr gittim 1 cm açılma var dedi eve geldim ağrım çoğaldı ertesi gün beş cm olunca yatış yapti sonra doğum yani benim böyle oldu cnm

Oohhhh gözünaydınnnn öyle anlıyorsun ya zaten emin oll bir iki emmesi yetiyor midesi çok minnak annesii 😍😍 çiş ve kakasıyla anlaşılır gayette iyi yetiyor 😘
Sagol canım ama bazen kıpkırmızı ağlıyor memeyi tutmuyor gazdan dolayı mıdır

• Beğen
Reactions: Jou
X