Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ah kuzum bozma moralini ya 😔 ağlama sakın hepsi doğumdan sonra gidecek ödem için tuzu kes su iç başka bişey yapamasın ki zaten eminim elinden geleni yapıyorsundur ki bebeğinin kilosu çok iyi sakın kendini üzme 😳
Sağ ol canım elimden geleni yapıyorum gerçekten 🤷🏻‍♀️ ama kafama da takıyorum elimde olmadan doğum sonrası hallolacak inşallah ❤️

Kabul etme canım biz şu an hassas bir dönemdeyiz kimseye hizmet edecek halimiz yok eşinle konuş biraz anlayışlı olmaları lazım diye düşünüyorum iyi değilim falan de biraz naz yap gerekiyorsa 🙃
Eşimle konuşcam yetmezse yüzlerine karşı söyleyeceğim hiç çekinmem onları tırnağıma bile saymıyorm düşünemeyecek kadar akılları yoksa bende lafımı esirgemem sadece sinir bozucu bir durum

Kızlar son bir haftadır sağ kürek kemiğim çok ağrıyor tam kaburga kısmı. Aşırı şiddetli bir ağrı. Şimdi yine başladı çok ağrıyor acaba normal mi son aylarda

Anladım canım. Kumaş türü olarak müslin mi kullandınız yoksa ayrıca bi ismi var mı? Ben de ona göre ya çarşıdan kestirip alıcam ya da internetten sipariş edicem de
Normal organik müslin kumaş bebek için dedik bi de nevresimlik diye aldık pamuk lastikli çarşaf yaptım onları yatağına göre

Kızlar son bir haftadır sağ kürek kemiğim çok ağrıyor tam kaburga kısmı. Aşırı şiddetli bir ağrı. Şimdi yine başladı çok ağrıyor acaba normal mi son aylarda
Bebeğin nerde olduğunu hissedebiliyo musun? Benimki hep solda duruyo sol kaburgam ağrıyo baskı olduğu için o yüzden olabilir belki

Yaa çok kötü bi ağrı duşa da girsem geçmiyor. Bebeğin kafası aşağıda ama erkekler sağda olur derler. Sırtım kırılıyor sanki
Doktoruna söyledin mi peki ben söylediğimde eliyle arkadan iki yanıma vurdu ağrı var mı diye sordum yok diyince yapcak bişi yok demişti

Kızlar doktor bu ultrason kağıdını verdi neresi acaba ben anlam vermedim

Eklentiler

• 1000117246.jpg
    1000117246.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 81
Kuzu benim ilk hamileliğimde sag kaburga altımda bir agrı baslamıstı 34 civarı sanırım. Ultrasonu bastırınca bile agrırdı. Bazen nefesim kesilirdi. Baya siddetliydi tam yerinide anlamıypdum. O bolge sanki konple agrıyodu. Sonra doktora gidince soyledim normal falan dedi. Sonra tekrar yltrasonda baktılar cok hafif bi bobrek büyümesi olmuş bebek oraya basıyormuş. Önemli bi durum değil dediler hepte baktılar ben soyledikçe riskli bişey olmadı dogum yaptıgım gün de geçti. Böbreklerine bi baktırabilirsin
Ay xessica xessica Dan ses yok naptı acaba doğdu mu bebiş
Ben de onu merak ediyorum ne durumdalar acaba dogum mu oldu ki. xessica xessica

Kuzu benim ilk hamileliğimde sag kaburga altımda bir agrı baslamıstı 34 civarı sanırım. Ultrasonu bastırınca bile agrırdı. Bazen nefesim kesilirdi. Baya siddetliydi tam yerinide anlamıypdum. O bolge sanki konple agrıyodu. Sonra doktora gidince soyledim normal falan dedi. Sonra tekrar yltrasonda baktılar cok hafif bi bobrek büyümesi olmuş bebek oraya basıyormuş. Önemli bi durum değil dediler hepte baktılar ben soyledikçe riskli bişey olmadı dogum yaptıgım gün de geçti. Böbreklerine bi baktırabilirsin

Ben de onu merak ediyorum ne durumdalar acaba dogum mu oldu ki. xessica xessica
Valla beni mahvetti. Cumartesi kontrole gideceğim doktorum o zaman bakar

Kuşum ben her gün işten geldiğim gibi elime geçeni atıyorum makineye ne ara yıkadım hiç anlamadım. Sende seni yormayacak şekilde programını yap için rahat bir şekilde bekle doğumunu
Ben evde merdiven inip cıkmıyorum ozaman cok sancılanıyorum makina da yukarı katta. Önce eşyaları yukarı tasıtıcam. Sonra yıkama sonra ütü başka yerde. Ya eşime yaptırıcam ya da yardıma ekip cagırıcam 😂 ütü zor geliyor ya

Ben evde merdiven inip cıkmıyorum ozaman cok sancılanıyorum makina da yukarı katta. Önce eşyaları yukarı tasıtıcam. Sonra yıkama sonra ütü başka yerde. Ya eşime yaptırıcam ya da yardıma ekip cagırıcam 😂 ütü zor geliyor ya
Bu sıcak havalarda ütü mahvediyor insanı gerçekten

X