Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
@x
Kuzu benim ilk hamileliğimde sag kaburga altımda bir agrı baslamıstı 34 civarı sanırım. Ultrasonu bastırınca bile agrırdı. Bazen nefesim kesilirdi. Baya siddetliydi tam yerinide anlamıypdum. O bolge sanki konple agrıyodu. Sonra doktora gidince soyledim normal falan dedi. Sonra tekrar yltrasonda baktılar cok hafif bi bobrek büyümesi olmuş bebek oraya basıyormuş. Önemli bi durum değil dediler hepte baktılar ben soyledikçe riskli bişey olmadı dogum yaptıgım gün de geçti. Böbreklerine bi baktırabilirsin

Ben de onu merak ediyorum ne durumdalar acaba dogum mu oldu ki. @xessica
Nerde acaba sesi çıkmıyor merak ettım iyice ıkısıde ıyıdır inşallah güzel haberler gelır yanımıza

Ben evde merdiven inip cıkmıyorum ozaman cok sancılanıyorum makina da yukarı katta. Önce eşyaları yukarı tasıtıcam. Sonra yıkama sonra ütü başka yerde. Ya eşime yaptırıcam ya da yardıma ekip cagırıcam 😂 ütü zor geliyor ya
Oyy merdiven mi şuan benim bile gözümde büyüdü ya 🥰 yardım etsinler sana mukayyet olsunlar 🥰

Normal organik müslin kumaş bebek için dedik bi de nevresimlik diye aldık pamuk lastikli çarşaf yaptım onları yatağına göre
Kuzum toplam kaç metre aldın 100 lira demiştin de mi, ben hazır aldım da belki alırım biraz daha

Kuzum toplam kaç metre aldın 100 lira demiştin de mi, ben hazır aldım da belki alırım biraz daha
Bıme bebek ıcın çarşaf takımı almayın kızlar bır yıkamadan sonra renk felan kalmıyor aldıgıma pişman olmuştumm

bunu nasıl yapıyorsun canım? ben de muzlu ballı sütlü falan smoothie yapıyordum ama midem bulandı her gün aynı şekilde içmekten. seninki farklı bir tarifse onu deneyeyim
Ben süt, ceviz, muz karıştırıyordum, sonra içine az bişey kahve atmaya başladım

Kızlar yüzünüzde küçük küçük kızarıklar olustumu
Ben ne beşik ne nevresim falan almadım daha ya 😱. Bi an önce almam gerek. Anne yanı park yatak alıcam
Sen baya beklemıssın cnm ya fazla zaman harcama ne olucagımız bellı degıl

bunu nasıl yapıyorsun canım? ben de muzlu ballı sütlü falan smoothie yapıyordum ama midem bulandı her gün aynı şekilde içmekten. seninki farklı bir tarifse onu deneyeyim
Her gün yulaf süt muz ceviz karışımı yiyorum kilo aldırayım diye kuscam artık görmek istemiyorum😄
Ya bende artık hüç midem almadı bu hafta yumurta peynir falan yoğurdun içine meyve(kayısı genellikle) yulaf tercihen tarcın keten tohumu corek otu yapıyorum bazen kahvaltı bazen aksam yemekte cok rahat ettiriyo beni ya

Ya bende artık hüç midem almadı bu hafta yumurta peynir falan yoğurdun içine meyve(kayısı genellikle) yulaf tercihen tarcın keten tohumu corek otu yapıyorum bazen kahvaltı bazen aksam yemekte cok rahat ettiriyo beni ya
Kuzum bana diyetisyen arkadasim gebelere keten tohumu önermiyoruz hic demisti o gunden beridir yemiyorum. Dogumu tetiklermiş

Canım ben metresini ucuza almıştım o zaman daha 3 aylıktık 2 metre aldım tek kattan 4 tane çıkardık. Şimdi fiyatları artmış olabilir eminönü kürkçü handan almıştık

Yulaf kilo aldırıyomuş diye öğütülmüş yulaf aldım içine süt ceviz muz kuru üzüm biraz da bal koyuyorum kaşıkla yiyorum

X