Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ne güzel maşallah 36 ya kadar durabileceklerse benim Dr um 34 u görürüz inşallah demişti sanırım göreceğiz ikizlerde çok farklı durum sigamadiklari için yerlerine birde
Evet doktorlar da emin olamıyorlar ama anatomin uygun 36 yı görmen lazım demisti bugün 34 olduk. Sizin kaç haftalık bebişler

Her gün yulaf süt muz ceviz karışımı yiyorum kilo aldırayım diye kuscam artık görmek istemiyorum😄
Ben fazla üstelemedim muz cevizi bu 3 hafta o yüzden bence az almış 400 Gr sadece o yüzden tekrar yemeye başlıyorum 😊 Bide nesguik tozu gördüm birinde gelirken onuda aldım bide onu içiyim 😅😅 Aslında tontik yanaklarımız oluşmuş ama olsun 😊

Eklentiler

• IMG-20240725-WA0008.jpeg
    IMG-20240725-WA0008.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 97
Ben fazla üstelemedim muz cevizi bu 3 hafta o yüzden bence az almış 400 Gr sadece o yüzden tekrar yemeye başlıyorum 😊 Bide nesguik tozu gördüm birinde gelirken onuda aldım bide onu içiyim 😅😅 Aslında tontik yanaklarımız oluşmuş ama olsun 😊
Kuzum kilosu gayet iyi ya takma sen onu kafana her çocuk farklı 🥰 seninkininde yanakları tombik mesela 🥰 bide daha çok zamanımız var kilo almak için 🥰

Ben hiçbir şey yemiyorum böyle 😁kilom sürekli artıyor diye doktor her randevu da tum moralimi sıfırlıyor meyve yeme demişti zaten sevmiyorum yemiyordum en son yediğim dondurmaya göz dikti onu da yemeyeceksin dedi 😥 bu süreçte en nefret ettiğim şey oldu bu kilo konusu en son ağladım hatta sinirimden yani. Ne çocuk kilo alsın diye özel bir şey yapiyorum ne de kendim öyle aşırı abartı bir şey yemiyorum ama sistim resmen aşırı ödem var doktor anlamıyor ödem de almam gereken kilonun içindeymiş benim için diyormuşta falan filan sanki ben bayılıyorum bu halime 😥 34. Haftada 2368di bebeğim normal dedi küçük mü ya 🫣

Ben hiçbir şey yemiyorum böyle 😁kilom sürekli artıyor diye doktor her randevu da tum moralimi sıfırlıyor meyve yeme demişti zaten sevmiyorum yemiyordum en son yediğim dondurmaya göz dikti onu da yemeyeceksin dedi 😥 bu süreçte en nefret ettiğim şey oldu bu kilo konusu en son ağladım hatta sinirimden yani. Ne çocuk kilo alsın diye özel bir şey yapiyorum ne de kendim öyle aşırı abartı bir şey yemiyorum ama sistim resmen aşırı ödem var doktor anlamıyor ödem de almam gereken kilonun içindeymiş benim için diyormuşta falan filan sanki ben bayılıyorum bu halime 😥 34. Haftada 2368di bebeğim normal dedi küçük mü ya 🫣
Yok kuzum ne küçüğü benimki daha küçük 2260 zaten bu hafta 2100 normal sayılıyor ben öyle az tontik olsun diye çok az dikkat ediyorum o kadsr öyle çok uğraştığım söylenmez hatta bu hafta o kadar tatlı yedim ki korkarak gittim hastaneye ama sıkıntı çıkmadı

Ayy güzelliğe bak maşallah😍😍

Kızlar ben bebiş kilo alsın die o kilo aldıran şeyleri yedigim haftalar benim bebeiş daha az kilo alıyo yas. Ben eski usul gideyim biraz da 😂😂 bugun doktor aynen devam dedi herşeye ilaçlara falan. Dinlenmeye devam ama 10-15 dk ev içinde hareket edebilirsin dedi. Randevumuda sabah saatüne verdiler 2 hafta sonra nolur bolmaz sancılar cıkıyo dediler. Onu dedigi için bende doktordan sonra bi ebebk-civil magazasına ugradık kapının önune arabayı koyduk direk kapı girişnde yeni doğanlara baktık 4-5 set aldık. Battaniye örtü bakmadım evde cok var gibi geldi. Evdeki örtüleri tekrar yıkamama gerek var mı Sizce. Grubun en rahatı olaraktan ilk alışverişimi yaptım 😂 ama yıkama enerjim yok yinede erkenden dogurmak istemıyorum.

Ah kuzum bozma moralini ya 😔 ağlama sakın hepsi doğumdan sonra gidecek ödem için tuzu kes su iç başka bişey yapamasın ki zaten eminim elinden geleni yapıyorsundur ki bebeğinin kilosu çok iyi sakın kendini üzme 😳

Kızlar ben bebiş kilo alsın die o kilo aldıran şeyleri yedigim haftalar benim bebeiş daha az kilo alıyo yas. Ben eski usul gideyim biraz da 😂😂 bugun doktor aynen devam dedi herşeye ilaçlara falan. Dinlenmeye devam ama 10-15 dk ev içinde hareket edebilirsin dedi. Randevumuda sabah saatüne verdiler 2 hafta sonra nolur bolmaz sancılar cıkıyo dediler. Onu dedigi için bende doktordan sonra bi ebebk-civil magazasına ugradık kapının önune arabayı koyduk direk kapı girişnde yeni doğanlara baktık 4-5 set aldık. Battaniye örtü bakmadım evde cok var gibi geldi. Evdeki örtüleri tekrar yıkamama gerek var mı Sizce. Grubun en rahatı olaraktan ilk alışverişimi yaptım 😂 ama yıkama enerjim yok yinede erkenden dogurmak istemıyorum
Kuşum ben her gün işten geldiğim gibi elime geçeni atıyorum makineye ne ara yıkadım hiç anlamadım. Sende seni yormayacak şekilde programını yap için rahat bir şekilde bekle doğumunu

X