Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar benim dün bebiş karnımda yatana kadar horon tepti. Karnım yırtılcak sandım bazı zamanlar. Dün saglık ocagı nstye falan gitmiştim kan vercem die savah aç cıktım sonra nst ye gitcem diye de kaşarlı tost ve meyvesuyu içtik. Tostu yerken tepinmeye baslamıstı geceye kadar durmadı. Tatlı faland a yemedim sabah. Ama bugun de inadına aşırı sakin. Saga donuyom sola donuyom yok kahvaltı hazırlarken hissettim kahvaltıdan sonra sanki gene uyudu. Sonra kalktım cikolata kahve yaptım ozaman hareketlendi baya 1-2 saat sonra gene sakin moda aldı kendini. Dün 5-10 dk bile durmamıştı. Ara ara tepiyo veya dönuyo. Benim oğlan tost mu sevıyo acaba meyve suyumu coşturdu dün ne oldu bidaha yapıyım🙈🙈 pozisyondan dolayı bugun cok hissetmıyomugum acaba

Sancılar var düzenli gelen. Yatış yaptık 2450 Gr olmuş strese girdim . Dua edin bana da kızlar
Sıtres yapma cnm Allah'ın izniyle sorun cıkmıycak kendını ve bebegı sıtrese sokarsan daha çok kasılman agrı olur haber bıze aklım sende

Sancılar var düzenli gelen. Yatış yaptık 2450 Gr olmuş strese girdim . Dua edin bana da kızlar
Hiç stres yapma güzelim. Bir şekilde durdururlar ama velev ki durdurmadılar kilosu iyi haftası iyi hiiiç sıkıntı yapma sağlıkla her şey yoluna girecek inşallah

Kızlar benim dün bebiş karnımda yatana kadar horon tepti. Karnım yırtılcak sandım bazı zamanlar. Dün saglık ocagı nstye falan gitmiştim kan vercem die savah aç cıktım sonra nst ye gitcem diye de kaşarlı tost ve meyvesuyu içtik. Tostu yerken tepinmeye baslamıstı geceye kadar durmadı. Tatlı faland a yemedim sabah. Ama bugun de inadına aşırı sakin. Saga donuyom sola donuyom yok kahvaltı hazırlarken hissettim kahvaltıdan sonra sanki gene uyudu. Sonra kalktım cikolata kahve yaptım ozaman hareketlendi baya 1-2 saat sonra gene sakin moda aldı kendini. Dün 5-10 dk bile durmamıştı. Ara ara tepiyo veya dönuyo. Benim oğlan tost mu sevıyo acaba meyve suyumu coşturdu dün ne oldu bidaha yapıyım🙈🙈 pozisyondan dolayı bugun cok hissetmıyomugum acaba
Bebek hareket etmediği zamanlar nefes alma verme tekniğini yapmamı söyledi ebe bana bunun için hemen hastaneye koşmana hiç gerek yok dedi. Dene istersen canım özellikle 4-8 nefesini.

Eklentiler

• IMG_5056.jpeg
    IMG_5056.jpeg
    33,6 KB · Görüntüleme: 119
Aranızda calcimax d3 kullanan var mı doktor yazmış bu sefer ama ben böyle suya atma olanları genelde içemiyorum bulantı yaptığı için var mı bunu deneyen ?
Ben kullanıyorum canım. Gazoz gibi tadı. Şimdilerde içine iki parça buz atıyorum mis gibi gidiyor valla hatta şu anda içiyorum 😁😁

Tat alıyorlar tabi artık tepki veriyorlar yediklerimize göre ve birde benim bebiş sırtı dönük olarak yatarsa hareket hissetmiyorum pozisyon da çok etkiliyor hareket hissetmemizi

Ben kullanıyorum canım. Gazoz gibi tadı. Şimdilerde içine iki parça buz atıyorum mis gibi gidiyor valla hatta şu anda içiyorum 😁😁
Kızlar bu arada içiniz yanıyor malum ben buzlu içeceklerden cok haz etmezdim içecegin tadı kacıyor die ve birde soda içtigimde hıckırık tutuyordu sürekli. Şimdi sodaya limon sıkıp boll buz atıyorum tuz atmıyorum churchill olmuyor. tercihen pipetli. Hem hıçkırmıyorum hem de içim ferahlıyor tabi arada buzu da agzımda kütürdetiyorum.

X