Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar dün aktardan şöyle bi karışım aldım daha doğrusu alıp kendim karıştırdım.Süt artırıcı bitkileri.Arifoğlundan kopya çekip😂Hazır almak istemedim. içime sinmedi.Almak isteyen olursa içeriği şöyle.(Rezene,çemen,anason, ısırgan otu ,tane kimyon,muskat)hepsini tane şeklinde aldım bitki çayıyapıp içeceğimiz için.Hastaneyegötğrmeyi de düşünüyorum.
Rezeneyi dikkatli tüketmek gerekli yurt dışında toksik etki yapabileceği için gebelerin ve emzirenlerin kullanmasını istemiyorlar sen de bir araştır istersen

Ben silvernurse aldım trendyoldan. Çizik ve sararmış geldi sonra değişim yaptılar bu seferde içi hafiften kararmış. Yerinde olsam bakarak alırım. 999 ayar al bi de göğüs ucun büyükse Xl al
Tamam canım o şekilde bakayım hiçbi fikrim yok çünkü. Göğüs ucum pek büyük değil ama göğsümün kendisi büyükçe 😁

Ha bir de emzirme eğitimi verdiler bugün hemşire nanenin süt üretimini bir miktar baskıladığına ilişkin araştırmalar var dedi. Sütün tadını da değiştiriyormuş. Doğum sonrası çok bilen büyüklerin lafını kesebilmek için kompostoların süt artırıp artırmadığını sordum onun yerine saf su iç daha etkili boşuna bünyene şeker yükleme dedi. İlk doğumda delirtmişlerdi beni onu iç bunu iç diye bu sefer kendimi daha hazırlıklı hissediyorum her şeye bakalım 🤪

Rezeneyi dikkatli tüketmek gerekli yurt dışında toksik etki yapabileceği için gebelerin ve emzirenlerin kullanmasını istemiyorlar sen de bir araştır istersen
Canım bütün süt artırıcı ürünlerin içinde var.M3sela Earth mama nın anne çayının içeriğine de baktım bizzat amerika menşeili ve çok sarılanbir ürün orda da vardı

Kıızlaaar selamm bakın görümcem ne yapmıış 🌞😍 Kızımın ismi Güneş olacak 🤗

Eklentiler

• IMG-20240723-WA0002.jpg
    IMG-20240723-WA0002.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20240723-WA0001.jpg
    IMG-20240723-WA0001.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-20240723-WA0003.jpg
    IMG-20240723-WA0003.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20240723-WA0004.jpg
    IMG-20240723-WA0004.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20240723-WA0005.jpg
    IMG-20240723-WA0005.jpg
    213,6 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20240723-WA0000.jpg
    IMG-20240723-WA0000.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 36
Çalışamaz raporu almaya gittim öylesine idrar tahlili görmek istedi enfeksiyon değerim yükselmiş hiç de belirti hissetmiyorum halbuki bir de protein çıkmış idrarda. Tansiyonum normal olduğu için büyük ihtimal enfeksiyon kaynaklı diyecek saat ikide tekrar görüşeceğiz 😫
Sıcaklardan dolayı çok fazla su kaybediyoruz diye düşünüyorum buda idrarda enfeksiyona sebep oluyor gitmedim ama gitsem bende de çıkıcak kesin 🥴

Her gidişte ödeme isteniyorsa takip edilmesi gereken bir aksilik vs yoksa doktorla konuşup değiştiririm ben o düzeni her hafta ödeme yapmam mümkün bile değil
Bende takibi kontrol süresinde isterim bi gidince bidaha 10.gün geçmeden görsün yoksa gerçekten altından kalkamayız bizde

Ayy çok tatlı bayıldım bende kurabiye yapıcam ama nasıl bişey düşünemedim dahaa 🌸🩷
Yaa sen de mi yapıyosun böyle şeyler, bi ara görümcem yapıp satıyordu, başka bi işe girmişti onda pek vakti olmuyordu yapıp satmaya, şimdi başka bir işe girdi vakti daha bol tekrar yaparım diyor 😊

Saat 2 oldu bir lokma bişey yiyemedim artık hazırlamak çok zor geliyor resmen canım hazır sofraya oturup kahvaltı yapmak istiyor doyasıya ama kendime hazırlayamıyorum ve acıktımm 🥴

Bugün öğlen kontrol randevum var ama dün akşamdan beri acayip bir karın ağrısı var karnımın içi sanki kesilmiş gibi ağrıyor erken gitsem mi acaba acilden girsem fenayım 😭
Canım naptın gittin mi kontrole nasılsın?

Kızlar merhaba 75 Gr lik şeker yüklemesi yaptım

Açlık 78
1.saat 203
2.saat 143 çıkmış değerlerim çok yüksek mi bebeğime bir şey olucak diye çok korkuyorum 🥺

Kızlar doktordan çıktım şükür her şey yolunda ama bebeğimiz hala aşağıda Progestana da devam dedi doktor 1734 gram olmuş kızçem 😍 yalnız doktor boyunu söylemedi acaba bu kağıttan boyunu anlayabilecek biri var mı ?
BF856564-90BD-47BD-9805-70967E495BDE.jpeg

Her gidişte ödeme isteniyorsa takip edilmesi gereken bir aksilik vs yoksa doktorla konuşup değiştiririm ben o düzeni her hafta ödeme yapmam mümkün bile değil
Bence 10 gun içindr kontrol die gecıyordur ucretsizdir. Ama cozulemiyorsa da devlet hastanesinde cekilebilir. Hatta bi ebe vardı bana şey demişti acilden gel sancım var die ya da hareket hissetmıyorum falan ciddi sekilde hızlıca nst cekerler burda beklemezsin falan demişti. Onceki hamileligimde devlette cektiriyordum nst yi ben. Ama tek secenek oydu burada şehir içinde baska hastane yoktu

X