Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar doğumdan sonra korse olarak ne düşünüyorsunuz

Merhabalar güzel anneler bugün kontrolüm vardı 32+0 günlüğüz 2 kilo olmuş prensesim sezeryana eylül 2 ye gün verdi o zamanda 37+5 günlük oluyor erken değilmi acaba buda görüntümüz

Eklentiler

• IMG_4593.jpeg
    IMG_4593.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG_4592.jpeg
    IMG_4592.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 130
Merhabalar güzel anneler bugün kontrolüm vardı 32+0 günlüğüz 2 kilo olmuş prensesim sezeryana eylül 2 ye gün verdi o zamanda 37+5 günlük oluyor erken değilmi acaba buda görüntümüz
38 haftalık oluyorsun zaten sanırım 2. Sezeryan olacak bebişin kilosu da şuan iyi 2 eylüle kadar ortalama 3 kilo civarı falan olur doktorun hesabını yapmıştır ona göre. Senin günün belli oldu hiç değilse bizde daha belli değil

38 haftalık oluyorsun zaten sanırım 2. Sezeryan olacak bebişin kilosu da şuan iyi 2 eylüle kadar ortalama 3 kilo civarı falan olur doktorun hesabını yapmıştır ona göre. Senin günün belli oldu hiç değilse bizde daha belli değil
Evet canım aslında benimki normal doğumda ben sezeryan istiyorum bağlatmak istiyorum o yüzden isteğe bağlı benimki ondan doktor söyledi sizinkiler de belli olur bir an önce inşallah 🙏

Kızlar beni gören hep şey diyor. Karnın aşağı inmiş. O ne demek yani 😳
Ay modunu düşürme sakın bana bile dediler ablamın 5. aydan itibaren dediler 40 haftalık doğurdu ablam suni sancıyla 🙈 bebek aşağı inmiş yakında gelir demek istiyorlar ama çok biliyor onlar

Çocuk aşagı inmiş doğum yakın demek istemişlerdır cnm benı karnım hep aşagıda mesela
"Yakında doğuracaksın" imasında bulunuyorlar canım. Bebek doğum kanalına girince karın aşağı inermiş. Bilimsel dayanağını bilemiyorum tabi
Ee bildiğim kadarıyla hep öyleydi. Yani 35. Haftaya gircem. Erken mi inmiş yoksa zamanı mı acaba

Ay modunu düşürme sakın bana bile dediler ablamın 5. aydan itibaren dediler 40 haftalık doğurdu ablam suni sancıyla 🙈 bebek aşağı inmiş yakında gelir demek istiyorlar ama çok biliyor onlar
Hem tansiyon hem şeker çıktı bende. İdrarda protein kaçağı var korkuyorum bebeğe bişey olacak diye. Artık gelse de korkmuyorum inanki

Ee bildiğim kadarıyla hep öyleydi. Yani 35. Haftaya gircem. Erken mi inmiş yoksa zamanı mı acaba
İlk olarak çok biliyorlar ikinci olarak da e haftan itibariyle inebilir de yani kaçta doğurmanı bekliyorlar ki.. Yani böyle hadsiz yöneltimleri sevmiyorum ya. Takılma kuşum tamamen pozisyon ve karın biçimimiz ile ilgili bir durum.

Hem tansiyon hem şeker çıktı bende. İdrarda protein kaçağı var korkuyorum bebeğe bişey olacak diye. Artık gelse de korkmuyorum inanki
Zaten zamanıda kuşum gelebilir dediğin gibi ama herkesin hamileliği başka yavrum. Seni ve bebişini biran önce Allah sağlıkla kurtarsın içini ferah tut neler oluyor bebekler sağlıkla doğuyor

Bir daha ki randevumu 16 ağustosa vermiş doktor ya neden bu kadar arayı açıyor anlamış değilim 20 günden fazla var yani ve o zaman 35 haftalık olacak nst ye felan başlatmayı düşünmüyor heralde 🙄

X