Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
11:45 te benim de kontrolüm var inşallah bugün umarım her şey yoluna girmiştir 🙏🏻 Çok heyecanlıyım 20 gündür yavrumu göremedim

Kızlar dün aktardan şöyle bi karışım aldım daha doğrusu alıp kendim karıştırdım.Süt artırıcı bitkileri.Arifoğlundan kopya çekip😂Hazır almak istemedim. içime sinmedi.Almak isteyen olursa içeriği şöyle.(Rezene,çemen,anason, ısırgan otu ,tane kimyon,muskat)hepsini tane şeklinde aldım bitki çayıyapıp içeceğimiz için.Hastaneyegötğrmeyi de düşünüyorum.

Eklentiler

• IMG_4711.jpeg
    IMG_4711.jpeg
    139,8 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar dün aktardan şöyle bi karışım aldım daha doğrusu alıp kendim karıştırdım.Süt artırıcı bitkileri.Arifoğlundan kopya çekip😂Hazır almak istemedim. içime sinmedi.Almak isteyen olursa içeriği şöyle.(Rezene,çemen,anason, ısırgan otu ,tane kimyon,muskat)hepsini tane şeklinde aldım bitki çayıyapıp içeceğimiz için.Hastaneyegötğrmeyi de düşünüyorum.
Acaba tadı nasıl olur 🥹

Kızlar dün 34te kontrole gittim diğer kontrol 36da olacak. 36 sonrası da her hafta görüşeceğiz dedi doktorum sizinde mi öyle? Süreç böyle mi ilerliyor herkeste bilmediğim için soruyorum. Her gittiğimizde de muane/nst ücreti ödüyoruz benim ki mi abartıyor acaba diye kurt düştü içime 🤓

Kızlar dün 34te kontrole gittim diğer kontrol 36da olacak. 36 sonrası da her hafta görüşeceğiz dedi doktorum sizinde mi öyle? Süreç böyle mi ilerliyor herkeste bilmediğim için soruyorum. Her gittiğimizde de muane/nst ücreti ödüyoruz benim ki mi abartıyor acaba diye kurt düştü içime 🤓
Ben de bunu merak ediyordum canım nst için sık sık çağıracak her gidişte ücret mi ödenecek

Ben de bunu merak ediyordum canım nst için sık sık çağıracak her gidişte ücret mi ödenecek
Benim doktorun özel kliniği normalde 15 gün kontrol süresi olur ama sordum burada öyle bir şey yok. 32-34 de gittik muane de alındı nst de. Hastanelerde belki durum farklıdır bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Bunu bende merak ediyorum her seferinde ücret ödüyosak ayvayı yeriz

Benim doktorun özel kliniği normalde 15 gün kontrol süresi olur ama sordum burada öyle bir şey yok. 32-34 de gittik muane de alındı nst de. Hastanelerde belki durum farklıdır bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Özel klinikler öyle canım malesef herşeyden ücret alırlar.ben tamamlayıcı sağlık sigortası yapmıştım sanırım 10.gün gitsem nst ye karşılar diye düşündüm

Haftalık olunca biri ücretsiz oluyor genelde. Benim 32. Hafta bulundugum şehirde bi doktora daha gidiyorum nst falan cekileyim die o da haftalık çagırıyor beni. Hatta dün şey dedi riskli oldugu için degil rutin olarak haftalık gormem lazım artık dedi. Ama demese bile ben haftalık gidebilirdim zaten ücretsiz oluyo muayene ama nst den ücret alıyor hastane.

Bunu bende merak ediyorum her seferinde ücret ödüyosak ayvayı yeriz
Ben 15 gün değil 10 gun diye biliyorum kontrol süresini. Bizim burada hastaneler 10 gun içinde geldiginde ücret almıyor. Yanlış hatırlamıyorsam benim doktorun klinigide oyleydi ozel klinik

Evet canım benim doktorum da 36dan sonra her hafta kontrol var demişti

Ben 15 gün değil 10 gun diye biliyorum kontrol süresini. Bizim burada hastaneler 10 gun içinde geldiginde ücret almıyor. Yanlış hatırlamıyorsam benim doktorun klinigide oyleydi ozel klinik
Ben özel hastaneye gidiyorum 10 gün kontrol süresi ama 15 günde bir gel derse denk gelmez

Kızlar kendi doktoruma geldim dün nst de bebeğin kalp atımını hızlı bulmuş hareketi iyiymiş nabzı 160 larda çıkmış, bugün herşey yolunda nabzı düzelmiş, enfeksiyon yok açılma yok bebek iyi neden öyle bir ağrı oldu pek anlamadık yani, şuan ağrıda yok, bide doktor 4 hafta ilişki korunmayla olsun dedi, eve yolladı şükür 🌸

Çalışamaz raporu almaya gittim öylesine idrar tahlili görmek istedi enfeksiyon değerim yükselmiş hiç de belirti hissetmiyorum halbuki bir de protein çıkmış idrarda. Tansiyonum normal olduğu için büyük ihtimal enfeksiyon kaynaklı diyecek saat ikide tekrar görüşeceğiz 😫

X