Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Benim de öyle doktora sordum düzenli olmadığı sürece önemli değil dedi
Geçen sene tam 32+3 de cıger gelıştırıcı olmuştum hıc aldırıs etmıyorum şuan yavaş yavaş doğuma hazırlıyor kendını nasılsa

Ben bugun çalışabilir raporu aldım 32+2 yim. Tam 34+1 de de calisamaz alicam. Raporda bir sürü sacma sapan tarih yazıyor birşey anlamadım insallah dogum parası alirken falan sıkıntı cikmaz. Başka rapor alan arkadaşım varsa birbirimize gonderip karşılaştıralım

Bır tek doğum parasını alıp bırakma süt parasınıda almayı unutmayın

Ben de aldım çalışabilir canım. Raporu rapor süren bitince işliyormuş zaten muhasebecin ben sordum onu. Yani 34+1'de rapor alınca sisteme yükleyecek paranın ne zaman kaç taksitle yatacağını da orda belirtecekmiş. Sorun olmaz yani merak etme.

Herkezın mıdesı yanıyor bendemı toaflık var hıc yanmam yok
Mide yanması olunca bebişin saçları yapıyordur derler sen tecrübelisin öyle mi oluyor gerçekten benim ilk zamanlar çok hazımsızlık yanma oluyordu da şimdi şükür yok saçsız mı olacak acaba

Mide yanması olunca bebişin saçları yapıyordur derler sen tecrübelisin öyle mi oluyor gerçekten benim ilk zamanlar çok hazımsızlık yanma oluyordu da şimdi şükür yok saçsız mı olacak acaba
Benim hiç yanmam olmamıştı hatta normalde reflu gastrit midem vardır hamileyken aşırı rahattım. Ama bebişim baya güzel saçlı dogmuştu hatta gördüğümde saçları varrr demiştim

Kızlar hastaneye gittik bugün. Önce endokrinde kontrolüm vardı, şeker değerlerim genel olarak iyiymiş bir iki tokluk değerim yüksek çıkmış ama hedeflenen sınırlar içindeymişiz diyetle devam edecekmişiz. Sonra ortopediye gittik, alçıyı çıkarıp elle muayene etti doktor ve malesef 1 ay daha alçı kullanmamın iyi olacağını söyledi.. Dedim doğuma az kaldı yürüyüş yapmam lazım bi de diyabetim var yatalak duramam o kadar süre diye. En azından 3 hafta dursun dedi, iyileşmezmiş öbür türlü... Yeni alçımı yaptırdık geldik eve, moraller bi tık bozuk

Benim hiç yanmam olmamıştı hatta normalde reflu gastrit midem vardır hamileyken aşırı rahattım. Ama bebişim baya güzel saçlı dogmuştu hatta gördüğümde saçları varrr demiştim
Hurafelerden biri daha yani ben saçsız doğmuşum eşimde öyle bizimki ne olacak bakalım merak ediyorum

Malesef cnm bende yanma çok az oldu rahat gectı o konuda sacı çok az ve ince tellıydı üçundede aynıydım

Hurafelerden biri daha yani ben saçsız doğmuşum eşimde öyle bizimki ne olacak bakalım merak ediyorum
Malesef canım sacı fazla olmuyor ama degişiyor bu kımın yanmaz olur saclı kımın yanmaz olmaz benım yanmadı hıc birinde yanma çok hafıf oldu sacsız oldu hepsı ince tellı çok az ve hafıf sarı saclı oldular sonradan hafıf oldu sacı bak bır yasına gırıcek pazar günü hala sacı bu kadar

Eklentiler

• 1000005945.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 84
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…