Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Sağol canım içimi rahatlattın❤

Biraz daha sakla görümcem evlenince onun çocuğuna hediye eder giydirirsiniz deseydin keşke. Eşine de söyle annen çok cahil sen öyle değilsin biliyorum ama bazen ondan etkilendiğini düşünüyorum şok oluyorum bu zamanda böyle saçma düşünceler sana yakışmıyor çünkü sustur anneni artık de

Bende bi arada kalmak istemiyordum açıkçası pek anlaştığım da söylenemez ama mecbur kaldım birazcık ne yapayım normalde şehir dışında yaşıyorlar benim annem de biraz rahatsız bana gelip gidemiyor ben orda sürekli kalamıyorum olmuyor ne kadar olsa da insan gene kendi evini arıyor. Ne yapalım kuzum biraz daha sabret dikkat et kendine

Bu arada dedim aslında keşke bunları kızına verseydin bunca zaman saklamışsın biraz daha sakla diye

Ah o ne fenadır yüzüne güler bebek gibi davranır arkanı dönme sakın ince ince işler insanı. Hiçbir şeye karışmıyomuş gibi görünüp altını oyar.
kendi silahı ile vuracaksın. Kv yüzüne gül iyi ol kocanın yanında olumsuz konuşma ki sana suç bulamasın. Evde Ben üzülüyorum bebek üzülüyor sancım var yatacağım vs yap moralsiz ol bilerek.
Bize bu planları yaptıranlar utansın

Evet artık kul sıkısmadan hızır yetişmez derler. Bizim bebişler içerde dursun da aman ev pis kalsın yemekte hallolur

Ay kızlar ben kaç gundur cok kötüyüm su içsem midem bulanıyor ben yanma beklerken resmen bulantılarım geri geldi basım dönüyo gibi midem bi tuhaf oluyor agzımda bi demir tadı nedir anlamadım. Var mı boyle olan

Kızlar bugün felaket derecede mide yanmam var öyle böyle degil cok fena. Soguk sut maden suyu limonlu su hicbiri care olmadi. Istifra edince de bogazim tahris oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…