Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ne kadar düşünceli bir kayınvaliden varmış ya o ne dalga geçer gibi 15 senelik eşyanın neyini kullanacaksın ki bn olsam almazdım
Aşkım ben hiç olay çıksın istemem. Eşim yanımdaydı zaten her şeyi gördü. Elbette giydirmeyeceğim o kıyafetleri ama orada bi şey deseydim eşim üzülürdü kırılırdı

Aşkım ben hiç olay çıksın istemem. Eşim yanımdaydı zaten her şeyi gördü. Elbette giydirmeyeceğim o kıyafetleri ama orada bi şey deseydim eşim üzülürdü kırılırdı
Yaaa aynıyız seninle sat 16 Aralık di mi ?

Anam anam neler oluyor grupta böyle herkes koca tarafından dertli Allah muhtaç etmesin onlara

Sen kdni olgunluğunu koruyup üstüne düşeni yapmışsın canım anladım helal olsun diyim ben aynı şeyi yapamazdim gerçekten

Benim kv de aynı anlattığınız türden büyük oğlum ilk torunları kendi ailemin 6. Torunu kendi annem herşeyimi aldı ördü vs vs yaptı kv tutturdu bebeğin beşiği ni anneannesi alır diye bende dedim ki annem bunları bunları aldı sen ne aldın ne işe yariyorsun kimsin sen vasfın ne senin dedim ertesi hafta sağolsun 2 zıbın bi peluş battaniye 2 defolu önlük almış kermesten doğum sonrası da elektrikli süt pompası aldılar doğum hediyesi sayacakmışım . 2. Oglanda hiç birşey almadılar hatta eşimide fişlemiş abisinin kıyafetlerini giysin bişey alma diye eşimde oralı olmayınca alyansimi satip alışveriş yaptım çünkü ilk oğlum şubat doğumlu ikinci temmuz birinin yenidoganlari kalin kadife uzun kollu vs e digeri yaz bebeği asla giyemez . Bu bebeğimde de eşimle ikimiz yaptık ne yaptiysak ne varsa annelerde var her bebekte aldı ördü kv kişisi bi işe yaramadı yok lafımı da esirgemiyorum ama tınlamıyor . Her çocuğumda yeni bebek arabası aldım bunda da aldım hiç pişman değilim evde baston bebek arabam var gittim bi de kabin boy aldım ohhh görsün kuduracak vardı neden aldın diye sanane paran mı geçti diyeceğim ahahahahh cok mutluyum üst katımda oturur kendisi her fırsatta lüzumsuz masraf da biz iki kiyafetle büyüttük de bilmem ne de başlar pirinç unu nisastayla buyuttuk der bende ben sen değilim cahiliye döneminde değilim var ki alıyorum olmasa da alırım senden bişey isteyen yok hadi yukarı çıksana sen işin vardır diyip postaliyorum ayyy anlatması bile çok eğlenceli

O zaman canım uygulama ile alakalı bir durum bu bende dedim benlik birşey mi
Bir an önce doğurmamızı istiyor
Benim 30+1 mesela bugün onda 30 hafta doldu 31 e giriş yaptın olarak hesaplandığı için uygulama otomatik olarak 1 hafta önden gösteriyor seninde 30 görünüyor bu sebepten

O zaman canım uygulama ile alakalı bir durum bu bende dedim benlik birşey mi
Bir an önce doğurmamızı istiyor
29+1 olduğunuzda 29 bitmiş 30. Haftaya girmiş oluyorsunuz o yüzden uygulama 30. Hafta içindesiniz diyor hoşgeldin bu arada

Okurken ben bile keyif aldım kız laf sokmalarındann

Benim 30+1 mesela bugün onda 30 hafta doldu 31 e giriş yaptın olarak hesaplandığı için uygulama otomatik olarak 1 hafta önden gösteriyor seninde 30 görünüyor bu sebepten
Anladım canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…