Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kız neden öyle düşünüyorsun babanın durumu varsa aldır. En ufak bir şeyde de sok lafını her şeyi babam aldı diye ne güzel. Babanın durumu yoksa da yine laf sok babam aldı biraz da siz alın diye 🤣🤣
Zaten biraz daha sesimi çıkarmayıp onu yapmayı düşünüyorum ama eşime üzülüyorum onu eziyormuşum gibi geliyor oda bişeyler için uğraşıyor ama kaynanam faktörü herkesi etkiliyor işte Allah tan anasının ağzına bakmaz. Ben onu Allah a havale ettim onunda kızı var bana gösterdiklerini Allah da ona gösterir bide ben yalnızım annem yok azıcık annelik yap bana dimi yoook elin kadını babamın kız arkadaşı daha çok düşünüyor beni

İşiniz zor o zaman eşinin laf geçirmesi lazım ailesine sen bir şey dersen kötü olursun el kızısın napcaksın🤦‍♀️🤦‍♀️
Onunda kızı var Allah onada gösterir iştee şimdilik susuyorum bekliyorum eşimlede sadece bu konuda tartışıyoruz söyledim daha ne yapayım diyor adam oda haklı ama benimde temizliğime yardımıma gelicek biri yok tek başıma yapıyorum ağırlaşmadan yapayım diye bakıyorum ama herkes kendini düşünüyor iştee

Et canım harika videoları var hem de ücretsiz.İnsanlar bu Harelet ler için özel hoca tutuyor ama hiç gerek yok bunları düzenli yaparsak biz de inşallah yaparız normal doğum 😁🤲
İzledim kuşum beğendim inşallah kolayca doğururuz ya sende Ayşe duman hocayı izle özellikle ağrısız doğum videosunu

Gecmıs olsun cnm tez zamanda toparlanır inşallah helal olsun hakkımız öyle seymı olur dualarımız senınle allahın izniyle gecıcek bu günler 😍😍 gurubum uzun ilk bebişi dünyaya geldı kaç haftalık tı cnm kılosu felan inşallah ıyıdır
Saol cnm benm 28haftalık canm 1215gr doğdu birtek ayaklarnde pev diolar heralde çarpık ayak var inşallah bu sürede o tedaviye de başlanırsa sağlıcakla alıcaz onun dısında çok güçlü çok şükür🙏Rabbim sizlerinde hayrlısıyla sağlıcakla kucağınıza almanızı hasip etsin inşallah

aa öyle mi? ben cuma gittim kontrole 35 ten sonra magnezyumu bırakacağız demişti doktorum. artık kasılma isteriz o haftalardan sonra diye.. benim de kan ve b12 baya düşük çıktı şimdi hem magnezyum hem diğerlerine başladım. kansızlık doğum anında çok etkiliyormuş sanırım
36+5 te dogum oldu benim

Kızlar biz şimdiye kadar ıvır zıvır aldık alt açmadır işte burun aspiratörüdür ne bileyim pamuk felandır onları aldım bide bi kaç tulum aldım. Kuzenimin kızının kıyafetleri duruyordu iyilerinden ayırdım beğendiklerimi aldım bide bebek arabamız var onu dışında bir şey almadık. Kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyoruz çocuğa bişey alıncak diyince aklı çıkıyor kadının dursun heveslenmeyelim bir şey olur diye diye 7. Ayı bitirdim kesemiz bir aynı yerden harcama yapıyoruz ilk torun bide ama aşırı hevessiz sevmeye gelince babanne ama. Babamın kız arkadaşı elin insanıyken 7-8 bin liralık kıyafet almış çocuğa heveslenmiş bir sürü oyuncak almış babamlada konuşmuş beşiğini alalım felan demiş neyin eksikse liste yap haftaya alışverişe çıkalım diyor kadın. Hastane çıkışını bile almadık ki. Herşeyi babam alsın istemiyorum evet onunda torunu bende onun çocuğuyum ama burdakiler daha ellerini cebine atıp 2 zıbın anca aldılar herşeyi babama aldırmak istemiyorum. Ne yapayım kararsız kaldım çocuğumunda bişeyi eksik olsun istemiyorum. Zaten böyle giderse gebelik sonrası bi psikiyatriye yatıcaz gibi 😅🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Yaa baxı yerlerde genelde bebek dogumca ua da dogmaya yakın alıyorlar benim bi arkadasım var onlar oyle yaptı8. Ayda daha hüçbişeyi yoktu kızın. Kendi annesi de yanii ama sonradan herşeyi oldu. Bikaç tanıdıkta var oyle yapan. Bebek dogana kadar alma taraftarı değiller ama bebek dogunca odasından arabasına kıyafetinden oyuncagına dolduruyolar

Yaa baxı yerlerde genelde bebek dogumca ua da dogmaya yakın alıyorlar benim bi arkadasım var onlar oyle yaptı8. Ayda daha hüçbişeyi yoktu kızın. Kendi annesi de yanii ama sonradan herşeyi oldu. Bikaç tanıdıkta var oyle yapan. Bebek dogana kadar alma taraftarı değiller ama bebek dogunca odasından arabasına kıyafetinden oyuncagına dolduruyolar
Burda öyle değil ya öyle olsa düzen bozmam bizimkiler çok gamsızlar

Saol cnm benm 28haftalık canm 1215gr doğdu birtek ayaklarnde pev diolar heralde çarpık ayak var inşallah bu sürede o tedaviye de başlanırsa sağlıcakla alıcaz onun dısında çok güçlü çok şükür🙏Rabbim sizlerinde hayrlısıyla sağlıcakla kucağınıza almanızı hasip etsin inşallah
Çok sevındım allahın izniyle buda gecıcek dualarımız senınle🙏🙏🙏

Bugün ben de görümce ve kaynanadan yana büyük darbe aldım. Hepsi kapatılsın o kadar diyorum. Torun yeğen yüzü göstermeyeceğim hiçbirine bizden uzak mısıra sultan. Eşim de görüşmeyeceğim diyor, bitmiştir
ya iyisi de vardır mutlaka -ki benim çok sorunlu bir ilişkim yok kayınvalidemle- ama etraftan gördüğüm, dinlediğim ve kendi yaşadıklarımdan anladığım şu ki en iyisi bile can sıkacak bir şey yapıyor. ben kendi annemle de çok anlaşamam mesela ama hoşlanmadığım bir şey olduğunda ona açıkça söyleyebilirim. kayınvalideye bir şey de denmiyor olay çıkar, küser vs diye bu kez her şeyi içime atıyorum. her dediği, yaptığı batmaya başlıyor birike birike. hamileliğimde yaşadığım stresin çoğu sebebi kayınvalidemin yerli yersiz müdahaleleri, baskısı mesela. oturup düşününce kendime çok kızıyorum salak mısın kızım bebeğini strese soktun sırf bu yüzden, kasıldın, kanadın, düşük tehlikesi atlattın. ama nafile. eşime bile diyemiyorum bunların sebebinin böyle ufak tefek stresler olduğunu. sineye çekiyoruz mecbur aralar bozulmasın, kalpler kırılmasın diye 😬 senin eşin de fark ettiyse sıkıntıyı en azından bu güzel bir şey canım.

X