Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Amin inşallah Allah razı olsun benim eşimde öyle kavga ettiğimiz zaman karnım belim çok ağrıyor nefes alamıyorum sanki hissediyorlar gerçekten bebeğim bunları hak etmiyor dogururjm diye çok korkuyorum zamanında gelirler inşallah

Ne zaman vuruldun ciğer geliştirici sana kaç doz verdi

Benim bebiş de uzun zamandır baş aşağı pozisyonda. Bakalım duruma göre ben de gideyim. Kimisi diyor yaşanılanlar normal kimisi diyor kontrol ettir. Ben panik bi insan olduğum için eşim de beni sakin tutmak adına sürekli "bişey olmaz, çok normal, olabilir böyle şeyler" diyip duruyo ne yapsam şaşırdım

Yine de sakin kalmaya çalış normaldir belki de

Piştim resmen hıc esmıyor ne atlet ne sütyen taktım yüzünden ter akıyor resmen sinirim bozuldu hesaplama yaptım ıkı yıl içinde bır kere hasta oldum patlıycam resmen

Kuşum biz 32 haftaya girdik şu zamana kadar bebek hep baş aşağıydı güçlü tekmelerim hep göğüs altında mideme doğru hatta, şuan iyiyim ama 3 gün önce 2 gün boyunca karnım aşırı sertti ve geçmiyordu doktor normal dedi sonra birazda psikolojik herhalde rahatladım şimdi iyiyim sertlik geçti arada yokluyor o kadar demek istediğim yaptığımız panikte çok etkiliyor sen bol bol dinlen herşey olacağına varıyor

Üzüldüm canım ya. Hamilelik zaten zor birde aile içinde huzursuzluk çıkınca saha zorlaşıyor Kaç yıllık evlisiniz eşin hep böyle miydi ?

Canım maalesef en kötü gebelik zamanı denk geldi resmen bize hamileliğin son 3 ayı sıcaklara geliyor ve zorluyor, çok haklısın

Sen kayanın kovuğundan mı çıktın , o yokken annen baban vardı o kadar iyi anlıyorum ki görümcem tam bu sebepten boşandı bazısı da böyle oluyor ya

Ay gündüz Ankara civarı da sıcakta akşam en azından camları açınca rahatça uyunuyor
2 gündür uyuyamıyoruz sıcaktan bakılmak üzereyim resmen imdat diye bağırasım var sıcaktan beslnmem de alt üst oldu canım birşey istemiyor ayran yoğurt ceviz iki lokma atıyorum ağzıma öyle bebiş besleniyordur inslalh

Çocuğumla tehdit ediyor hemen zaten bilmiyorum doğuma kadar bu kararımı erteledim ama saygım kalmamış gibi hissediyorum ona
Çocuğunla mi tehdit ediyor nasıl yani bunu anlayamadım bir insan nasıl böyle birşey yapbilir hamile bir insana aklım almadı şuan sizin büyük bir sıkıntıniz var galiba biraz da senin kayınvalide karıştırıyor ortalığı

Canım sıcak öyle ya insan çorba sulu yemek görmek istemiyor ki

canım baş aşağı olması emin ol diğer türlü durmasından daha rahat. benim bebişin ayaklar yerdeyken çıkacakmış gibi tepiniyordu ama baş aşağı olunca daha az sarsıyor rahim içini çok şükür 28den sonra döndü de rahat ettim. baş aşağı olması tek başına bir sıkıntı değil, olması gerekenden aşağıda olması sorun olabilir sadece. senin rahim ağzı uzunluğu da gayet iyi endişelenme yani

Dinlene dinlene geçiricez bende öyle ev felan taşıyınca çok yordum kendimi şimdi sürekli yatıyorum az bi zamanımız kaldı biraz daha sabır

Kızlar bu söyleyeceğin hurafe olduğuna kesinlikle inanıyorum ama eğlencesine gerçekten soruyorum insan bir düşünmüyor değil
Sekiz haftalık hamileyim kessem top gibi yusyuvarlak .
Sizin kesirleriniz nasıldı ve cinsiyetleriz ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…