2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Evet senin yazdıklarını hatırlıyorum inşallah düzelecek Progestan serumlar felan işte tedavi görüyorum şuan ama ağrılarım da var yüreğim ağzımda hep sabah akşam nst çekiliyor sağolasın

düzelir düzelir inşallah. 30 haftadan sonra zaten rahim ağzı yavaş yavaş kısalıyormuş, seninki biraz daha hızlı olmuş sadece. bir de orada sürekli takip altındasın, en ufak bir şeyde müdahale edebilirler. nedenini bulabildiler mi bu arada? yani enfeksiyon falan mı var acaba? benim enfeksiyondan olduğunu düşünüyordum.

Kızlar tüm konulardan bağımsız merak ettiğim bir durum var benim ya. Bu kıl tüy işini nasıl yapmayı düşünüyosunuz? Gebelikte çok hızlı uzamaya başladılar acil bi şey olsa hazırlıksız yakalancam diye çok korkuyorum nasıl yapcaz

Ben bikac günde bir basıyorum jileti valla yıllardır. Çok kıllı değilim zaten de bu sıcakta asla ağda ve acısıyla ugrasamam

Valla her yıkanmada temizliyorum kendımı kkı günde bır dustayım bazen her gün

En Büyük derdim şuan, jiletle alıyorum normalde ama asla yetişemiyorum artık hem hızlı uzuyor hemde göbekten çok zorlanıyorum, ağdaya da çok çekiniyorum ben gitmeye. Aslında annem kuaför ağda da yapıyor ama ona da utanıyorum

Bende jilet yapıyorum zaten ağdaya alerjim var kabarıyorum ama yetişemiyorum ki artık çok zorlanıyorum duşa tabure koydum yine de çok zor olmuyo görmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…