2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar huzursuz bacak sendromu için bacaklarınıza soğuk su tutun eşimde var öyle rahatlıyor geceleri. Bende de şuan varis var gece şişiyor yorgunluktan ayaklarım soğuk su yapıyorum yine iyi geliyor
Benim huzursuz bacak tutunca bacağım içten içten üşüyormus gibi bir his oluyor. Ama soguk suyu deneyecegim ben hep battaniye vs örterdim

Benim huzursuz bacak tutunca bacağım içten içten üşüyormus gibi bir his oluyor. Ama soguk suyu deneyecegim ben hep battaniye vs örterdim
Doğrudur canım eşim hep karıncalanıyor içten kamaşıyor gibi tarif eder ben de bilemiyorum. Herkes farklı yaşıyor olabilir

Kızlar bişey soracağım. Uraz ismine uyumlu isim arıyorduk. Dağhan hoşuma gitmeye başladı. Sizce hangisi başta olmalı ?
Genelde 2. ismi pek seslenmiyoruz, kimlikte kalıyor, hangi ismi daha çok sevdiysen onu başa koy bence canım

Sabah 1. Saat ağzına yemeği attığın andan itibaren geçen süre oluyor öğlende öğle yemeğinde ağzına attığın andan itibaren olmalı diye düşünüyorum ben sadece sabah ölçüyorum canım
Açlık ve tokluk olarak mı ölçüyorsun canım

Bizim test sonucumuz çıktı.
Açlık 86
1.saat 149
2.saat 139
3.saat 57

Bu 100 mg lık yüklemenin sonucu. Sizce gebelik şekerim var mıdır 🥹

Ben de gebelik şekeri çıkanların arasına girmiş bulunuyorum ne yazık ki😔
Dahiliye ve diyetisyene yönlendirdi doktorum. Yarın dahiliye, cuma günü diyetisyen randevusu aldım. Halledeceğiz inşallah 🙏🏻
75 mg ile ölçüldü.
Açlık:90 (92 altı olmalıymış)
1. Saat: 201 (180 altı olmalıymış)
2. Saat: 126 (155 altı olmalıymış)
1 tane değerin geçmesi bile yetiyor dedi doktorum. 1. Saat epey yüksek ve açlık sınırda benim de. Doğru ölçen şeker takip cihazı da edinerek, takibe başlıyorum. Yoluna gireceğini düşünüyor, panik yapmıyorum 🙏🏻

Bi kaç seferdir çok şiddetli bi sancı yaşıyorum. Nasıl anlatsam elektrik çarpıyo gibi kasıklarıma bütün karnıma yayılıyo hareket bile edemiyorum hiç bi şeye benzemiyo :KK43: var mı böyle bir şey yaşayan?

X