2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Bebeğim gayet normal bu 40 yılda bir meydana gelen doğa olayı benimki djdjdj. Gündüz genelde max 1.5-2 saat gece max 3 saat 45 dk yı gördüm ben de
Bugün hiç uyanık kalmadı emdi emdi uyudu sadece meme için 10 15 dk uyandı gece perişan olcaz muhtemelen🤣

Oh hadi maşallah🧿 doktorumuz bize 3. Aydan itibaren sünnet öneriyoruz dedi siiznkisi kaç aylık canım
45 günlük. Biz doğduğu gibi idrar yolu enfeksiyonu yüzünden yattık hastanede. Yine tekrarlayabilirdi enfeksiyon. Pipisinin önü çok kapalıydı o yüzden yaptık ve şu an fark ediyorum ki geç bile kalmışım çünkü üç gündür bacaklarını hareket ettiriyor zorlanıyorum

Bizim bi sancımız yok ki :/ ayaklar da hep sıcak, kontrol ediyorum öyle buz gibi filan değil hiç, bence haklı değiller ya bizi kat kat giydirmişler ben çok üşüyen biri oldum çocuğum da öyle olsun istemiyorum
Jdjdi benim evim 25-26 derece ve çift battaniye sarıp yorgan örtüyorlar. Asla dinletemiyorum. Ama işin garibi gaz sancısı böyle yaptıklarından beri geçti. Acaba haklılar mi diye düşünmeden edemiyor insan
Yaa ben de bu hafta corap ve örtü olayına girdim ne kadar sararsam o kadar rahatladı sanki gazı falan geciyo gibi🤷🏼
O kadar haklı çıkıyorlar ki ben saldım. Ne deseler yapıyorum. Çocuğa zeytinyağı, şekerli su, su vs verdik. Resmen ek gıdaya başladı ddjdj. Ama hepside ise yaradı. Zeytinyağı kabizini çözdü. Tuzlu su ile yıkadılar vücudundaki kizariklar geçti. Şekerli su sarılığı için bir şey yaptı mı bilmiyorum ama. Yarın kontrol var. Sarıligi atmadıysa pekmez deneyecekler 😭 Başta asla izin vermedim ama... Djdj inşallah pişman olmsm

Spiral veya implant fiyatlarını araştıran oldu mu? Özellerde fiyatlar nasıl acaba

X