2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Aynı aynııı. Yıkayınca birazcık azıcık sümük geliyor ama SF yi tek tarafa 5 ml kullanır olduk belki daha fazla. Benimki de çok rahatsız oluyor ağlıyor çok kötü Yazarım mutlaka sen de yazarsın
Bizdede aynı durum var. İki burun deliğine de sf sıkın. Dr osman gönülal videosu var onun dediği yaptım rahatladı ana günde iki.kere yapıyorum bu aralar. Yrn kontrol var sorucam doktora neden oluyor diye
Kuzum dediğin gibi yaptık zaten SF kullanıyoruz 1 haftadır her gün. Ama artık çocuk burun yıkamasından rahatsız olduğu için ekstra ağlıyor. Bi de burnunu yıkıyoruz tamam geçiyo o an rahatlıyor ama 2 3 saat sonra tekrar başlıyor hırıltı hışırtı. Yarın biz de doktorumuza gidicez bakalım inşallah hayırlı haberlerle döner derdine derman oluruz çocuğumun

Kızlar ya bebeğimin gözleri ara ara şaşı gibi oluyor başka olan var mı ? Her zaman yapmıyor böyle bazen resmen şaşı oluyor gözleri mi kayıyor diye korkuyorum
Kuzum bu çok normal. Göz kasları zamanla gelişecek ve zamanla odaklanmayı öğrenecekler o yüzden içe doğru da şaşı olur dış yöne de bakar çok normal yani korkma

Canım nasıl yapıyorsunuz bi de ne kullanıyosunuz bugün alıcam ben de ne alayım bilmiyorum doktor yapın dedi hafif burun arkasından hırıltı geliyo
Ebebekte nefesli burun aspiratörü var 80 küsür lira hatta ondan aldık. Bi de eczaneden 250ml serum fizyolojik aldık bi de şırınga. Youtubeda Osman Gönülal diye bi doktor var onun burun yıkama ile ilgili videosu var onu izleyip yapabilirsin ben öyle öğrendim

Renkli mi gözleri kuzu. Benimkide yapıyor ama normal gibi de cocuga dibinden bakıyoruz okadar dipten bizde şaşı bakarız bence. Daha anca e trafı goruyır. Odaklanamıyor gibi yorumluyorum
İlk zamanları lacivertti sonra maviye döndü şuan grileşti baya gözleri. Bende anlamadım ama her zaman değiş bazen oluyor öyle kalacak diye ödüm kopuyor

Bakayım hemen sağol geçmiş olsun size de1

Kuzum bu çok normal. Göz kasları zamanla gelişecek ve zamanla odaklanmayı öğrenecekler o yüzden içe doğru da şaşı olur dış yöne de bakar çok normal yani korkma
AA bilmiyordum bi kaç kere olunca endişelendim teşekkür ederim

İlk zamanları lacivertti sonra maviye döndü şuan grileşti baya gözleri. Bende anlamadım ama her zaman değiş bazen oluyor öyle kalacak diye ödüm kopuyor
Renkli gozlerde cok sık rastlanan bişey demişti bi doktor. Kalıcı değil sadece öyle algılanıyor gibi bişeyler de demişti ama cok uzun zaman once baska birisi içindi. Geciciymiş. Aklımda kalan renkli gozlerde gecici olarak cok sık rastlandıgıydı. Bu arada benimde gozlerim renkli. Giydigim kıyafete göre döner genelde yeşil. Bazen maviye yakın kıyafete gore koyu açık mavi giydiysem mavi gibi yani. Gri renk giydigimde de gri oldugunu soylerler hep. Sen gri diyimce o geldi aklıma. Belki senşn kız da öyle olur

Yaaa Allah kolaylık versin bı an önce iyilesirdr evinize geçersiniz

Bizdede aynı durum var. İki burun deliğine de sf sıkın. Dr osman gönülal videosu var onun dediği yaptım rahatladı ana günde iki.kere yapıyorum bu aralar. Yrn kontrol var sorucam doktora neden oluyor diye
ben nerdeyse her emzirme öncesi yaptım, günde 4 kere filan ama bir yerden sonra sümük çıkmasa da tıkanıklık sürüyor nedenini anlamadım

Hangi mama veriyorsunuz sma verdim ama kabızlık yaptı sanki. İki gündür evde mama yok ama memeden ayrılmıyor demekki tam doymuyor bugün yeniden alacağız ne alsak acaba
Golden goat kullanıyoruz bizimki de iki gündüz kabız yapıyor zeytinyağı verdim hala tuvaletini yapamadı çok zorlanıyor

Kızlar bebeğim çok az uyuyor gibi geliyor bana. 29 günlük gündüzleri hep uyanık gece de kalkıyor. Sizinkilerin uyku düzeni nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…