2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Amin Allah razı olsun Yarın sabaha randevu aldım hatta nolur nolmaz diye hırıltılı nefes alışverişinin videosunu da çektim doktora gidince geçici olarak düzelirse hırıltıyı göstermek için. İnşallah dediğin gibi bişey olmaz ya

İnşallah canım, sen her emzirmeden önce burnunu sfle yıka bence, beslenmesi önemli burnu tıkalıyken ememiyorlar

Aynısını yaşadık. Gece çaycının alt kısmını kaynatıyorum bebeği üstünde tutuyorm ama çok yakın değil. Buharı yüzünü yakmayacak kadar uzakta tutuyorum. Bir iki dakika sonra uyandırıp burnunu açıyorum aspiratörle. O çaycıyı hep kaynatıp odasına bjrakıyorm sende öyle yap burnu akmaya başlayınca çocuk rahatlıyor.

aaa aynı şeyler resmen. ben grip oldu sandım ama olmamış çok şükür. yani grip olsa daha farklı olurdu herhalde. burnunu yıkamaktan artık çok rahatsız olmaya başladı çocuğum, sadece damlatacağım bugün. ben de oda nemlendiricisi mi alsam diyordum ama onlar da işe yarar mı emin değilim :/ yarın bizim de randevumuz var canım sen de yaz doktorun ne dediğini. burnu aşırı tıkalı ama yıkayınca çok bişey gelmiyor. emerken, uyurken zorlanıyor. bir de emse bile kusuyor dediğin gibi

Kızlar ya bebeğimin gözleri ara ara şaşı gibi oluyor başka olan var mı ? Her zaman yapmıyor böyle bazen resmen şaşı oluyor gözleri mi kayıyor diye korkuyorum

Canım nasıl yapıyorsunuz bi de ne kullanıyosunuz bugün alıcam ben de ne alayım bilmiyorum doktor yapın dedi hafif burun arkasından hırıltı geliyo

Kızlar ya bebeğimin gözleri ara ara şaşı gibi oluyor başka olan var mı ? Her zaman yapmıyor böyle bazen resmen şaşı oluyor gözleri mi kayıyor diye korkuyorum
Renkli mi gözleri kuzu. Benimkide yapıyor ama normal gibi de cocuga dibinden bakıyoruz okadar dipten bizde şaşı bakarız bence. Daha anca e trafı goruyır. Odaklanamıyor gibi yorumluyorum

biz de gece acile götürdük, ciğerini dinledi temiz dedi. burnu tıkalı sadece dedi. anlamama ihtimali yoktur di mi?

biz de gece acile götürdük, ciğerini dinledi temiz dedi. burnu tıkalı sadece dedi. anlamama ihtimali yoktur di mi?
Yani yoktur herhalde, ben öyle bir tecrübe yaşayınca olabildiğince acile değil de kendi doktoruna götürmeye çalışıyorum

Geçmiş olsun canım daha yeni gördüm bebisle nasıl yapiyosun Allah yardımcın olsun
Zar zor yapıyorum bazen sınır kırızı geçiriyorum aglayıp duruyorum dokor bır türlü salmıyor hafif bır hırıltısı var dıe burdayız kaç gündür hava verıyolar ilaçla makıne benim de evde var dedım yok dedi burdasınız dıyıp kenera geçti

Benimde öyle bazen 4 te veriyorum. Kaç ml yapıyorsun. Ben 60 ama çok ağlıyor bazen istiyor 90 da yapıyorm fazlasını kusuyor
Hangi mama veriyorsunuz sma verdim ama kabızlık yaptı sanki. İki gündür evde mama yok ama memeden ayrılmıyor demekki tam doymuyor bugün yeniden alacağız ne alsak acaba

Bizdede aynı durum var. İki burun deliğine de sf sıkın. Dr osman gönülal videosu var onun dediği yaptım rahatladı ana günde iki.kere yapıyorum bu aralar. Yrn kontrol var sorucam doktora neden oluyor diye

Hanımlar bebeğim mama yiyor, anne sütü yanında. Aptamil marka. Bazen kabız oluyor. Mamadan olabilir dendi. Böyle bir c sorun yaşayan var mı?
Sma kullanıyoruz o da yaptı. İki gündür sadece anne sütü cayır cayır yapıyor kakasini demekki mamadanmiş ama göğüslerim parçalandı sütüm.yetmiyor

Aynı şeyi biz yaşadık ben dr götürdüm. Cigerleri temiz dedi ateşi çıkarsa beklemeyin getirin dedi. Çok huzursuzdu yrm çay kaşığı calpol verebilirsin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…