Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar çocuk küvezde solunum aldığı için doktorumuz rop muayenesi şart dedi ona geldik çocuğumun gözünü uyuşturup yarım saat arayla 3 defa bakacaklarmış biraz ağlayacak dediler inşallah bi problem çıkmaz dua edin olur mu solunum alan çocuklarda gözlerinde problem olma ihtimali oluyormuş ve ufak doğduğu için eğer bişey çıkarsa üniversiteye yönlendirecekler ☹️
Biz bugün ikinci kontrolü olduk üç hafta sonra tekrar çağırdı dr. Sizin nasıl durum. Sol gözde rop çıktı kontrol edeceğiz dedi erken doğum riski sebepli damarlargeriden gelişiyor

Kızlar anne sütüne bağlı uzamış sarılık var bizde. 41 günlük bugün aramızda uzamış sarılığı olan var mi

Cumartesi sezeryan oldum dün duş aldım doktorum alabilirsin bant var üzerinde demişti yarında bandajı çıkarırsın dedi direk çıkarıcam dimi estetik dikiş oldu ama hala ayaga kalkarken falan ağrım var
Gözün Aydın canım sağlıkla büyüt inşallah

Biz bugün ikinci kontrolü olduk üç hafta sonra tekrar çağırdı dr. Sizin nasıl durum. Sol gözde rop çıktı kontrol edeceğiz dedi erken doğum riski sebepli damarlargeriden gelişiyor
Cuma günü ikinci rop muayenesine götürdüm temiz çıktı bizim çok şükür üç ay sonra çağırdı bi daha kontrole. Ama erken doğum olduğu için damarları çok ince ve zayıf dedi

Kızlar anne sütüne bağlı uzamış sarılık var bizde. 41 günlük bugün aramızda uzamış sarılığı olan var mi
Bizde 33 günlüğüz ama dün muayeneye götürdüm doktor hala biraz sarılığı var ama geçer şuan endişelenecek bir şey yok dedi

Canım ilk bebeğimde uzamış sarılık vardı 1.5 ay sürdü geçmedi bi türlü bende çok götürmüştüm doktora, hastaneye yatacak kadar yükselmiyordu ama hep vardı yüzünde gözünde üzülüyordum bende , sadece emzirdim hiç bir tedavi de uygulanmadı uzamış sarılık dendi , kan aldırmaya çalıştık onu da çok ufaktı alamadılar pes ettik, sonrasında 1.5 ayda tamamen geçti gitti

Anneannen doğru söylemiş kuşum ben de bu kadar inanmazdım ama insanların gözü değiyor kesinlikle yaşandı onaylandı. Sütüm azalıyo diye üzülme çoğaltmanın bir sürü yolu var en başta stres yapmaman lazım beslenmeyle hemencecik çözülebilir. Süt arttırıcı kürler çaylar damlalar var bir sürü
Tüm tuşlara basıyorum şuan 🥹 Kızım aç kalıyor diye çok besledim sanırım sabah kustu fazlasını 😬 arayı bulucam inşallah 🙏🏻 Ama gerçekten okuyup üfleye üfleye emziriyorum artık çocuğu korkudan 😕
Sizin de bebeniz memeyi ilk ağzına aldığında iğrenç bi şeymiş gibi suratımı büzüyo mu😁
Ya hep aynı şeyi yapıyo 😂 yalnız değilmişim 😂

Canım evet, yani şey koyuyor insana senin bütün hayatın değişiyor ama o sanki hiç bir şey değişmemiş gibi hayatına devam ediyor. 2 çocuğumda da aynısını hissettim 😂
Benim ki evde gece uyanıp ha noldu demek dışında uyanmıyo belki bir kere gazını çıkartıyo hadi hakkını yemeyeyim. Ama sanki bütün gece uykusuz kalmış gibi akşama kadar uyuyo ya o horlarken ağzına tokadı vurasım geliyo.

Tüm tuşlara basıyorum şuan 🥹 Kızım aç kalıyor diye çok besledim sanırım sabah kustu fazlasını 😬 arayı bulucam inşallah 🙏🏻 Ama gerçekten okuyup üfleye üfleye emziriyorum artık çocuğu korkudan 😕

Ya hep aynı şeyi yapıyo 😂 yalnız değilmişim 😂
Ben artık sorana her şey çok kötü diyorum çok zormuş durmuyo hiç diyorum. İyi olarak herhangi birine söylediğim ne varsa hepsi bozldu.

X