Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar bebişin hareketini takip edebiliyor musunuz hep ben edemiyorum sanırım. Bazıları doktorunun bir çizelge verdiğinden bahsetmişti paylaşabilir mi acaba onlar 🥹 ben gün içinde hareketliyken pek anlamıyorum akşam olunca da full aktif hareketli değil şimdi uzandım mesela çok belirgin hareket etmiyor pozisyon vs değiştiyorum ama son haftalara girdim sanırım daha dikkatli olmak gerekiyor 😣
Ben aşırı dikkat etmiyorum aslında yani saymıyorum kaç kere hareket ettiğini. Alıştığım bi düzeni var 1 2 saat hareket etmedi gibi hissedersem mutlaka bi oturup uzanıyorum dürtüyorum hareket edene kadar bekliyorum

Biz 2023 şubat anneleri olarak bunu yaptık ve haftalarca banlandık sitede. Birisi şikayet etti hepimizi 😂. Kücük harflerle konusalım
A a ne kadar saçma 😯 aramızda şikayet edecek kadar fesat kimse yoktur herhalde inşallah 😂 neyse özel mesaj özelliği var neyse ki forumda, oradan haberleşiriz isteyenlerle 😂😂🫣

Ben aslan erkeğiyle hiç anlaşamam hatta nefret ederim oğlan aslan olmasın diye dua ediyorum😄
Ay aslan erkeği çok zor ya evet 😂 Annem babam ben üçümüz de aslanız. Annem ve ben gayet makul insanlarız ama babam çok zor bir karaktere sahip. Tam bir aslan erkeği. Babam olmasa çekemem yani 😂 iyiyse çok iyi, kötüyse felaket hiç ortası yok 😂

Ay aslan erkeği çok zor ya evet 😂 Annem babam ben üçümüz de aslanız. Annem ve ben gayet makul insanlarız ama babam çok zor bir karaktere sahip. Tam bir aslan erkeği. Babam olmasa çekemem yani 😂 iyiyse çok iyi, kötüyse felaket hiç ortası yok 😂
Benim kayınpeder aslan ordan biliyorum🤦‍♀️🤦‍♀️ 23ü geçene kadar tutcam çocuğu içerde😄

Ya valla bunalıma girerim birden yok olursanız çok alıştım 9 aydır beraber yürüyoruz bu yolda🥲

Burda olacağım inşallah canım, ohooo dahaa bebişlerimizin aşılarını konuşacağız, diş çıkarmalarını konuşacağız neler neler Allahın izniyle 🤗

Ya sen bal mısın kaymak mısın 🥰🥰 şahsen ben bırakmayı düşünmüyorum. Hatta isteyenlerle wp insta falan paylaşıp iletişime devam etmeyi planlıyorum çünkü gerçekten hayatımın en hassas dönemi olan hamilelikte siz varsınız yanımda ♥️ ve benim için de dert dinlemek birilerine yardımcı olmak çok iyi hissettirdi 🥹

X