Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ben de az önce yalandan bi yem atayım dedim yine erken doğurmak istiyorsun herhalde dedi kapıyı kapattı 😬 hayır istediğimden değil de adımız hamile kaldı cinselliği kafada bitirdiye çıkmasın diye 😝
Ben oturduğum yerde nefes alamıyorum hiç cinsellik düşüncek halim yok valla sırf ayıp olmasın diye ortama ayak uyduruyorum 🤣

Yaa kesinlikle kocam eskiden de hep istekliydi ama arkadaşlarımın eşleri hamilelik ilerledikçe isteksizleşiyormuş benim ki tam tersi izin versem sürekli isteyecek noldu anlamadım en az haftada 1 oda zor tutuyorum ve sürekli dışarıda plan yapıyorum olmasın diye ben korkuyorum onda yok bişey 😂
Ne bileyim ya tamam olur normalde insancıl olsun ben birde çalışıyorum sabah 6 da kalkıyorum akşm eve geliş 7 buçuk. Yemek derken isteyeceğim en son şey cinsellik. Bir de her cinsellikle aklıma çocuğumun vajindan çıkma ihtimali geliyor🤣🤣

Ne bileyim ya tamam olur normalde insancıl olsun ben birde çalışıyorum sabah 6 da kalkıyorum akşm eve geliş 7 buçuk. Yemek derken isteyeceğim en son şey cinsellik. Bir de her cinsellikle aklıma çocuğumun vajindan çıkma ihtimali geliyor🤣🤣
Bende çalılıyorum kuşum illa bir bahanesi var ama bugün doktora gittik mutluymuş hadi kutlayalım diyor mesela hafta sonları zaten kesin 😂 ben duşa girmeye bile üşeniyorum her akşam ama anlamıyor 😂

Ben eşime iliski doğumu kolaylastiriyormus diyorum olur mu öyle sey sacmalama diyo 😄😄😄 adamın ödü kopuyor
Ben hamileliğimin başında benden cinsel anlamda soğumandan korkuyorum demiştim. Öyle bişe olursa beni çek vur gey olmuşumdur demişti😂 (homofobik değiliz yanlış anlaşılmasın) hakkaten de öyle oldu doktor korkutmasa hiç duracağı yoktu geçen haftaya kadar😂

Canım ben iki gündür seni fişfiklememek için kendimi zor tutuyorum ama ben senin yerinde olsam net olurdum. Direkt bebeğimin ve benim eşyalarımı toplar ailemin yanına dönerdim. Karşı tarafı da her yerden engellerdim. Kocam şartlarımı kabul etmezse de boşardım. Adam seni sindirmeye çalışıyor resmen. Kp nin dayını aramasının sebebi de bu sana psikolojik baskı yapmaya çalışıyorlar.

Kusura bakma ama dokuz aylık hamile karısını sağa sola bırakıp arkadaşlarıyla keyif yapandan ne baba olur ne koca olur. İlişkilini tamamen bilmiyorum elbette ama insanların kırmızı çizgileri olur. Kendine saygı duy ve sakin ol. En kötüsü olsa bile dünyada boşanan ne ilk kadın sensin ne son sen olacaksın. Ailen arkandaysa her şeyin üstesinden gelirsin.

Ama net olmadığın sürece bu adam ve ailesi seni çok kullanır
Ben bu evden çıkıp gidersem işler daha da sarasarpacak. Babam bana açık açık ben gelirim seni alırım kızım. Ama bir daha asla kimse benim kapıma senin için gelemez lafı oldu. İnsan evinden çıkarsa bir kere çıkar ona göre net kararını verir. Ben en azından yerimde durayım dedim. Sürünen dışarda orda Burda kalan o olsun dedim.

Ben bu evden çıkıp gidersem işler daha da sarasarpacak. Babam bana açık açık ben gelirim seni alırım kızım. Ama bir daha asla kimse benim kapıma senin için gelemez lafı oldu. İnsan evinden çıkarsa bir kere çıkar ona göre net kararını verir. Ben en azından yerimde durayım dedim. Sürünen dışarda orda Burda kalan o olsun dedim.
İşlerin sarpa sarmasından bir tek sen çekiniyorsun. Eşin gemileri yakmaya çoktan hazır gibi davranıyor

Tabi sorabilirsin
Öncelikle çok teşekkür ederim

• Konu Sahibi S sendm
  • Favorilere Ekle
  • bişey soracağım ben 2 düşük yaptım şimdi yinde istiyorum ama adetim düzensiz doktora gittim gayet güzel dedi folik asit kullan hamile kalmaya bak dedi son adet tarihim 3 Temmuz 10 11 17 18 değerlendirdim uygulamaya göre 1 inde olmam lazımdı ama olmadım göğüs uçlarımda ağrı var akıntım var ıslaklık kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrı var test yapmaktan açıkçası çekiniyorum sizce varımdır başka belirtiler nelerdir düşüklerde fazla bişey olmadı belirti olarak

Öncelikle çok teşekkür ederim
  • Dün 22:53

• Konu Sahibi S sendm
  • Favorilere Ekle
  • bişey soracağım ben 2 düşük yaptım şimdi yinde istiyorum ama adetim düzensiz doktora gittim gayet güzel dedi folik asit kullan hamile kalmaya bak dedi son adet tarihim 3 Temmuz 10 11 17 18 değerlendirdim uygulamaya göre 1 inde olmam lazımdı ama olmadım göğüs uçlarımda ağrı var akıntım var ıslaklık kasıklarımda adet ağrısı gibi ağrı var test yapmaktan açıkçası çekiniyorum sizce varımdır başka belirtiler nelerdir düşüklerde fazla bişey olmadı belirti olarak
Canım ben 8-9 ay denedim her ay tüm gebelik belirtilerini yaşadım. Gerek psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyoruz gerekse adet belirtileriyle çok benzer olduğu için. Bende farklı olarak aşırı uyku hali olmuştu baygın baygın bakıyordum. Ama bu herkeste olacak diye bir şey yok. Bir de takvime göre değerlendirmektense ovulasyon testi alıp o şekilde denesen daha iyi olabilir. 2 düşük için altta yatan sebep araştırıldı mı? Bir de böyle düşünüp duracağına bir test yap rahatla

Canım ben 8-9 ay denedim her ay tüm gebelik belirtilerini yaşadım. Gerek psikolojik olarak bu belirtileri yaşıyoruz gerekse adet belirtileriyle çok benzer olduğu için. Bende farklı olarak aşırı uyku hali olmuştu baygın baygın bakıyordum. Ama bu herkeste olacak diye bir şey yok. Bir de takvime göre değerlendirmektense ovulasyon testi alıp o şekilde denesen daha iyi olabilir. 2 düşük için altta yatan sebep araştırıldı mı? Bir de böyle düşünüp duracağına bir test yap rahatla
2 düşükte bakmıyorlar 3 olması lazım dediler çok geçti ama negatiff beni çok üzüyor

X